راهنمای خرید سایه بان 2020

بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ – {بالای 15} بهترین رتبه بندی چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی با اندازه
آخرین بروزرسانی در 2 مارس 2020توسط لوسی گومز به عنوان یک همکار آمازون از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کنم


اشتراک گذاری
توییت
پین
فصل کمپینگ به ما رسیده است و زمان آن فرا رسیده است که با کمی ماجراجویی و بازگشت دوباره به خارج از خانه برسیم. با کاهش قیمت بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ ، سالانه تعداد بیشتری از افراد از این سبک زندگی در فضای باز استفاده می کنند. با هر شانس ، شما با این راهنمای مختصر و برخی از گزینه های با ارزش و ارزش در دنیای چادر مسافرتی نشین ، به جمع کثیری که می روید به آن خواهید پیوست.

راهنمای خرید سایه بان

اگر وقت خود را برای جزئیات بیشتر ندارید ، در اینجا گزینه های ما برای بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ دارای امتیاز:

1
بهترین چادر مسافرتی کلی – Kelty Salida
2
بهترین چادر مسافرتی بودجه – Coleman Sundome
3
بهترین برای مقاومت در برابر آب و هوا – کابین فوری MoKo
4
بهترین راه حل آسان – چادر مسافرتی پاپ آپ ZOMAKE Keumer
5
بهترین چادر مسافرتی پاپ آپ – چادر مسافرتی پاپ آپ 2 نفره Coleman
6
بهترین چادر مسافرتی پشت بام – چادر مسافرتی کامیون Napier Backroadz
7
بهترین چادر مسافرتی کمپینگ 1 نفره – سیاه کوهنوردی ALPS
8
چادر مسافرتی کمپینگ 2 نفره – چادر مسافرتی 2 نفره در فضای باز TNH
9
بهترین چادر مسافرتی کمپینگ 3 نفره – چادر مسافرتی کوله پشتی Weanas
10
بهترین چادر مسافرتی 4 نفره – NTK INDY GT
11
بهترین چادر مسافرتی 5 نفره – NTK Cherokee GT
12
بهترین چادر مسافرتی 6 نفره – Coleman Weathermaster
13
بهترین چادر مسافرتی 8 نفره – کلمن مونتانا
14
بهترین چادر مسافرتی 10 نفره – NTK آریزونا
15
بهترین چادر مسافرتی 12 نفره – چادر مسافرتی کابین فوری Ozil Trail
فهرست مطالب [ نمایش ]

بهترین مارک های چادر مسافرتی Camping & Backpacking
با وجود بازار عظیم فضای باز ، تعداد بیشتری از شرکت ها وارد تجارت کمپینگ می شوند. این هجوم مارکها به شما اطمینان می دهد که هنگام انتخاب چادر مسافرتی برای شما گزینه های بیشتری از قبل داشته باشید. برخی از این مارک ها قدیمی تر و مورد اعتماد هستند و برخی دیگر جدید هستند و چیزی برای اثبات دارند.

اگر بخواهیم همه آنها را مرور کنیم ، لیست مارک تجاری پوششی خیلی طولانی خواهد بود ، بنابراین در اینجا برخی از ستارگان هستند که باید به جستجوی آنها بپردازند. برندهایی مانند Kelty و Marmot از سازهای قابل اعتماد هستند که شناخته شده برای تولید محصولات عالی هستند اما قیمت آن را به هم متصل می کنند. کلمن سالها با چادر مسافرتی های بودجه شگفت انگیز خود در صنعت کمپینگ ایالات متحده حضور داشته است.

کوهنوردی ALPS و NTK نسبتاً جدید هستند اما در حال نوآوری محصولات و تولید چادر مسافرتی هایی هستند که برای پول بسیار ارزشمند هستند. احتمالاً دهها مارک دیگر نیز همین کار را انجام می دهند. اینها هنوز شناخت نامهای بزرگ را به دست نیاوردند اما برای انجام این کار سخت تلاش می کنند و محصولاتی با ارزش را ارائه می دهند که به خوبی رعایت شده اند. این واقعاً یک زمان هیجان انگیز برای خرید بازار محصولات در فضای باز است.

انواع چادر مسافرتی ها
انواع چادر مسافرتی -کمپینگ
دو نوع اصلی چادر مسافرتی هایی که احتمالاً با آنها روبرو می شوید گنبد و چادر مسافرتی کابین هستند . اینها کلاسیک های قدیمی هستند که به دلیل قیمت و سهولت استفاده ، همیشه محبوب ترین گزینه ها باقی خواهند ماند. برای شروع کار در کمپینگ ، این بهترین گزینه ها هستند.

چادر مسافرتی های کوله پشتی کمی از آن سبک ها فاصله گرفته و از طرح های صرفه جویی در فضا و وزن استفاده می کنند. اگر قصد دارید به یک مکان از راه دور بروید ، این سبک برای شما مناسب است. مجبورید بپذیرید که اغلب هزینه کمتری برای وزن کمتری پرداخت می کنید بنابراین هزینه ممکن است مسئله ای باشد.

چادر مسافرتی های پشت بام و چادر مسافرتی های کامیون یک نوآوری اخیر است که به تبدیل خودرو شما به فضای بیرون کمک می کند. اینها می توانند به قسمت بالای یک خودروی شاسی بلند یا ون با کف سفت وصل شوند تا فضای لازم را فراهم کنند و یا می توانند از تخت کامیون شما به عنوان کف چادر مسافرتی استفاده کنند. اینها می توانند پرهزینه باشند اما شما را از زمین دور می کنند. بسیاری از افراد احساس امنیت را اینگونه دوست دارند.

چادر مسافرتی های بهترین کمپینگ

چادر مسافرتی های بوم جزء اصلی قدیمی است و امروزه هنوز در دسترس است. آنها غیر معمول هستند و به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند زیرا وزن بیشتری دارند و از مواد مدرن پرهزینه تر هستند. با این حال ، آنها تقریباً غیر قابل خراب و بسیار مناسب برای کمپینگ در هوای نامطلوب هستند. اگر شما علاقه مند به کمپینگ در مدرسه قدیمی هستید ، اینها هنوز گزینه مناسبی هستند.

15 بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ در بررسی بازار

 1. بهترین چادر مسافرتی به طور کلی – Kelty Salida
  چادر مسافرتی کمپینگ و کوله پشتی Kelty Salida
  اکنون در Amazon.com خرید کنید
  در حالی که Kelty بیشترین شهرت را برای بسته های خود بدست آورده است ، آنها به راحتی یکی از بهترین مارک های چادر مسافرتی های کمپینگ هستند. همه چیزهایی که می سازند با بهترین کیفیت و بدون سازش وجود دارد. آنها تمایل دارند که هزینه کمی بیشتری داشته باشند اما آنچه را می پردازید دریافت می کنید و در مورد سالیدا ، یکی از شگفت انگیزترین چادر مسافرتی های موجود در بازار امروز را دریافت می کنید.

سالیدا در مدل های یک نفره ، 2 نفره یا 4 نفره موجود است. اگر درمورد بهترین ها صحبت می کنید ، اندازه مناسبی می خواهید ، بنابراین اجازه دهید مدل 4 نفره را بررسی کنیم. با اندازه گیری 8.5 فوت 6/5 فوت ، فضای کافی برای اجتماع دوستان دارید. ممکن است کمی با 4 محکم باشد اما 3 با اتاق مناسب است.

