جلوگیری از وب سایت های رکود و ماندن بگیرید پیش از رقابت

[ad_1]

شما ایجاد یک وب سایت بزرگ شامل تمام دانش خود را در محتوا و ترافیک وب سایت پررونق است. شما یک موفقیت و همه کار سخت شما انجام داده ام در حال حاضر به نظر می رسد همه به ارزش آن.

شما را ترک خلقت خود را برای ادامه موفقیت خود را, اما پس از آن رکود…! شما متوجه وب سایت شما;

  • توقف دریافت بازبینی مشتریان
  • می شود متکی به بازدید کننده های جدید به شما نزدیک
  • شروع کاهش در رتبه بندی موتور جستجو
  • تا به حال محتوای کامل و در حال حاضر آن را فقط به نظر نمی رسد به انجام ترفند

این زمانی است که شما نیاز به ارتقاء سایت خود را و ما قصد داریم به برجسته کردن تغییرات شما نیاز به توجه اولیه و سپس تماس با ما طراحی وب سایت کارشناسان به وب سایت خود را به جایی که آن را سزاوار بود.

موتور جستجو الگوریتم تغییرات

الگوریتم تغییرات سخت ترین به اطلاع موتور جستجو publishments آگهی نیست در هر کجا و آنها عبارتند از: تغییرات ظریف در مورد الگوریتم خود را برای رتبه بندی در کلمات کلیدی است. به عنوان یک نتیجه قبلی خود را بهینه سازی موتور جستجو (SEO) طرح ممکن است مطابقت ندارد و نیاز به یک تغییر به روز رسانی و یا نیشگون گرفتن و کشیدن برای انجام بهتر. نگاهی به وب سایت خود را به ساختار و طرح نیاز به تغییر برای مطابقت با تغییرات اعمال شده توسط یک موتور جستجو? بله ؟ سپس از آن زمان به صحبت می کنند به یک متخصص است که می توانید وب سایت خود را در جستجوگرها دوستانه.

سرعت بارگذاری

یکی از عوامل درون یک موتور جستجو الگوریتم, سایت, سرعت آهسته سرعت بار می تواند نشانه ای از غیرمنتظره و یا به اشتباه فرمت شده و محتوا. طراحان وب را قادر به دوباره فرمت محتوا و طرح صفحه به بار در سرعت مطلوب است. نه تنها کم سرعت سایت تاثیر خود را در جستجوگرها اما research1 دیده است که دیگر بار بار برای بازدید کنندگان همزمان با افزایش نرخ گزاف گویی (جزئیات بیشتر ارائه شده در زیر) و نگاه نسبت به یک رقیب بالقوه.

امنیت

دیگر یک وب سایت وجود داشته است و بدون پلت فرم به روز رسانی و پیاده سازی ویژگی های امنیتی بیشتر آن را تبدیل به آسیب پذیر به خطرات امنیتی. “هکرها” پیدا کردن حفره و یا دروازه طریق تنظیمات امنیتی در انواع خاصی از وب سایت ها و متاسفانه این حفره سوء استفاده قرار گیرد برای دسترسی به مشتری و اطلاعات مالی. شما نیاز به اطمینان حاصل شود که وب سایت خود را امن به این مهم خواهد بود برای هر بازدید کننده به سایت خود را, به خصوص اگر آنها در حال انجام معاملات الکترونیکی از طریق وب سایت خود را.

موبایل دوستانه

موتور جستجو publishments را برجسته کرده اند که وب سایت باید همراه دوستانه به رتبه های بالاتر با توجه به افزایش اعتماد به جستجو در حالی که در حال حرکت است. ضروری است که وب سایت خود را کاربر پسند است که در تلفن همراه در حالی که همچنین با داشتن مطلوب سرعت سایت. طراحان وب استفاده از ابزار برای تولید یک تلفن همراه دوستانه طراحی پاسخگو برای کاربران تلفن همراه و حفظ خود را رتبه بندی موتور جستجو.

نرخ گزاف گویی بالا

شما می توانید ببینید که حجم بازدید کنندگان سازگار است با این حال تعامل با محتوای خود را به طور قابل توجهی کاهش ؟ سپس آن زمان برای به روز رسانی در سراسر وب سایت خود را با ویژگی های شما نیاز به نگاه در محتوای طراحی و ساختار برای شناسایی فرصت های جدید و مطالب جالب و ارائه آن محتوا به مشتریان جدید و در بازگشت.

نه گرفتن فروش آگهی

هر سایت ارائه یک محصول یا خدمات را از اتکا به فروش جدید منجر دستگیر شده از طریق وب سایت خود را. بعد از آن شما باید شناسایی و به همین دلیل این رخ داده است مانند;, پیر, محتوا, مشکل تجربه کاربر و یا عدم پیشرفت در بازاریابی محصولات/خدمات. نگاه کنید چه ویژگی های شما نیاز به افزایش وب سایت خود را و مطمئن شوید که شما عمل سریع.

منابع

1 – Kissmetrics – چگونه زمان بارگذاری تحت تاثیر خط پایین خود را https://blog.kissmetrics.com/loading-time/?wide=1

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>