راهنمای خرید برای یک هود مخفی

یک Range یا Vent Hood برای حفظ بقایای بو در آشپزخانه ضروری است. بسیاری از گیاهان و ادویه ها دارای خواصی هستند که مدت طولانی پس از اتمام غذا دوام می آورد. با از بین بردن تلفات ناشی از پخت و پز عالی ، اطمینان حاصل کنید که آشپزخانه و خانه شما همچنان بوی تازه می دهد. غذا ، گریس ، دود و ادویه جات نباید عطر را خراب کند […]

14 سپتامبر 2015 teamapex راهنمای خرید 0 نظر
یک Range یا Vent Hood برای حفظ بقایای بو در آشپزخانه ضروری است. بسیاری از گیاهان و ادویه ها دارای خواصی هستند که مدت طولانی پس از اتمام غذا دوام می آورد. با از بین بردن تلفات ناشی از پخت و پز عالی ، اطمینان حاصل کنید که آشپزخانه و خانه شما همچنان بوی تازه می دهد. غذا ، گریس ، دود و ادویه جات نباید عطر خانه شما را خراب کند. اگرچه ، انواع مختلفی از انواع هودهای محدوده وجود دارد ، طراحی فعلی آشپزخانه شما و همچنین سیستم مجرای فاضلاب ، فاکتورهای اصلی در تعیین نوع هودهای دامنه ای است که می توانید در خانه خود نصب کنید. مگر اینکه ، البته ، شما در حال برنامه ریزی برای بازسازی هستید. نوع مناسبی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

انواع

Standard Over Range – این سبک از هود با ظرافت در طیف وسیعی از وسایل آشپزخانه نصب می شود. هر دو گزینه شامل کاپوت های زیر کابینت و / یا دیواری بدون کابینت است. با استفاده از پنکه و نور ، این سبک بسیار محبوب است.
محدوده میکرو هود – این سبک ترکیبی دارای اجاق مایکروویو و هود محدوده ای است که در یک واحد قرار دارد. نصب آن بر روی یک محدوده یا پخت و پز است و دریچه در انتهای مایکروویو قرار دارد. قادر به پخش بوی و افزایش هوای گرم به دور از محدوده یا آشپزخانه.

ساخته شده بیش از محدوده – هود داخلی دارای ظاهری براق است زیرا درون یک کابینت پنهان شده است. به طور معمول ، تعداد کمی از هود در زیر کابینت قرار گرفته است و کنترل ها در یک صفحه کشویی وجود دارد. اگر می خواهید آشپزخانه را بدون اینکه وسایل بی شماری کانون باشد ، اجرا کنید ، این بهترین گزینه برای شماست.
Behind Cooktop- این نوع بسیار مدرن است. هود در پشت ظرف قرار دارد و در صورت لزوم به سمت بالا بلند می شود. فن بخاطر قرار گرفتن در مجاورت پکیج ، دود و هوای گرم را به داخل اگزوز می کشد ، آن را فیلتر می کند و سپس ماده ناخواسته را به بیرون بیرون می کشد.

اندازه و سبک
با توجه به اندازه ، بهترین کار آن است که اطمینان حاصل کنید که Range Hood شما حداقل پهنای آشپزخانه یا Range شما باشد. بدانید که با اندازه گیری سطح پخت و پز خود ، چه اندازه ای را جستجو کنید. معمولاً هنگام تصمیم گیری در مورد سبک مناسب Range Hood ، مکان سایر وسایل و کابینت ها به تعیین آنچه باید نصب شود کمک می کند.
هودهای زیر کابینت – با نصب این هود در زیر کابینت از فضای اضافی لذت ببرید. بیشتر خانه ها آماده پذیرایی از این سبک هستند زیرا کابینت های کوتاه تری از اجاق گاز دارند. این مقرون به صرفه ترین سبک هود است و معمولاً تهویه از قبل موجود است. همیشه اطمینان حاصل کنید که هود شما از اجاق گاز پاکسازی کافی دارد.

هودهای دیواری – این سبک از هود بسیار شیک است؛ نصب شده در صورت عدم وجود کابینت؛ هود در معرض هر آشپزخانه استعدادی ایجاد می کند. هودهای دیواری بسیار قابل توجه هستند و می توانند به دکوراسیون کمک کنند اما معمولاً از هودهای زیر کابینت گران تر هستند.

Island Hoods – به راحتی در بالای یک اجاق گاز جزیره آشپزخانه واقع شده است ، این سبک در از بین بردن دود از آشپزخانه افسانه است. هود در زیر سقف نصب شده و به دریچه فوق وصل شده است. جای تعجب نیست که این سبک یک کانون در هر اتاق است زیرا بدون محدودیت دیوارها و / یا کابینت به حالت تعلیق درآمده است.
تهویه

خارجی – این نوع از مهارت بسیار بالایی برخوردار است اما با شدت بیشتری کار می کند. هود با نصب واحد به مجرای خود هوا را بیرون می کشد. هوا هرگز نباید به اتاق زیر شیروانی یا خزنده بالا کشیده شود. این روش در از بین بردن رایحه و دودهای ناخواسته مؤثر است.

گردش مجدد – این هود به هر سیستم تهویه دسترسی ندارد. گرما ، دود و بو بو از ناحیه پخت و پز شما دور می شوند و دوباره دوباره به داخل آشپزخانه می شوند. گرچه این نوع فیلتر دارد ، اما این چرخه به اندازه سیستم تهویه خارجی مؤثر نیست.

معایب هود مخفی توکار – معمولاً در مواردی که امکان استفاده از مجرای کار امکان پذیر نباشد ، این هود هوا را به سمت پایین به سیستم هوای برگشتی سوق می دهد. بسیار ساده و کاربردی است اما به اندازه هودهای تهویه خارجی قابل اعتماد نیست.
قابل تبدیل – این گزینه ترکیبی بهترین از هر دو جهان را تشکیل می دهد. این دستگاه به سیستم تهویه خارجی متصل شده و همچنین می تواند مجدداً گردش هوا را از طریق فیلتر انجام دهد. این هود در صورتی که از سیستم تهویه خانه های خود مطمئن نیستید ، ایده آل است ، قصد دارید هنگام حرکت ، کالای مورد نظر خود را با خود ببرید یا در آینده به دنبال ترمیم مجدد هستید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>