چادر مسافرتی کمپینگ و کوله پشتی Kelty Salida 4 person
این مواد ترکیبی از پلی استر و توری برای تهویه بهتر در هوای گرم است. یا می توانید روی آن رنگین کمان کامل پرتاب کنید تا ضد آب شود و یک هشتی آب و هوا اضافه کنید. این همچنین آن را به چادر مسافرتی تبدیل می کند که برای هوای سرد خوب کار می کند. این ممکن است یک چادر مسافرتی 4 فصل واقعی نباشد اما چادر مسافرتی است که می تواند در همه فصول با کمی برنامه ریزی اضافی کار کند.

همه درزها برای آن روزهای بد آب و هوا ضبط می شوند. با مقدار زیادی فضای اضافی آسان و سریع بالا می رود. کل سیستم با تنها دو قطب مطبوعات در عرض چند دقیقه قابل افزایش است. همه چیز به صورت رمزگذاری شده رنگی است تا تنظیمات مستقیم پیش برود. ممکن است بخواهید یک پارچه زیرزمینی اضافه کنید اما این چادر مسافرتی در غیر این صورت آماده برخورد وحشی است.

 1. بهترین چادر مسافرتی بودجه – Coleman Sundome
  چادر مسافرتی گنبدی 3 نفره Coleman Sundome
  اکنون در Amazon.com خرید کنید
  بنابراین ، چه چیزی چادر مسافرتی را به چادر مسافرتی بودجه ای مناسب تبدیل می کند؟ هنوز هم باید از کیفیتی برخوردار باشد که دوام داشته باشد ، بسیار سنگین نباشد و به اندازه کافی جادار باشد. وقتی نوبت به دست آوردن یک چادر مسافرتی عالی برای پول می رسد ، ضرب و شتم کلمن بسیار سخت است. آنها ده ها سال است که چادر مسافرتی می زدند و اغلب نقطه شروع برای مبتدی هستند.

Sundome یک چادر مسافرتی تابستانی عالی است که می تواند تا بهار و پاییز امتداد داشته باشد اما وقتی سرما بخورد مناسب نیست. در عرض چند دقیقه بیشتر می شود و می تواند سهم خود را از مواد خشن برطرف کند. حتی باران شدید مشکلی با درزهای درزگیر ، کف وان جوش داده شده و یک رنگین کمان که از پنجره ها و درها محافظت می کند ، نیست. اگر یک طرف آن دمیده نشود ، شما خشک خواهید ماند.

محافظت از باران خیمه 3 نفره Coleman Sundome
فضای کف آن 7 7 7 فوت است که قادر به جاگذاری 3 است اما کاملاً مناسب برای 2 کار می کند. در مجموع 8.5 پوند وزن دارد که کمی برای کوله پشتی است اما برای سفرهای کوتاه و کمپینگ اتومبیل ، کار فوق العاده ای را انجام می دهد. دارای تهویه اضافی و حتی تهویه در کف است تا هوا را در شب خنک کند و اجازه دهد هوا گرمتر از دریچه های پشت بام در زیر باران پرواز کند.

این چادر مسافرتی مناسب برای آب و هوای خنک نیست اما در بیشتر سال خوب کار می کند. این مناسب برای خانواده های کوچک است و با دوستان انسانی خود انتخاب خوبی برای سگ ها خواهد بود. بهترین چیز این است که این چادر مسافرتی معمولاً با علامت 50 دلار اجرا می شود اما هر از چندگاهی با کمتر از 50 دلار نیز می توان یافت. این قیمت فوق العاده برای کسانی است که فقط می خواهند در کمپینگ شروع به کار کنند.

 1. بهترین برای مقاومت در برابر آب و هوا – کابین فوری MoKo
  چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی ضد آب MoKo ، کابین فوری 3 نفره قابل حمل در فضای باز ، لایه دوبل 4 فصل ، ارتش سبز
  اکنون در Amazon.com خرید کنید
  اگر به دنبال راه اندازی چادر مسافرتی آسان هستید ، ممکن است کابین فوری Moko متناسب با این لایحه باشد. این یک چادر مسافرتی واقعی 4 فصل است که فقط در عرض چند دقیقه بالا می رود. برای شرایط واقعاً نامناسب زمستان ، ممکن است کمی کمتر از چیزی باشد که شما نیاز دارید اما برای بیشتر مکانهای مسافرتی شما از اول بهار تا اواسط زمستان ، این چادر مسافرتی استثنایی است که شما را از آن عبور می کند.

2 – 3 نفر
MoKo برای چادر مسافرتی کابین کمی کوچک است اما می تواند 3 با راحتی بخوابد. اندازه گیری های کلی در مورد 6’7 “x7’6” است که در اکثر 3-4 نفر در چادر مسافرتی ها وجود دارد. از آنجا که ساخته شده با آن دوام کمی اضافی وزن کمی بیشتر ، حدود 16 پوند دارد. این یک انتخاب عالی برای کوهنوردان نیست اما برای کمپینگ اتومبیل ، بسیار شگفت آور عمل می کند!

سیستم مونتاژ بسیار شبیه به خیمه های دیگر است اما Moko شامل یک هشتی بزرگ پوشانده شده است که مزیت جزئی نسبت به سایر چادر مسافرتی های آسان دیگر دارد. رنگین کمان به دلیل هشتی بسیار کوچکتر از حد معمول است اما برای نگه داشتن آب در خارج از جایی که باید باشد بسیار خوب کار می کند. در کل ، دارای 3 قطب فایبرگلاس و ساخته شده است تا حتی در بدترین آب و هوا با 500D پلی اتیلن که به عنوان مهار آتش درمان می شود ، بایستد.

پنجره عقب چادر مسافرتی کمپینگ خانوادگی ضد آب MoKo
یک پنجره عقب منفرد برای تهویه هوای گرم به همراه دریچه های کوچک بالا وجود دارد. اگر همه چیز کمی گرم شود ، درب کامل دو لایه است که دارای صفحه نمایش مش کامل است. اگر کمی سرما بخورد ، همه چیز از جمله هشتی بسته می شود. برای چادر مسافرتی زیر 100.00 دلار ، وزارت امور خارجه بسیار خوب عمل می کند!

 1. بهترین راه حل آسان – چادر مسافرتی پاپ آپ ZOMAKE Keumer
  ZOMAKE Pop Up Tent 3 4 Person ، پناهگاه آفتاب ساحل کودک برای کودک با اشعه ماوراء بنفش – چادر مسافرتی تنظیم خودکار و فوری برای خانواده
  اکنون در Amazon.com خرید کنید
  اگر می خواهید چادر مسافرتی تنظیم کنید که آسان باشد ، هیچ چیز به آسانی کومر آسان نیست. ممکن است چادر مسافرتی برای هوای بد نباشد و یا محلی را برای اقامت طولانی در جنگل داشته باشید اما برای یک چادر مسافرتی روزانه یا برای ساحل ، چادر مسافرتی بهتر از این نیست. به خصوص اگر فرزندان كوچكی دارید كه می خواهید از آفتاب دور شوید. برای کودکان نوپا و خانواده های آنها این مجموعه کاملی است. چادر مسافرتی ساحل ZOMAKE 3 تا 4 4 نفره
  چه چیزی آن را عالی کرده است؟ خوب ، آن را به عنوان یک دیسک فقط چند پا در سراسر و چند اینچ ضخامت می آید. آن را از کیسه انبار بیرون بیاورید ، آن را روی زمین پرتاب کنید و تمام شد. فوراً در خیمه ای قرار می گیرد که قادر است 3 تا 4 نفر را با راحتی نگه دارد. همچنین به عنوان یک پناهگاه آفتاب یا فقط یک منطقه بازی برای بچه ها بسیار عالی عمل می کند.

