بهترین کرم بدن برای پوست خشک برای بدن ورزشکار

چگونه پوست خود را هیدراته و شاد نگه دارید 4 دقیقه خواندن راهنمای شناختی برای مرطوب کننده ها مرطوب کننده D

توسط PATRIS-FUN در 11 فروردین 1399


چگونه پوست خود را هیدراته و شاد نگه دارید
4 دقیقه خواندن

راهنمای شناختی برای مرطوب کننده ها
مرطوب کننده Dos و Don'ts
به نظر می رسد واضح است ، اما تنها مرطوب کننده واقعی آب است. لوسیونهای مرطوب کننده که می شناسیم و دوست داریم مخلوطی هستند که باعث طولانی تر شدن آب در پوست می شوند. باید ساده باشد ، درست است؟ اما همه مرطوب کننده ها به یک اندازه ایجاد نمی شوند. به همین دلیل ما نه یکی بلکه دو مرطوب کننده از خودمان درست کرده ایم!

بهترین کرم بدن برای پوست خشک

مرطوب کننده Curology به گونه ای طراحی شده است که کلیه محصولات حدس و گمان را از آن خارج کند ، و به راحتی در مجموعه سه مرحله ای لوازم آرایشی و بهداشتی شما به همراه کرم دلخواه شما و یک پاک کننده ملایم هنگام عضویت در بسته کامل وارد بازار می شود. بافت ترکیبی ژل کرم آن با اسید هیالورونیک عمیقاً هیدراته می شود ، اما بر روی پوست احساس نرم و سبک دارد.

مرطوب کننده غنی باعث آبرسانی عمیق برای پوست های خشک و یا پیر می شود. متخصصان پوست ما این مرطوب کننده خامه ای را برای کارکردن دو برابر سخت فرموله کردند: ابتدا رطوبت را به پوست اضافه می کند ، سپس رطوبت را به دام می اندازد. به لطف 6 ماده آبرسان از جمله اسید هیالورونیک پوست شما در تمام طول روز (یا شب) طولانی و نرم باقی می ماند. و کره کره.

به همان اندازه که دوست دارید لایه بزنید - این منافذ مسدود نخواهد شد. این طراحی شده است که به طور کامل با فرمول Curology سفارشی و پاک کننده Curology به عنوان بخشی از مجموعه 3 مرحله ای جفت شود. بنابراین بنشینید ، استراحت کنید و اجازه دهید Rich در Last سحر و جادو را روی پوست تشنه شما کار کند.

اما این یک مرکز فروش نیست. ما اینجا هستیم تا حقایق را به شما ارائه دهیم! بنابراین ما در مورد انتخاب مرطوب کننده مناسب صورت خود این راهنما را جمع کرده ایم. ما به شما نشان می دهیم از چه مرطوب کننده هایی در خارج ساخته شده است ، از چه چیزی جلوگیری کنید و چه چیزی برای شما مفید است.

راهنمای شناختی برای مرطوب کننده ها
بسیاری از مرطوب کننده ها به طور موقت هیدراته می شوند ، اما آب به راحتی تبخیر می شود. این فیلمی روی سطح پوست باقی می گذارد که اساساً رطوبت بیشتری را بیرون می کشد! بهترین مرطوب کننده ها خواصی دارند که هم رطوبت را به پوست منتقل می کنند و هم به نگه داشتن آن در آنجا کمک می کنند. یک مرطوب کننده می تواند نرم کننده ، مرطوب کننده یا انسداد کننده باشد. شما لازم نیست که انتخاب کنید! بهترین مرطوب کننده ها حاوی ترکیبی از این خاصیت مرطوب کننده متفاوت هستند - از جمله مرطوب کننده های Curology ، که هر سه مورد را دارند!

یک ماده مرطوب کننده مانند هیالورونیک اسید یا گلیسیرین دارای بافتی مایع است که به سرعت در پوست جذب می شود و باعث افزایش رطوبت پوست و محیط می شود تا توانایی پوست در نگه داشتن آب افزایش یابد. اسید هیالورونیک به ویژه در انتقال آب به پوست و نگه داشتن آن در بدن بسیار مفید است! رطوبت سازها هنگام ترکیب با نرم کننده ها بهتر عمل می کنند (به همین دلیل مرطوب کننده های ما هر دو را دارند!) بنابراین اگر از سرم با اسید هیالورونیک استفاده می کنید ، سعی کنید آن را با یک لایه از یک کرم نرم کننده از بین ببرید.

نرم کننده ارائه آب به طور مستقیم به پوست با استفاده از یک روغن حامل مانند روغن دانه انگور، روغن کنجد، یا سیلیکون روغن و برگ، پوست را با یک نرم و احساس انعطاف پذیر.

انسدادی نفت برگ در سطح پوست به آب از دست دادن چنین آهسته به عنوان روغن های معدنی، روغن جوجوبا، روغن زیتون، روغن گل پامچال و یا روغن سیلیکون.

مرطوب کننده ژل ما حاوی اسید هیالورونیک و گلیسیرین (humectants) و سیلیکون دی متیکون (نرم کننده و انسداد) است ، بنابراین در واقع رطوبت موجود در پوست شما را قفل می کند و شما را به مرور زمان آبرسانی می کند. بافت ترکیبی ژل کرم آن مانند ابری قابل ساخت ، تنفس و سبک است ، بنابراین به راحتی و حتی لایه های زیر آرایش در پوست می شود. مرطوب کننده غنی ما ترکیبی از اسید هیالورونیک ، کره shea ، آلوئه ، گلیسیرین ، اسکالان و آلانتوین را تشکیل می دهد — بنابراین تمام پایه های مرطوب کننده و رطوبت شما پوشانده شده است ، و سپس برخی از آنها!

