تهیه اسپرسو ساز خانگی در خانه یک کار هنری است که می تواند بسیار با ارزش باشد ، اما با داشتن بسیاری از دستگاه های اسپرسو متفاوت در بازار ، پیدا کردن یکی از این موارد برای شیوه زندگی شما دشوار است. بنابراین ، در Coffeemakersadvisor ، ما تمام تحقیقات را برای شما انجام داده ایم تا بتوانید وارد شوید یا به اینترنت بروید و آنچه را که واقعاً احساس می کنیم بهترین دستگاه اسپرسو خانگی با طیف گسترده ای از قیمت ها و ویژگی ها باشد ، پیدا کنید.

ما تست های مختلفی را در این دستگاه های اسپرسو انجام دادیم و صادقانه بگویم ، اکثر دستگاه ها حتی اثبات خرید رایگان هزینه را هم اثبات نکردند. اما پس از آن ما برخی از بهترین دستگاه های اسپرسو را پیدا کردیم ، که فراتر از انتظارات ما بودند.

در زیر لیستی از مدلهای دستگاه اسپرسو با کارایی بالا را ارائه داده ایم که تجربه بی نظیری از یک نوشیدنی غنی و حرفه ای تولید شده از راحتی خانه شما را با حداقل هیاهو ارائه می دهند:

بهترین دستگاه های اسپرسو خانگی 2019
دستگاههای نیمه اتوماتیک اسپرسو معمولاً همان چیزی هستند که وقتی می شنویم کلمات “دستگاه اسپرسو خانگی” به آن فکر می کنیم. ساخت یک پرتفیلتر ، دیگ بخار و سوئیچ برای غیرفعال کردن یا فعال کردن پمپ استخراج ، سیستم های اسپرسو نیمه اتوماتیک هنگام شروع و اتمام فرآیند استخراج ، کنترل کامل را به شما می دهند. برخی از جدیدترین ماشینهای نیمه اتوماتیک حتی دارای دوزهای قابل برنامه ریزی هستند ، به این معنی که شما توانایی برنامه ریزی برای استخراج را دارید تا پس از مدت زمان مشخصی به طور خودکار خاتمه یابد.

دستگاه های نیمه اتوماتیک اسپرسو در صورت نیاز به کنترل اضافی بر روی دم کردن اسپرسو بهترین راه حل هستند. شما باید تلاش کنید ، اما ارزش سلیقه آن را دارد. ما بهترین دستگاه های نیمه اتوماتیک را برای معتاد قهوه انتخاب کرده ایم.

 1. دستگاه اسپرسو بویلر دوتایی Breville BES920XL
  این دستگاه اسپرسو گران قیمت است که ترکیبی از طعم و ویژگی های کنترل عالی است. اگر محدودیت زیادی در بودجه ندارید ، باید به دستگاه Breress BES920XL Dual Boiler Espresso Machine بروید. به عنوان محصولی از Breville ، دیگر لازم نیست نگران کیفیت یا پشتیبانی پس از فروش باشید.

قیمت
دستگاه اسپرسو دیگ بخار دوگانه Breville BES920XL
:
اکنون در آمازون بخرید
دستگاه اسپرسو بویلر دوتایی Breville BES920XL
افشای کامل: اگر روی این لینک کلیک کرده و خرید کنید ، بدون هیچ هزینه اضافی برای شما یک کمیسیون کسب می کنیم.
آخرین بروزرسانی:
30/30/2019

این دستگاه اسپرسو علی رغم طراحی و ابعاد کم حجم ، برای مقاصد تجاری ساخته شده است. علاوه بر این ، در داخل ، دارای دیگهای بخار دوگانه است – عملکرد ویژه ای را برای هر دو عکس اسپرسو و هم برای مهار شیر فراهم می کند. در نتیجه ، ما جام اسپرسو عصاره کامل را داشتیم.

ما عاشق برخی از ویژگی های بهینه سازی عالی در دستگاه اسپرسو بویلر بویلر BES920XL دوگانه هستیم . به عنوان مثال ، شیر فشار بیش از حد آن برای حفظ فشار مناسب استخراج مناسب است در حالی که کنترل دما PID بهترین سطح حرارت را برای قهوه شما مراقبت می کند.

جدای از اینها ، سازنده قهوه مدرن دارای یک صفحه کنترل کامل و با صفحه نمایش LCD است. این امکان را به شما می دهد تا اندازه های فنجان ، درجه حرارت و غیره را کنترل کنید. برای کسانی که به خوبی با ساخت اسپرسو آشنا هستند ، کنترل پنل بسیار ساده است. در صورتی که علاقه مند باشید ، حالت دستی نیز وجود دارد.