در کل ، یک فضای خواب بزرگتر از تشک ملکه دریافت می کنید. دارای دو درب است که هر کدام دارای صفحه نمایش مش برای بهترین تهویه ممکن است. این امر باعث می شود برای هر شرایط نامساعد آب و هوایی کمتر از مطلوب باشد اما ممکن است برای چیزی مانند کمپ کویری کار کند. با این حال ، برای مواقعی مناسب است که شما فقط یک شبانه یا فقط چند ساعت یک پناهگاه سریع بخواهید.

برای بسته بندی درست ، بسته بندی آن کمی تمرین خواهد کرد. این همیشه ضعف چادر مسافرتی های پاپ آپ بوده است. آنها فوق العاده هستند ، فقط کافی است آنها را در هوا پرتاب کنید و وقتی به زمین برخورد می کنند چادر مسافرتی هستند. بسته بندی آنها بسیار گیج کننده است. تجارت معمولاً ارزش آن را دارد ، به خصوص اگر به سرپناهی سریع احتیاج دارید.

 1. بهترین چادر مسافرتی پاپ آپ – چادر مسافرتی پاپ آپ 2 نفره Coleman
  چادر مسافرتی پاپ آپ 2 نفره Coleman
  اکنون در Amazon.com خرید کنید
  در حالی که آخرین چادر مسافرتی ممکن است یک چادر مسافرتی پاپ آپ باشد ، این چادر مسافرتی نیست که بیشتر اردوگاه ها به دنبال آن هستند. ممکن است در بیرون از منزل کار کند اما اگر می خواهید یک چادر مسافرتی جدی 3 فصل داشته باشید که تقریباً به آسانی راحت باشد ، می توانید روی Coleman حساب کنید. راه اندازی این چادر مسافرتی کمی سخت تر از چادر مسافرتی قبلی است اما فقط به اندازه کافی 20 ثانیه طول می کشد تا بتواند همه چیز را در جای خود قرار دهد.

این یک چادر مسافرتی دو نفره است اما در واقع برای یک فرد مجزا خوب کار می کند. طول آن حدود 7 فوت و عرض 4 پا است. وزن آن حدود 6 پوند است که حد مجاز برای کوله پشتی را فشار می دهد ، اما می تواند به راحتی برای پیاده روی استفاده شود. وقتی به مقصد خود می رسید ، اولین کسی خواهید بود که چادر مسافرتی خود را تنظیم کرده باشید تا بتوانید استراحت کنید و هر کس دیگری تلاش می کند.

ضد آب ضد چادر مسافرتی Coleman 2-Pop
تمام چادر مسافرتی های کلمن برای جلوگیری از آب و یک رنگین کمان کامل درزهای درزگیر دارند. این یک چادر مسافرتی سه فصل است و برای کمپینگ های زمستانی عالی نخواهد بود. در هر زمان دیگری از سال ، همه چیز مورد نیاز شما را از ضد آب تا تهویه دارد.

وزش باد شدید ، طوفان شدید و یا آن روزهای آفتابی مناسب ، این یک چادر مسافرتی مناسب برای قیمت شگفت انگیز است. اولین باری که آن را تنظیم می کنید ، به شما فروخته می شود و به همین ترتیب تمام دوستانتان به فروش می رسند. از نظر شگفت آور آسان ، فوق العاده سریع و کیفیت کافی برای هرگونه تفریحی است. این یک توله سگ بزرگ نه تنها بلکه یک چادر مسافرتی عالی برای یک یا دو نفر است.

 1. بهترین چادر مسافرتی پشت بام – چادر مسافرتی کامیون Napier Backroadz
  چادر مسافرتی کامیون Napier Backroadz – تخت معمولی با اندازه کامل
  اکنون در Amazon.com خرید کنید
  حداقل بخواهیم بازار چادر مسافرتی های تختخوابی و پشت بام کامیون بی نظیر باشد. اینها قطعاً محصولی طاقچه هستند اما کالایی است که در سالهای اخیر از آن خارج شده است. چه نوع کارایی برای شما بهتر است بیشتر به خود وسیله نقلیه بستگی دارد تا خود چادر مسافرتی . اما برای انتخاب یکی با کیفیت و ویژگی های عالی ، باید چادر مسافرتی کامیون Napier باشد.

اندازه آن بستگی به تختخواب کامیون شما دارد اما آنها دارای چادر مسافرتی هایی هستند که همه آن را به یک فضای قابل استفاده در کمپینگ تبدیل می کنند. یكی از بهترین ویژگی های Napier این است كه در ناحیه هشتی كوچك روی درب آن گسترش می یابد و باعث می شود هر اینچ قابل استفاده و ضد آب باشد.

چادر مسافرتی کامیون Napier Backroadz
از آنجا که در رختخواب کامیون شما قرار دارد ، کمی بالاتر از گنبد به ارتفاع 5.5 فوت می رسید. اتاق نگهدارنده عالی برای ذخیره سازی کار می کند و ورود و بیرون خیلی ساده تر از دیگر چادر مسافرتی های سقفی است. همانطور که برای تنظیم است که فقط به همان راحتی. چند تسمه و 3 قطعه فایبرگلاس شما را در هیچ زمان تنظیم نمی کند.

تهویه کافی در هنگام نیاز به آن وجود دارد و یک باران بارانی برای آب و هوا خنک می شود. اگر فقط بخواهید کامیون خود را تا چند روز در دریاچه و کمپ محلی خود برگردانید ، کاملاً مناسب برای یک چادر مسافرتی 3 فصل است. مهم نیست از اندازه شما می توانید این چادر مسافرتی را با قیمت کمتر از 200،00 دلار تهیه کنید و آن را حتی ارزانتر از ارزانترین چادر مسافرتی های پشت بام ارزان تر کنید. وقتی صحبت از راحتی می شود ، این بهترین کاری است که می توانید بدست آورید!

 1. بهترین چادر مسافرتی کمپینگ 1 نفره – سیاهگوش کوهنوردی ALPS
  چادر مسافرتی 1 نفره کوهنوردی ALPS
  اکنون در Amazon.com خرید کنید
  برای کوله پشتی جدی ، هیچ چیزی چادر مسافرتی 1 نفره را نمی خورد و وقتی چادر مسافرتی های 1 نفره می شوند ، ضرب و شتم ارزش و عملکرد ALPS Lynx دشوار است. این خانه ریز و درشت به دور از خانه ، همه چیز را برای فرد مورد نیاز دارد و هیچ یک از وزن اضافه کردن وسایل اضافی را ندارد.

این چادر مسافرتی با کمتر از 4 پوند ، فضای کافی برای شما و تجهیزات دنده شما دارد. با بیش از 7 فوت طول و تقریباً 3 فوت عرض ، می تواند یک شخص مجرد را با سهولت در خود جای دهد. رنگین کمان را اضافه کنید و یک فضای هشتی در فضای باز برای پخت و پز سبک یا مکانی برای نگهداری بسته خود بدست آورید و فضای داخلی خود را به حداکثر می رسانید.

جیب دنده داخلی چادر مسافرتی 1 نفره کوهنوردی ALPS
جفت شود که با جیب های داخلی و شیروانی برای وسایلی که می خواهید دستی نداشته باشید و یکی از بهترین فضاها برای فضای بیرون از منزل است. فضای اضافی اگر واقعاً در کوله پشتی نباشید ، این یکی از چادر مسافرتی های شکار را بهتر می کند. شما می توانید به تنهایی استراحت کنید در حالی که برای سفر روز بعد آماده می شوید.

یکی از بهترین موارد در مورد این چادر مسافرتی قیمت است. با قیمت کمتر از 100 دلار ، این یکی از ارزانترین چادر مسافرتی های ultralight تنها در خارج از کشور است. تعداد کمی سبک تر وجود دارد اما از لحاظ ظاهری هزینه بیشتری دارند و از نظر کیفیت کلی بهتر نیستند. اگر دوست دارید به تنهایی بروید ، این یک مجموعه عالی برای یک قیمت عالی است.

