خرید دوربین عکاسی دیجیتال

هیستوگرام
هیستوگرام پس از عکس گرفتن ، یک بررسی ریاضی از قرار گرفتن در معرض را نشان می دهد. در اصل به شما می گوید چقدر یک عکس در معرض یکنواختی قرار دارد.

صفحه های LCD خیلی خوب نیستند که این اطلاعات را از طریق نمایش تصویر به شما نشان دهند. این امر به دلیل این است که آنها تحت تأثیر شرایط روشنایی محیط شما قرار دارند و از خود روشنایی صفحه نمایش می باشد.

به همین دلیل است که هیستوگرام ابزاری قدرتمند برای استفاده صحیح در شروع عکاسی است.

عکس صفحه نمایش عکاسی : خرید دوربین عکاسی DSLR

حالت های تیراندازی
حالت تمام اتوماتیک ، برنامه ، اولویت دیافراگم ، اولویت سرعت شاتر یا حالت دستی. چگونه می توانید از کدام یک استفاده کنید؟

همچنین تصورات غلط زیادی در مورد اینکه در چه شرایطی باید استفاده شود وجود دارد. بیش از همه تعصب نسبت به عدم استفاده از حالت دستی.

وقتی می فهمید که دقیقاً هر حالت چه کاری انجام می دهد ، حالت مناسب برای وضعیت شما بسیار واضح تر می شود. این همچنین در آموزش ویدئویی رایگان من وجود دارد.

پرتره مرد روی صحنه هنگام اجرا ، نور بنفش جوی در پشت

عمق میدان
وقتی در نور کم شلیک می کنید ، ناگزیر باید دیافراگم خود را گسترده کنید تا نور کافی به داخل لنز وارد شود. اما این یک اثر جانبی مهم دارد. عمق کم عمق میدان.

این می تواند بسیار خلاقانه استفاده شود (غالباً بیش از حد) اما این تنها گزینه نیست. موقعیت های بسیاری مانند مناظر وجود دارد ، در آنجا می خواهید از دیافراگم باریک تری استفاده کنید تا کل صحنه در کانون توجه قرار گیرد.

این آموزش شما را از طریق همه چیز مورد نیاز در مورد انتخاب دیافراگم مناسب (و بنابراین عمق میدان) برای وضعیت مناسب می گذراند.

وقتی صحبت از همه اصول اولیه عکاسی می شود ، عمق میدان بسیار مهم است.

شخصی که دارای یک دوربین dslr است برای گرفتن عکس خیابان

تعادل رنگ سفید
تراز سفیدی چیزی است که آرزو می کنم در مورد آن خیلی زودتر از آنچه یاد گرفته ام بیشتر بدانم. اکنون به بعضی از عکسها نگاه می کنم و می دانم که فکر می کردم.

تراز سفیدی رنگ بازیگران کل عکس را تغییر می دهد. این مسئول گرمای کلی است. این می تواند تعیین کند که آیا عکس شما به رنگ آبی یا نارنجی ، سرد یا گرم به نظر می رسد.

تعادل رنگ سفید به خصوص با نور تنگستن تمایل به انجام کار خاصی ندارد. هرچه زودتر درباره این ایده اصلی عکاسی بیاموزید ، عکسهای شما دقیق تر به نظر می رسند.

این همچنین در آموزش ویدئویی رایگان من وجود دارد.

خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR
خرید دوربین عکاسی DSLR

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>