لاغر روی چربیهای خوب
پوست های مستعد آکنه چربی های طبیعی طبیعی موجود در پوست را ندارند (لیپیدها به نام سرامید). اما این چیز خوبی نیست! بدون آنها ، پوست به عنوان یک مانع محافظ عمل نمی کند ، که می تواند به معنی جوش های بیشتری باشد. ما می دانیم که این می تواند سردرد باشد - درمان های آکنه می توانند پوست شما را خشک کنند ، و این به سستی پوست آسیب می رساند. مرطوب کننده Curology به گونه ای طراحی شده است که کاملاً مناسب برای آن کار کند. همچنین برای مرطوب کنندگانی که حاوی این سرامیدها هستند مانند CeraVe AM Facial Moisturizing Lotion SPF 30 نیز مناسب است .

خبر خوب: اگر شبانه از کرم Curology استفاده می کنید ، مرطوب کننده اختیاری است! دلیل این است که کرم Curology از قبل دارای یک پایه مرطوب کننده است که با آب برگ آلوئه ورا تهیه شده است.

البته بسیاری از ما به هیدراتاسیون بیشتری احتیاج داریم. اینجاست که مرطوب کننده Curology وارد می شود.

گرمای خشک را شکست دهید
پوست خشک یا هوای خشک؟ یک لایه نازک از مرطوب کننده غنی ما ، صبح و شب بمالید. با داشتن 6 ماده کاملاً مرطوب کننده ، پوست شما را در طول روز (و شب) مجدداً محافظت و محافظت می کند.

هر آنچه را که استفاده می کنید ، فقط اطمینان حاصل کنید که تست CosDNA را پشت سر می گذارد و این مواد را بررسی کنید تا مطمئن شوید مرطوب کننده منافذ شما را مسدود نمی کند!

برخی مرطوب کننده ها همچنین می توانند باعث تقویت رنگ پوست شده و به نقص نقص ماسک مانند سرم صورت InstaNatural Niacinamide ، درمان روشن کننده پوست روشن کننده و ضد آفتاب EltaMD UV SPF 46 ضد آفتاب کمک کنند. کرم Curology سفارشی شما باعث بهبود سطح و نقص پوست شما نیز می شود!

مرطوب کننده های بدن
هرچه انتخاب کنید ، مطمئن شوید که مرطوب کننده منافذ شما را مسدود نمی کند! اگر پوست شما خشک است و احساس خارش می کند ، توصیه می کنیم لوسیون Theraplex Clear را امتحان کنید. بلافاصله پس از تمیز کردن یا دوش گرفتن ، آنرا کار کنید ، در حالی که هنوز پوست شما مرطوب است. (می توانید در راهنمای ما برای منافذ مسدود شده اطلاعات بیشتری کسب کنید.)

می خواهید بیرون برید؟ شما می خواهید به یک مرطوب کننده با ضد آفتاب مانند CeraVE AM برسید. فقط به امتیاز SPF توجه داشته باشید زیرا برخی محصولات پوست شما را از اشعه ماوراء بنفش محافظت نمی کنند!

احتیاط: منافذ روغن نارگیل را مسدود می کند!

اگرچه پوست مستعد آکنه می تواند اکثر روغن ها را تحمل کند ، روغن نارگیل یکی از این موارد استثناست. برخلاف روغن معدنی و روغن جوجوبا ، روغن نارگیل می تواند منافذ را مسدود کند. این ممکن است محبوب باشد ، اما ما شما را از استفاده از آن بر روی پوست خود امتناع می کنیم.

هر کاری که برای شما مفید باشد
مرطوب کننده ها باید احساس خوبی داشته باشند و به شما کمک کنند زیبا به نظر برسند ، بنابراین مراقب استفاده هایی باشید که ممکن است برای وضعیت شما ایده آل نباشد. اگر یک مرطوب کننده پوست شما را تحریک می کند ، باعث ایجاد شکستگی می شود ، یا به اندازه کافی مرطوب نمی شود ، آن را کنار بگذارید و چیز دیگری را امتحان کنید - مانند مرطوب کننده Curology ، که ما طراحی کردیم برای پوست های حساس و آکنه بی خطر است.

در اینجا چند ارائه دهنده Curology دیگر توصیه می کنیم:

مرطوب کننده صورت EltaMD AM Therapy - سبک ، باعث بهبود اسکیتون می شود
فرمول 10.0.6 عطش بیشتر نیست! مرطوب کننده - در Target و برخی داروخانه ها موجود است
کرم ژل تقویت کننده Neutrogena Hydro Boost - برای پوست های فوق العاده خشک
باز هم ، یک راه خوب برای فهمیدن اینکه آیا محصولی از مواد مسدود کننده منافذ پوست یا مواد تحریک کننده پوست استفاده می کند ، اجرای آن از طریق تجزیه و تحلیل در CosDNA.com است. راهنمای گام به گام ما را چگونه بررسی کنید .

مانند هر محصولی ، بیشتر از یک مورد را امتحان نکنید تا زمانی که اکسیر مورد علاقه خود را پیدا نکنید. اگر به نظر می رسد پوست شما از مرطوب کننده خاصی استفاده می کند - تا زمانی که آزمایش CosDNA را پشت سر بگذارد - با آن بروید!

عشق،

آخرین مطالب