 1. بهترین چادر مسافرتی کمپینگ 2 نفره – چادر مسافرتی 2 نفره در فضای باز TNH
  چادر مسافرتی کمپینگ و کوله پشتی TNH Outdoors 2 نفره با کیف حمل و سهام – چادر مسافرتی مسافرتی آسان قابل حمل چادر مسافرتی پیاده روی آسان
  اکنون در Amazon.com خرید کنید
  یکی از بهترین موارد در مورد مارک های جدید این است که آنها غالباً چیزی برای اثبات دارند. این بدان معناست که شما از کیفیت ، ارزش و کیفیت بهتری برخوردار می شوید و معمولاً ضمانت بهتری نسبت به مارک های موجود می دهید. برای دستیابی به این هدف ، TNH خود را به ارائه برخی از بهترین ساخت و سازها ، کنترل کیفیت و خدمات به مشتریان در صنعت اختصاص داده است.

مونتاژ چادر مسافرتی TNH با ساخت و سازهای عجیب و غریب 1 میله ای ساده ترین آن نیست. بعد از چند بار ، راه اندازی این چادر مسافرتی بسیار طبیعی تر احساس خواهید شد و می توانید واقعاً از مهندسی بی نظیری که به شکل موی چرمی عجیب و غریب رفته است قدردانی کنید.

ویژگی های چادر مسافرتی در کمپینگ و کوله پشتی در فضای باز TNH Outdoors 2 Person
در مورد فضا ، این ممکن است برای 2 نفر کمی تنگ باشد اما قطعاً فضای کافی برای جا دادن 2 وجود دارد . ارتفاع اضافه شده نیز بسیار خوب است. قله فضای کمی را برای برخی از تهویه های اضافی فراهم می کند که با اطمینان از زیر رنگین کمان محافظت می شود و همچنین تا یک هشتی محصور دراز می رود. اگر فضای کمتری از فضای مورد نظر خود داشته باشید ، فضای کافی برای ذخیره سازی دنده ها را فراهم می کند.

وزن کل با بیش از 4 پوند است. قطب یک قطعه منفرد است که به موقعیت قاب قفل می شود. این امر باعث می شود با برخی از تمرینات راه اندازی و برداشتن بسیار آسان شود. به راحتی در یک بسته اندازه مناسب قابل حمل است. اگر با یک دوست پیاده روی می کنید یا فقط یک اتاق آرنج اضافی می خواهید ، این یک چادر مسافرتی 3 فصل جامد با قیمت مناسب است.

 1. بهترین چادر مسافرتی کمپینگ 3 نفره – چادر مسافرتی کوله پشتی Weanas
  چادر مسافرتی کوله پشتی حرفه ای Weanas 2 3 4 Person 3 فصل 3 ضد آب ضد آب در فضای باز دو لایه آلومینیوم بزرگ برای خانواده های خارج از منزل شکار پیاده روی
  اکنون در Amazon.com خرید کنید
  هرچه به داخل چادر مسافرتی های خانوادگی بیشتر حرکت می کنید ، پیدا کردن یک معامله خوب سخت تر می شود. بیشتر تولید کنندگان روی چادر مسافرتی های منفرد یا زوج کوچکتر تمرکز می کنند. با این حال ، چند شرکت در خارج وجود دارد که چادر مسافرتی های بزرگتری را ایجاد می کنند و Weanas یکی از مارک های بهتر است. به خصوص وقتی که شما در هزینه کلی محصول نقش داشته باشید.

چادر مسافرتی کوله پشتی حرفه ای Weanas 2 3 4 Person
اگرچه چادر مسافرتی های مختلفی دارند ، اما برای 3 نفره بهتر است به دنبال مدل بزرگتر بروید . برای کل 80 x x88 فضای کف ، 2 اینچ طول و 18 اینچ عرض به دست می آورید. این چادر مسافرتی قابل توجهی است که درون یک کیس that فقط 18 ”18 18 وزن دارد و وزن آن فقط 6 پوند است. برای فضای کمتری که داشته باشید ، این یک بسته بسیار مناسب است.

چادر مسافرتی Weanas یک چادر مسافرتی شکار مناسب است و در صورتی که به وزن کمی بیشتر توجه نکنید ، می توانید از کوله پشتی استفاده کنید. این برای 3 فصل استفاده رتبه بندی می شود اما اگر بقیه کیت شما خوب باشد می توانید تا 4 فصل تمدید کنید. تهویه کافی برای ماههای گرم پیدا خواهید کرد و یا آن را برای هوای خنک نزدیک می کنید. رنگین کمان شامل و درزهای بسته شده همه چیز را بدون توجه به آب و هوای خارج از آن خشک نگه می دارد.

قسمت داخلی چادر مسافرتی عمدتاً از مش تشکیل شده است و رنگین کمان رنگ پوست خارجی را تشکیل می دهد. از جلوگیری از مشکلات تراکم جلوگیری می کند. این هتل دارای دو درب و هشتی بزرگ است که باعث می شود همه چیز حتی بازتر به نظر برسد. اگر در مورد فضاهای محدود مشکل دارید ، این در واقع یکی از چادر مسافرتی های بهتری است که با طراحی بیشتر باز می شود. به نظر می رسد که به عنوان چادر مسافرتی همه جانبه ، یکی از بهترین معامله ها در اطراف است و هنوز هم می تواند با توجه به اندازه مورد نیاز ، کمتر از 100 دلار قیمت داشته باشد.

 1. بهترین چادر مسافرتی 4 نفره – NTK INDY GT
  NTK INDY GT 4 تا 5 نفر 12.2 توسط 8 چادر مسافرتی چادر مسافرتی خانواده در فضای باز گنبد
  اکنون در Amazon.com خرید کنید
  در حالی که می توانید یک چادر مسافرتی 4 نفره را ارزان تر از NTK بیابید ، نمی توانید یکی از آنها را بهتر پیدا کنید یا آن چیزی بیشتر از این چادر مسافرتی ارائه می دهد. وقتی نوبت به چادر مسافرتی های خانواده می رسد ، این تنها یکی از بهترین هایی است که بدون شک وجود دارد و هنوز هم می توان آن را با قیمتی کمتر از 150 دلار درآورد. و می تواند آن را با سهولت در 3 فصل انجام دهد.

با داشتن یک فضای خواب 7×8 پا ، این یک چادر مسافرتی جادار است ، مگر اینکه 4 فرد بزرگسال داشته باشید. با داشتن هشتی اضافی که تقریباً 5 x 8 به خودی خود است و از آب و هوا محافظت می شود ، می توانید این چادر مسافرتی را برای خانواده های بزرگ ، وسایل اضافی یا هر نوع استفاده دیگری که ممکن است خرج کنید.

NTK INDY GT 4 تا 5 نفر
در حالی که کل چادر مسافرتی ضد آب است ، اما آن منطقه در فضای باز فاقد برخی از حفاظت از آب و هوای چادر مسافرتی داخلی است. دارای درب جداگانه و دو پنجره با کف کامل است اما می تواند کمی سردتر کند. برای چادر مسافرتی اصلی ، تهویه مناسب برای شبهای گرم اما در صورت خنک شدن زیاد نیست.

