املا و لغت حرف آخر

همیشه اولین ها نقش بسیار مهمی در آماده سازی یک فرد برای انجام یک حرفه دارند. حال این اولین را در زمینه کنکور م

توسط PATRIS-FUN در 24 آبان 1399

همیشه اولین ها نقش بسیار مهمی در آماده سازی یک فرد برای انجام یک حرفه دارند. حال این اولین را در زمینه کنکور می‌توان در تست 1 تا 6 مشاهده کرد که چگونگی حل آن ها تاثیری شگفت در روحیه داوطلب برای پاسخ دادن به بقیه تست ها دارد. این تعداد از تست ها در دفترچه کنکور سراسری به مبحث لغات و واژگان اختصاص دارد. مبحثی گسترده که داوطلب برای تسلط بر آن باید برروی تمامی لغات در کتاب ادبیات فارسی سه ساله مسلط باشد و ناچار مجبور به حفظ کردن آن ها خواهد شد. اما راه های آسان تری برای یادگیری این مبحث بدون حفظ کردن نیز وجود دارد. روش هایی وجود دارد که فقط با استفاده از داستان و انیمیشن می‌توانید کل لغات و املا را بدون حفظ کردن در کمتر از 10 ساعت یاد بگیرید. چنین سبک آموزشی را در املا و لغت harfeakhar  می‌توانید مشاهده کنید.

با دینی حرف آخر لذت یادگیری بدون حفظ کردن را تجربه کنید

چنین ویژگی برای اولین بار در کشور در موسسه حرف آخر بنا گذاری شد. موسسه ای که تمامی دروس را بر پایه شهودی سازی و استفاده از الگو به جای فرمول تدریس می‌کند. اما این سبک تدریس به شدت در زمان مطالعه داوطلب تاثیر می‌گذارد. چرا که آموزش به این روش در گام اول کار مدرس را به شدت آسان خواهد کرد برای تدریس و در گام دیگر قدرت یادگیری داوطلب را به شدت افزایش می‌دهد و دیگر تفاوتی ندارد که با دانش آموز سال دواز دهم روبرو هستند یا فردی که ده ها سال از کنکور از کنکور فاصله گرفته است. قدرت حرف آخر را ر دروسی مانند دینی حرف آخر می‌توان مشاهده کرد که داوطلب بدون حفظ حتی یک یک کلمه در 40 ساعت آموزش این درس را به همراه حل یک بانک تست به اتمام خواهد رساند. دوستانی که نهم هستند می توانند از محصولات حرف اخر نهم استفاده بکنند.


رتبه برترهای حرف آخر در سال 98

بله درست شنیدید. بدون حفظ حتی یک کلمه درسی را که ماهیت تماما حفظی دارد می‌توانید مطالعه کنید و مانند 15 نفر از داوطلبان این مجموعه که درس دینی را در کنکور 98 صد زدند، شما هم می‌توانید به این درصد دست پیدا کنید زیرا در تدریس های این مجموعه همه چیز برای داوطلب فراهم شده است و تنها کاری که باید داوطلب انجام دهد مشاهده و تلاش و حل تمرین ها است. این موسسه بازدهی خود را در سال 98 با کسب بیشترین تعداد خروجی در کنکور با 51 رتبه زیر 300 نشان داد و قدرت خود را در زمینه آموزش و کاربردی بودن تدریس های خود نشان داد. برای مشاهده رتبه برترهای حرف اخر می‌توانید از طریق لینک مربوطه اقدام کنید و داستان مربوط به موفقیت هر کدام از رتبه های برتر که با این مجموعه پیش رفتند و رتبه و درصدی که به کمک تدریس ها کسب کردند به همراه فیلم مصاحبه، مشاهده کنید. دوستانی که در پایه متوسطه اول تحصیل می کنند می توانند از علوم پایه هفتم حرف آخر استفاده بکنند.

آخرین مطالب