راهنمای خریدار سینک آشپزخانه

با انتخاب بسیاری از سبک ها و مواد ، ما نگاهی می اندازیم که هنگام خرید سینک چه گزینه هایی را باید در نظر بگیرید

توسط یعقوب اینگرام در
سینک ظرفشویی آشپزخانه بخش مهمی از مثلث کار آشپزخانه را تشکیل می دهد ، بنابراین کارایی چیزی است که شما باید در کنار سبک مد نظر داشته باشید. سینک نیز هر روز مورد استفاده قرار می گیرد و شما لزوماً به دنبال تعویض آن برای مدت طولانی نیستید ، بنابراین با دقت به مواد و رنگ مورد نظر خود فکر کنید.

فضا همچنین یک عامل کلیدی است که هنگام انتخاب آشپزخانه خود باید به آن توجه کنید. خوشبختانه سینک های زیادی در بازار وجود دارد ، بنابراین یافتن چیزی که به سبک شما و آشپزخانه شما متناسب باشد نباید خیلی سخت باشد.

سینک آشپزخانه را برای پروژه خود خریداری کنید

مواد
ارتفاع سینک ظرفشویی
ضد زنگ از جنس استنلس استیل یک انتخاب عملی است زیرا تمیز کاری ، ماندگاری طولانی و تمیز کردن آن آسان است. سینک های ضد زنگ غالباً جایگزین ارزان تری هستند و می توانند استعداد معاصر را به یک میز کار اضافه کنند.

کامپوزیت
سینک ظرفشویی کامپوزیت در سنگ ساخته شده و فوق العاده hardwearing. آنها می توانند در برابر درجه حرارت بالا مقاومت کنند و بهداشتی هستند. سنگهای مختلفی که در ترکیب آنها به کار رفته است بدین معنی است که تغییرات زیادی در رنگ و بافت وجود دارد.

سرامیک
سرامیکی سنتی است و از هر نوع سبک آشپزخانه استفاده می کند اما به راحتی آسیب می بیند و با گذشت زمان لکه دار می شود. با این حال ، اگر شما مایل به مراقبت صحیح از آن هستید ، می توانند پایدار باشند.

نصب
شروع
یک سینک ظرفشویی روی سطح قرار می گیرد که قاب آن پشتیبانی می شود و می تواند با هر نوع میز کار سازگار باشد. اینها به راحتی امکان پذیر هستند زیرا می توانند از طریق محل کار کنار گذاشته شده و از خود پشتیبانی کنند.

زیر نصب شده
زیر نصب غرق بسیار سخت تر به تناسب اندام و باید به پایین میز آویزان پیچ شود. آنها با مواد کمتری از سازگاری سازگار هستند اما هنگام جفت شدن با چوب یا سنگ واقعی ، یک تمیز تمیز ایجاد می کنند.

جرثقیل های
آشپزخانه آماده نصب برای شیرهای خاص هستند. اطمینان حاصل کنید که هنگام انتخاب شیپور خاموشی ، آنها با سینک شما مطابقت دارند و بالعکس.

سبک
سبک های مختلف زیادی در بازار وجود دارد و مهمترین عامل در انتخاب احتمالاً فضای موجود در آشپزخانه شما خواهد بود. هرچه فضای بیشتری بزرگتر شود ، می توان تخته های زهکشی ، حوضه دوم و سوم ، نیم حوضه و دفع زباله را نیز اضافه کرد. ساخته شده در تخته های زهکشی در سینک های کامپوزیت و ضد زنگ متداول است. در حالی که تخته های زهکشی سرامیکی در دسترس هستند ، احتمالاً در اثر استفاده مکرر آسیب دیده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>