چادر مسافرتی داخلی طرحی مش با یک درب منفرد برای جلوگیری از تراکم در حالی که رنگین کمان عظیم ضد آب و منطقه هشتی را ارائه می دهد. مونتاژ کمی بیشتر وقت گیر اما پیچیده نیست. در کل از 6 قطب برای دستیابی به طراحی جدید اروپا استفاده می کند. به بیان ساده تر ، این یکی از کارآمدترین و با طراحی مناسب چادر مسافرتی های موجود در بازار است و در عین حال مقرون به صرفه است. این قطعاً یکی برای بررسی است.

 1. بهترین چادر مسافرتی 5 نفره – NTK Cherokee GT
  NTK Cherokee GT 5 تا 6 نفر 9.8 توسط 9.8 چادر مسافرتی چادر مسافرتی کمپ خانواده در فضای باز گنبد
  اکنون در Amazon.com خرید کنید
  تعجب آور نیست که چادر مسافرتی NTK دیگری را در این لیست پس از ایندی ببینید. در این حالت ، Cherokee از طرح الهام گرفته از یورو به یک چادر مسافرتی گنبد سنتی تر برگردانده تا فضای داخلی را به حداکثر برساند و در عین حال هزینه را به حداقل برساند. این یک چادر مسافرتی بسیار مقرون به صرفه است که حساسیت زیادی را برای کمپینگ اتومبیل ایجاد می کند ، چه خانواده بزرگ تری داشته باشید و چه می خواهید فضای اضافی را بخواهید.

مانند مدل قبلی ، ورزشهای Cherokee درزهای کاملاً بسته و یک رنگین کمان کامل ، بنابراین بدون توجه به آب و هوا ، می توانید یک تجربه کامپینگ کاملاً خشک را تجربه کنید. هشتی واقعی وجود ندارد اما قسمت جلوی رنگین کمان در را از باران مستقیم محافظت می کند. این کف دارای یک کف وان است که به عنوان ضد قارچ و ضد حریق نیز درمان می شود.

NTK Cherokee GT 5 تا 6 نفر
در مورد اندازه ، تقریباً 10 10 10 پا می گیرید. این ممکن است برای 6 نفر کمی در سمت تنگ باشد اما شما می توانید 5 شماره بزرگسالان و برخی از تجهیزات را بدون مشکل جا دهید. تمام این موارد در بسته بندی در حدود 24 “x8” x8 “جمع می شود و در کل حدود 15 پوند وزن دارد. این یک انتخاب عالی برای کوله پشتی نیست اما چادر مسافرتی محکم برای کمپینگ اتومبیل است.

این یک چادر مسافرتی 3 فصل است که برای کمپینگ های زمستانی مناسب نیست. این می تواند آب و هوای خنک تر اما سرد نیست. دارای تهویه بسیار خوبی است که می تواند تا حدی بسته شود و این امر را برای تابستان کامل می کند اما بدون اینکه توانایی بسته شدن کامل آن را داشته باشید ، در اواسط تا اواخر پاییز بسیار سرد است. در غیر این صورت ، این یک چادر مسافرتی با ارزش است که شما را به راحتی در فضای بیرون از خانه قرار می دهد.

 1. بهترین چادر مسافرتی 6 نفره – Coleman Weathermaster
  چادر مسافرتی 6 نفری Coleman WeatherMaster با اتاق صفحه
  اکنون در Amazon.com خرید کنید
  هنگامی که به 6 نفر و چادر مسافرتی های بزرگتر رسیدید ، چیزی که واقعاً برای آن خرید می کنید فضا است و هیچ کس چادر مسافرتی های بزرگی مانند کلمن را انجام نمی دهد. این مشخصه بارز آنها برای همیشه بوده است و آنها آن را با هزینه ای که تقریباً غیرقابل باور است ، می کشند. این چادر مسافرتی بزرگ است و فضای زیادی برای 6 بزرگسال دارد و بیشتر از 300 دلار در هر مکانی که می خواهید خریداری کرده است.

بیایید ابتدا در مورد اندازه صحبت کنیم؛ این چادر مسافرتی عظیم دارای فضای داخلی 11×6 پا است که در آن دو تشک هوا به اندازه ملکه قرار می گیرد. علاوه بر این ، یک اتاق صفحه نمایش پا 9×6 اضافی با کف برای تجربه در فضای باز و بدون اشکالات دارد. این تقریباً ounds 40 پوند سنگین است اما وقتی نوبت به چادر مسافرتی های خانواده می رسد ، این چندان بد نیست.

چادر مسافرتی 6 نفره Coleman WeatherMaster
برای استفاده تا 3 فصل مناسب اما برای تابستان مناسب است ، این چادر مسافرتی دارای یک دریچه هوا برای استفاده بیشتر از یک نسیم خنک کننده است. تمام دریچه ها و پنجره ها شیب دار شده اند تا از ورود باران به عنوان یکی از ویژگی های ضد آب بودن این چادر مسافرتی جلوگیری کنند. از ویژگی های اضافی آن می توان به کف استخر ، درزهای محافظت شده و زیپ های شیشه ای اشاره کرد.

علاوه بر استانداردهایی مانند جیب های انبار ، چند ویژگی جدید نیز با این چادر مسافرتی وجود دارد. این بندر دارای آب بند است تا بتواند نیرو را درون چادر مسافرتی بگذارد و می تواند برای کسانی که در جنگل خیلی دور نیستند مفید باشد. اما تا کنون مورد علاقه درب نیمه سفت و سخت D است که باعث می شود این خانه مانند خانه ای دور از خانه باشد. اگر می خواهید فضای زیادی داشته باشید یا گروه بزرگی در آن بروید ، این چادر مسافرتی است که باید از آن استفاده کنید.

 1. بهترین چادر مسافرتی 8 نفره – کلمن مونتانا
  چادر مسافرتی 8 نفری کلمن مونتانا ، آبی
  اکنون در Amazon.com خرید کنید
  خوب ، برای یک چادر مسافرتی بزرگ 8 نفره ما می خواهیم با کلمن که با ایجاد یک فضای بزرگ برای ماجراهای در فضای باز کار شگفت انگیز انجام داده است ، بچسبیم . در این حالت ، یک اتاق واحد بر خلاف چادر مسافرتی کوچکتر است اما فضای قابل استفاده در داخل آن اتاق را به حداکثر می رساند. حتی اگر بخواهید می توانید آن را در یک نسخه با نورپردازی باتری داخلی قرار دهید.

در کل ، این چادر مسافرتی اندازه 16×7 عظیم را برای کسانی که دارای خانواده های بسیار بزرگ یا حیوانات اهلی هستند ، عالی می کند. این علاوه بر این می تواند تقریباً در هر هرکدام و یک تن از تجهیزات مختلف نیز داشته باشد. این به راحتی همه چیز را در خود جای می دهد و هرکسی که شما همیشه به آن احتیاج دارید ، اما استفاده از این چادر مسافرتی برای دو نفر می تواند هنگام عزیمت به بیابان ، تجربه ای بسیار خانگی را برای شما فراهم کند.

چادر مسافرتی 8 نفری کلمن مونتانا ، آبی
یکی از شگفت انگیز ترین چیزهای این چادر مسافرتی این است که وزن آن فقط 22 پوند و بسته به اندازه ای است که به سختی بزرگتر از مدل 6 نفره آنها است. هنوز هم همان درزهای بسته شده و معکوس ، کف سبک وان و دریچه های شیب دار برای خشک نگه داشتن شما دارد. تقریباً تمام ویژگی های چادر مسافرتی کوچکتر به جز اتاق صفحه نمایش را دارد. این بدان معناست که با دمای خنک کمی بهتر عمل می کند اما احتمالاً نه در زمستان.

رنگین کمان به اندازه کافی زیاده روی می کند تا یک فضای کوچک در فضای باز برای شما فراهم کند تا چکمه های شما را حفظ کند اما کافی نیست که آن را به عنوان هشتی بنامید. همه فضای مهم در داخل است و بسیار زیاد است. تقریباً 6 فوت قد ، بیشتر افراد را در خود جای داده است. یک یا دو تشک هوایی پرتاب کنید و برای هر مسافرت پیشاهنگی ، اردوگاه اتومبیل یا تعطیلات طولانی در فضای باز آماده هستید.

 1. بهترین چادر مسافرتی 10 نفره – NTK آریزونا
  چادر مسافرتی NTK Arizona GT 9 تا 10 نفر 17.4 توسط 8 فوت چادر مسافرتی کمپینگ ورزشی 100٪ چادر مسافرتی ضد آب 2500 میلی متر
  اکنون در Amazon.com خرید کنید
  در حالی که کالمن یک چادر مسافرتی 10 نفره عالی را ساخته است که بسیار شبیه 8 نفرشان است ، اما توسط NTK Arizona که فقط یک چادر مسافرتی شگفت انگیز است ، در صورتی که چیزی که شما به دنبال آن هستید فضا است ، ساخته شده است. این همچنین چادر مسافرتی هایی است که احتمالاً می توانید در بعضی مناطق با وسایل مناسب زمستان را در آن بکشید. در هر صورت ، این یک چادر مسافرتی عظیم است که می تواند همه چیزهایی را که شما نیاز دارید و سپس برخی از آنها متناسب باشد.

در 8 پا با 17 پا ، این چادر مسافرتی دو اتاق به سادگی بسیار زیاد است. این با یک تقسیم کننده همراه است که می تواند در صورت لزوم یک اتاق صفحه نمایش اضافی را جدا کند یا یک فضای بزرگ را برای به حداکثر رساندن منطقه کف قابل استفاده نگه دارد. این مرکز دارای بیش از 7 فوت فضای عمودی در مرکز گنبد است که در اتاق صفحه نمایش به حدود 6 فوت می رسد. در کل وزن آن فقط 30 پوند است که اندازه آن برای چادر مسافرتی بسیار مناسب است و تقریباً به اندازه کلمن در بالا بسته است.

NTK Arizona GT 9 تا 10 نفر
وقتی می خواهید جریان هوا به همراه یک پنجره بزرگ و درهای صفحه نمایش جریان داشته باشد ، مش و هواکش زیادی وجود دارد. با این حال ، هنگامی که کمی خنک تر شود ، رنگین کمان قابل ملاحظه می تواند همه چیز را بپوشاند و بقیه دارای پوشش های مخصوص به خود است تا سرماخوردگی را حفظ نکند. باران مشکلی با این چادر مسافرتی و رنگین کمان عظیم آن ندارد. حتی دارای یک درب درب پوشیده با اضافه شدن یک زن و شوهر از قطب ها.

این چادر مسافرتی نسبت به سایر مارک های چادر مسافرتی کمی قیمتی تر است اما با توجه به اندازه و کیفیت ، ارزش کمی تفاوت در هزینه را دارد. چادر مسافرتی های زیادی با این اندازه و حتی کمتر با درزهای درزگیر ، کف وان و سایر وسایل اضافی را پیدا نخواهید کرد. برای همه و هر آنچه دوست دارید فضای کافی خواهید داشت.

 1. بهترین چادر مسافرتی 12 نفره – چادر مسافرتی کابین فوری Ozil Trail
  چادر مسافرتی کابین فوری کابین فوری با Ozar Trail 16×16-ფეხ 12 نفره با قطبهای از پیش ضمیمه
  اکنون در Amazon.com خرید کنید
  اگر به جایی برسید که به یک چادر مسافرتی به اندازه کافی بزرگ نیاز دارید تا بتوانید تمام خانواده را میزبانی کنید اما نمی خواهید برای چادر مسافرتی سیرک بروید ، گزینه های بسیار کمی دارید. چادر مسافرتی هایی که ده ها نفر را در خود جای می دهند بسیار نادر هستند و می توانند بسیار پرهزینه باشند ، گاهی اوقات بیش از حد بزرگ یا بیشتر. خوشبختانه ، سازنده چادر مسافرتی بودجه ، اوزارک تریل برای پر کردن این طاقچه قدم گذاشته است.

این چادر مسافرتی با فاصله 16 پا به 16 فوت به شکل L ، این فضای چادر مسافرتی را برای قرار دادن 3 تشک هوایی به اندازه ملکه یا یک بسته کامل از 12 بزرگسال در کیسه خواب با تن فضای کافی برای تجهیزات دنده و تمام چیزهایی که شما برای لذت بردن از فضای بیرون نیاز دارید ، دارد. . حتی دارای فضای 8×8 برای فضای کمی در فضای باز و 7 پنجره است تا در صورت تمایل بتوانید در فضای باز داخل خانه شوید.

چادر مسافرتی کابین فوری اتاق اوزارک 16×16 – پا 12 نفره 3 نفره
در کنار پنجره ها ، تعدادی هواکش برای خنک نگه داشتن چادر مسافرتی در تابستان وجود دارد اما در صورت خراب شدن هوا ، همه آنها را می توان خاموش کرد. این هنوز فقط یک چادر مسافرتی 3 فصل است که احتمالاً انتخاب مناسبی برای کمپینگ های زمستانی نیست. فاقد احتراق گرما برای هوای سرد است.

پرواز باران به اندازه ای است که بتواند کلیه اثاثیه چادر مسافرتی را به همراه فضای سایبان پوشش دهد. همه قطب ها از قبل وصل شده اند ، بنابراین شما به راحتی می توانید چادر مسافرتی را بکشید و در زمان ضبط بالا می رود. این بدان معناست که بسته های بزرگتر با طول تقریباً 5 فوت و یک پا گسترده و بلند دارند. وزن آن نیز 60 پوند وزن خوبی دارد اما اگر نیاز دارید از کابین خصوصی خود در جنگل بیشترین بهره را ببرید ، این روش است.

چگونه چادر مسافرتی های کمپینگ را انتخاب کنیم؟
انتخاب – چادر مسافرتی ها-نکات
تصرف
احتمالاً اولین تصمیمی که می خواهید در هنگام گرفتن چادر مسافرتی برای تصمیم گیری بگیرید ، اندازه و تعداد افراد زیادی است که می تواند آن را نگه دارد. چادر مسافرتی ها در مدلهایی در نظر گرفته شده اند که برای یک فرد مجزا تا کل خانواده به علاوه دوستان و حیوانات خانگی است. در حالی که ممکن است به جلو به نظر برسد ، کافی است چادر مسافرتی را انتخاب کنید که تعداد زیادی از افراد را در آن قرار دهید ، اما واقعاً کار ساده ای نیست.

اگر چادر مسافرتی 4 نفره بخرید ، 4 نفر بدون دنده یا هر چیز دیگری هنوز گرفتگی خواهند داشت. اگر افرادی را که به فضای اضافی (خواب بلندتر ، وسیع تر ، کلاستروفوبیک یا خواب بی قرار) ، وسایل دنده و اتاق کمی برای حرکت نیاز دارید اضافه کنید ، به فضای بیشتری احتیاج دارید. اگر می خواهید تمام تجهیزات دنده خود را در داخل خود نگه دارید ، ممکن است به چیزی بزرگتر احتیاج داشته باشید.

اگر می خواهید آن را برای حمل و نقل کوچک نگه دارید ، با توصیه همراه باشید. اگر به اتاق بیشتری احتیاج دارید ، سعی کنید ظرفیت هر فرد اضافی را برای هر دو نفر واقعی که در چادر مسافرتی هستند ، اضافه کنید. حتی اگر واقعاً فضای بخواهید حتی می توانید آن را دو برابر کنید.

فصل ها
بیشتر چادر مسافرتی ها بصورت پیش فرض یک چادر مسافرتی 3 فصل در نظر گرفته می شوند. معنای واقعی این است که آنها از ماههای گرم بهار تا ماههای گرم پاییز عملکرد دارند. آنها تهویه زیادی ارائه می دهند که در صورت وجود برخی از آنها می توانند خاموش باشند. به غیر از این ، هدف اصلی آنها این است که شما را از عناصر دور نگه داشته ، برخی از حریم خصوصی را حفظ کرده و هر چه بیشتر اشکالات را در خارج از کشور حفظ کنید.

یک چادر مسافرتی 3-4 فصل چند مورد اضافی را برای طولانی تر کردن استفاده از چادر مسافرتی ها ارائه می دهد. اینها به طور کلی بسته به آب و هوایی که از آن استفاده می کنید قابل استفاده برای همه بهار و پاییز است. آنها تهویه کمتری دارند و اغلب از طریق قطب های اضافی سفتی بیشتری را اضافه می کنند. آنها گرمای بیشتری را حفظ می کنند و بیشترین چادر مسافرتی برای اکثر مردم هستند.

چادر مسافرتی های واقعی 4 فصل یک قطعه مخصوص تجهیزات است که می تواند در هر فصلی مورد استفاده قرار گیرد اما از نظر پاییز تا بهار برای هوای سردتر مناسب است. آنها تهویه کمی ندارند و به گونه ای طراحی شده اند که بسیار سفت و سخت می توانند در برابر بادهای شدید و آب و هوا ایستادگی کنند. آنها یک رنگین کمان خواهند داشت که تقریبا به زمین یا یک سقف محکم گسترش می یابد. همچنین پارچه ضخیم تر خواهد شد تا استحکام بیشتری داشته باشد.

هرچه در فصول افزایش می یابید ، هزینه و همچنین وزن افزایش می یابد. در حالی که چادر مسافرتی های 4 فصل بسیار زیبا هستند ، اگر فقط قصد سفر در سامر را دارید ، می توانید با گزینه ای مقرون به صرفه تر دور شوید.

ردپای و طول
ردپای یک چادر مسافرتی اندازه کلی مساحت است که توسط چادر مسافرتی پوشانده شده است. در حالی که روش اصلی انتخاب مردم چادر مسافرتی توسط اشغال است ، شما احتمالاً باید به اندازه گیری های واقعی زمین توجه کنید. این به شما کمک می کند تا اندازه را دوبار بررسی کنید تا مطمئن شوید که درست است.

همچنین اگر قد بلندی دارید یا در خانواده خود فرد قدبلند تری دارید باید به بزرگترین ابعاد نگاه کنید. بعضی از چادر مسافرتی ها فقط برای افراد قد بلند تنظیم نشده است. اگر می خواهید توانایی کشش داشته باشید ، مطمئن شوید که چادر مسافرتی شما به اندازه کافی بزرگ است که به شما اجازه می دهد.

وزن و اندازه (بسته بندی شده)
وزن چادر مسافرتی شما ممکن است نگران کننده باشد. اگر وزن اردوگاه شما ممکن است با چادر مسافرتی کابین کامل فاصله بگیرید . اگر چادر مسافرتی خود را در یک سفر کوله پشتی بسته بندی می کنید ، کوچکترین و سبکترین چیزی را می خواهید بدست آورید. هنگام نگاه به چادر مسافرتی ها به اندازه و وزن توجه کنید. دستورالعمل مستقیمی وجود ندارد. برخی از افراد هنگام شرکت در گروه ، یک بسته کامل را به چادر مسافرتی بزرگتر اختصاص می دهند. تا زمانی که برنامه ای برای مقابله با حمل و نقل آن داشته باشید ، باید خوب باشید.

قله قد
ارتفاع قله به سادگی ارتفاع بلندترین قسمت چادر مسافرتی است. اگر می خواهید در چادر مسافرتی خود بایستید ، به این شماره دقت کنید. برای چادر مسافرتی به سبک گنبد ، باید چند اینچ اضافی اضافه کنید یا تنها مکانی که در آن مرکز خواهید بود. اگر چادر مسافرتی A-Frame دارید ، اگر می خواهید قادر به حرکت در اطراف باشید ، باید حتی بیشتر اضافه کنید.

شما همچنین باید بدانید که چادر مسافرتی هر چه بلندتر باشد ، در هوای باد باران هم فرسوده تر خواهد بود. اگر باد به اندازه کافی قوی باشد ، سطح وسیع تر می تواند باعث بیرون آمدن سهام شود. همه امور مربوط به کمپینگ در مورد یافتن تعادل است.

دسترسی به چادر مسافرتی
بیشتر چادر مسافرتی های معمولی که برای 4 نفر یا کمتر ساخته شده اند ، فقط یک درب دارند. هرچه بزرگتر می شوید یا شکل چادر مسافرتی را از درب معمولی تغییر می دهید ، ممکن است نقاط دسترسی دیگری به دست آورید. بعضی از چادر مسافرتی های بسیار بزرگ می توانند تا 4 درب داشته باشند.

چرا می خواهید 4 درب؟ بنا به دلایلی هنگام خوابیدن در چادر مسافرتی ، فرد دورتر از درب مجبور است که بیشتر از خواب بلند شود. داشتن چندین نقطه دسترسی به آنها اجازه می دهد بدون قدم گذاشتن روی هر خواب دیگر ، راحت تر به محل خروج بروند. اگرچه این به هیچ وجه جنبه ای لازم از چادر مسافرتی ها نیست ، اما باید مورد توجه قرار گیرد.

در خط مشابه این ، بسیاری از چادر مسافرتی های خانوادگی بزرگتر دارای چندین اتاق هستند. بیشتر ، اما نه همه ، این چادر مسافرتی های چند اتاقه درهای مختلفی را برای هر بخش دارند. اگر فرزندان بسیار خردمندی دارید ، ممکن است بخواهید که آنها راه خود را نداشته باشند. اگر با بزرگسالان به اشتراک می گذارید ، داشتن درهای اضافی به شما کمک می کند با صدای بیشتری بخوابید.

تهویه
در ماه های گرمتر ، شما می خواهید هوای خاصی را در چادر مسافرتی خود حرکت دهید. این نه تنها به خنک کردن چیزها کمک می کند بلکه از بوی بد بو که می تواند در طول یک آخر هفته طولانی ایجاد شود خلاص می شود. در ماه های سردتر ، شما باید هر مقدار از گرمای موجود در چادر مسافرتی را حفظ کنید. بستگی به زمان و مکانی که در آن اردو می کنید ، تهویه برای راحتی شما بسیار مهم است.

بیشتر تهویه توسط صفحه های مش کوچک در نزدیکی قله چادر مسافرتی حاصل می شود. این وسیله را می توان با ویندوز ، روکش درب مش و حتی دریچه های کوچک در نزدیکی پای چادر مسافرتی تقویت کرد. متنوع ترین چادر مسافرتی ها روش هایی برای بستن همه و همه اینها برای جلوگیری از اتلاف بیش از حد گرما دارند. این بهترین گزینه خواهد بود و معمولاً در چادر مسافرتی های 3-4 ساله وجود دارد.

اطمینان حاصل کنید که چادر مسافرتی با تنظیم مناسب برای خود تهیه کرده اید. در وسط یک روز آفتابی ، تابستان یک چادر مسافرتی تبدیل به کیسه کباب می شود. خیلی زود گرم می شود ناراحت کننده باشد. شما به راهی برای فرار از این گرما نیاز دارید یا چادر مسافرتی شما تا اواخر عصر خاموش خواهد بود.

در هوای سرد اگر تهویه بیش از حد زیادی دارید ، خنک کننده همرفتی شما را در یک شب بسیار سرد تضمین می کند. شما باید جریان هوا را تعدیل کنید و تا آنجا که ممکن است هوا گرم بگیرید. چادر مسافرتی یک ساختار ناقص است و همیشه پیش نویس هایی را دربر خواهد گرفت ، این در مورد به حداقل رساندن آنها است.

مصالح و ساخت و ساز
دو ماده اصلی وجود دارد که در ساخت بدنه چادر مسافرتی مورد استفاده قرار می گیرد. اکثر آنها از پلی استر ساخته شده اند که نسبت به آب و هوا ارزانتر و کاملاً مقاوم است اما حمل آن بسیار سنگین است. چادر مسافرتی های گرانتر از نایلون ساخته شده که نازک تر و سبک تر است. تفاوتهای واقعی کمی در این پارچه ها به غیر از هزینه و وزن وجود دارد.

گهگاهی چادر مسافرتی های ساخته شده از بوم را مشاهده خواهید کرد. در حالی که این مواد بسیار بادوام و بسیار عایق هستند ، اما برای چادر مسافرتی به همان اندازه بسیار پرهزینه و بسیار سنگین هستند. آنها معمولاً برای همیشه دوام خواهند یافت ، اما اگر قصد دارید آنها را به داخل جنگل ببرید ، ممکن است بخواهید دوباره فکر کنید.

وقتی صحبت از تکیه گاهها و فریم ها می شود ، سه ماده رایج وجود دارد. فایبرگلاس رایج ترین ، ارزان ترین و قوی ترین است اما کمی سنگین است. آلومینیوم به طور مکرر مورد استفاده قرار نمی گیرد اما قوی و بسیار ارزان است اما می تواند خم شود و به راحتی خراب کند. فیبر کربن جدیدترین و سبکترین در عین حال که بسیار قوی و انعطاف پذیر است. این می تواند گرم برای حمایت از چادر مسافرتی باشد اما هزینه بیشتری را برای آن پرداخت خواهید کرد.

همیشه باید به دنبال خیمه ای باشید که درز بسته باشد یا خودتان مجبور باشید از این وظیفه یکنواخت مراقبت کنید. مهم نیست از مواد ، چادر مسافرتی بدون آب بندی درز نشت خواهد کرد. در حالی که در آن هستید ، احتمالاً می خواهید چادر مسافرتی هایی با کف وان به سبک در نظر بگیرید. این باعث می شود که آب در چادر مسافرتی شما آب نگیرد. حتی با آب بندی درز ، این امر می تواند اتفاق بیفتد.

جبهه ها و چادر مسافرتی ها
برخی از چادر مسافرتی ها دارای فضای باز پوشیده از فضای باز هستند. این می تواند محلی برای پخت و پز با اجاق گاز کوچک باشد یا چکمه های شما را رها کند تا از ردیابی آلودگی در آن جلوگیری شود. اینها معمولاً کف ندارند اما پوشیده از آن هستند و ممکن است درب مش مخصوص خود را داشته باشند یا نداشته باشند. بسیاری از کوله پشتی ها با مسافت های طولانی این فضاها را بخش مهمی از چادر مسافرتی می دانند.

برخی از چادر مسافرتی های بزرگتر این منطقه را به طور کامل توسط تور پوشانده اند تا اشکالات خود را حفظ کنند. این به طور موثری آنها را به یک عرشه تبدیل می کند. اگر می خواهید فضایی در فضای باز داشته باشید می توانید از پشه های آن لذت ببرید ، این می تواند یک فایده بزرگ باشد. فقط بفهمید که این یک منطقه چادر مسافرتی است که باعث افزایش وزن می شود اما فضای خواب اضافی به شما نمی دهد.

ذخیره سازی دنده
راه هایی که شرکت های مدرن چادر مسافرتی برای مرتب کردن وسایل شما ایجاد کرده اند بسیار شگفت آور است. برای نگه داشتن چیزهایی که می خواهید سریع دسترسی داشته باشید ، بیشتر چادر مسافرتی ها دارای کیسه هایی در امتداد دیوارها در نزدیکی کف هستند. برخی دیگر فضای ذخیره سازی آویزان دیگری را اضافه می کنند ، برخی از آنها مش شل است که می توانید یک تبلت را برای گرفتن فیلم قبل از خواب آویزان کنید.

یكی از جدیدترین نسخه ها یك دنده دنده است. این معمولاً در چادر مسافرتی های کوچکتر دیده می شود و قادر به تحمل وزن زیادی نیست. با این حال ، آنها وقتی فضای زیادی برای نگهداری وسایل مهم خود نیاز دارند ، جادار هستند . آنها معمولاً در نزدیکی یکی از میله های پشتیبان قرار دارند تا وزن بیشتری برطرف شود.

رنگین کمان
رنگین کمان پوششی است که از چادر مسافرتی می رود تا از ضد آب بودن آن اطمینان حاصل شود. بعضی ها به هم وصل شده اند و بعضی دیگر قطعه جداگانه. موارد جداگانه به شما امکان می دهد تا رنگین کمان را خاموش نگه دارید تا در صورت لزوم ، تهویه را بهبود ندهید. به تنظیمات کمی اضافی احتیاج دارد اما اغلب ارزش آن را دارد.

اگر یکی از چادر مسافرتی های مدل بودجه را بخرید ، معمولاً آنها با رنگین کمان همراه می شوند. وقتی به داخل چادر مسافرتی های ریزتر و کوچکتر حرکت می کنید ممکن است کالای دیگری باشد. قبل از خرید حتماً بررسی کنید یا اینکه می توانید بیش از آنچه که می خواهید خرج کنید وارد آن شوید. چرا آنها جدا خواهند بود؟ این امر برای كاهش وزن برای كسانی كه احساس نمی كنند در آنجا اردو بزنند ، لازم است.

پارچه های زمینی
در حالی که بیشتر چادر مسافرتی ها دارای کف مناسب هستند ، یک روتختی کف یک لایه اضافی است که ابتدا به پایین می رود تا از سوراخ شدن چادر مسافرتی شما جلوگیری شود. آنها ماده ای ضخیم تر و سفت تر از کف چادر مسافرتی شما هستند و برای هر مدل خاص چادر مسافرتی از اندازه استفاده می شوند. آنها می توانند یک سرمایه گذاری ارزشمند باشند مگر اینکه بدانید که در منطقه ای با زمین تمیز اردو خواهید کرد که خطر کمی از سنگ یا چوب را در اختیار شما قرار نمی دهد.

این ویژگی است که معمولاً در مدل های گران قیمت تر دیده می شود. چادر مسافرتی های بودجه غالباً پارچه ای از زمین ارائه نمی دهند زیرا این امر به کل هزینه محصول آنها می افزاید.

نتیجه
امروزه تعدادی از بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ در بازار وجود دارد. بیشتر از آنچه که می توان در این مقاله تنها با هرگونه عدالت در مورد کسانی که بیش از حد رد شده اند ، پوشش داد. برخی حتی ممکن است از کیفیت ما در اینجا بالاتر باشند اما اینها در ارزش کلی انتخاب شده اند تا مطمئن شوند که از هر دلار که خرج می کنید بیشترین سود را کسب می کنید. همه ممکن است بودجه نباشند اما چادر مسافرتی آنجا برای بودجه همه وجود دارد. ما آنها را به امید کمک به شما در خارج از منزل در تابستان امتحان می کنیم و یک ماجراجویی شگفت انگیز را برای همه خود دارید !

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>