و آخرین نکته مهم ، Breville BES920XL Dual Boiler Espresso Machine دارای یک مخزن آب پر از 84oz است. ما فکر می کنیم برای خانه های بزرگ و همچنین دفاتر موجود در آنجا مناسب است. از دیگر ویژگی های آن می توان به پیش تزریق ، خودکار خاموش ، عملکرد تخلیه داخلی و ضمانت محدود 2 ساله اشاره کرد . دستگاه اسپرسو بویلر دوتایی Breville BES920XL برای خانه های بزرگ و همچنین دفاتر به طور یکسان توصیه می شود. نیاز به تلاش دارد ، اما استراحت به صورت خودکار انجام می شود و همزمان چندین فنجان عکس اسپرسو و شیر شیر را به شما می دهد.

 1. دستگاه اسپرسو Rancilio Silvia
  اگر قصد صرفه جویی در هزینه را دارید ، توصیه می کنیم برای این دستگاه اسپرسو که مورد استفاده تعداد زیادی از افراد قرار دارد ، بروید. اگرچه برای استفاده تجاری نیست ، اما سخت افزار و ویژگی های آن برای نیازهای منزل و دفتر مناسب هستند. این باید شرایط را در شرایطی که به فنجان بیشتری احتیاج دارید ، ارائه دهد.

دستگاه Rancilio Silvia Espresso با قاب آهن و صفحه استیل ضد زنگ ، 11.4 در 13.4 اینچ
قیمت:
اکنون در آمازون بخرید
دستگاه Rancilio Silvia Espresso با قاب آهنی و صفحه استیل ضد زنگ ، 11.4 در 13.4 اینچ
افشای کامل: اگر روی این لینک کلیک کرده و خرید کنید ، بدون هیچ هزینه اضافی برای شما یک کمیسیون کسب می کنیم.
آخرین بروزرسانی:
30/30/2019

یکی از ویژگی های منحصر به فرد در دستگاه Rancilio Silvia Espresso ، دستگاه Portafilter 58 میلی متر است که توسط Rancilio ثبت اختراع شده است. در نتیجه ، ما هر زمان که تولید می کردیم ، استخراج کاملی داشتیم. فیلتر استخراج با سیستم تک دیگ بخار داخل کار می کند ، با توجه به طعم و مزه نوشیدنی های اسپرسو ما آماده شده است.

در مقایسه با انتخاب برتر ، این دستگاه از ظرفیت 12oz کمتری برخوردار است. با این وجود ، تغییر مخزن آب و پر کردن مجدد آن در صورت لزوم برای ما آسان بود. همچنین با یک سینی قطره ای قابل جابجایی همراه است. با توجه به همه اینها ، می خواهیم بگوییم که طراحی ماشین Rancilio Silvia Espresso منحصر به فرد بسیار جذاب است.

کنترل دستگاه و فرآیند ساخت اسپرسو به لطف داشتن گره بخار مفصلی و دستگیره بخار ، کار آسانی است. شما فقط باید اصول اولیه را بدانید و کلیدهای تنظیم شده و برنامه ریزی شده به شما در انجام کار کمک می کنند. در مورد ما ، برای شروع به توضیحات کمی نیاز داشتیم.

شما بهترین شیرین شیر را دریافت نمی کنید ، اما برای بودجه کل خوب است. علاوه بر این ، این یک دیگ بخار است و محدودیت های خود را در هنگام عملکرد دارد. حتی در این صورت ، با توجه به اینکه مبلغ زیر 700 دلار پرداخت می کنید ، این دستگاه Rancilio Silvia Espresso یک ترکیب کاملی از سرعت ، سلیقه و قدرت است. پیشنهاد می کنیم اگر از نظر مخزن آب کمی خوب هستید ، به سراغ ماشین Rancilio Silvia Espresso بروید . برای دفاتر بزرگ که مصرف اسپرسو بیشتری دارند ، مناسب نیست. از طرف دیگر ، این کار نوشیدنی های اسپرسو و خانه های کوچک را نیز انجام می داد.

 1. دستگاه اسپرسو کلاسیک Gaggia 14101
  دستگاه اسپرسو حتی مقرون به صرفه در شهر ، دستگاه اسپرسو کلاسیک Gaggia 14101 برای اهداف منزل مناسب است. با گفتن این ، این دستگاه اسپرسو نیمه اتوماتیک دارای یک مخزن بزرگ آب با ظرفیت 72 اونس است.

سازنده اسپرسو نیمه اتوماتیک کلاسیک نیمه اتوماتیک Gaggia 14101. پانلارلو وند برای پارچه لاته و کاپوچینو. برای هر دو تک و دو عکس تهیه می شود.
قیمت:
اکنون در آمازون بخرید
سازنده اسپرسو نیمه اتوماتیک کلاسیک نیمه اتوماتیک Gaggia 14101. Pannarello Wand برای پارچه لاته و کاپوچینو. برای هر دو تک و دو عکس تهیه می شود.
افشای کامل: اگر روی این لینک کلیک کرده و خرید کنید ، بدون هیچ هزینه اضافی برای شما یک کمیسیون کسب می کنیم.
آخرین بروزرسانی:
30/30/2019

وقتی در بررسی ما با سایر دستگاهها مقایسه شد ، این دستگاه کاملاً جمع و جور بود. فضای قابل توجهی را از countertop نمی گیرد ، بنابراین باعث می شود فضای موردنظر برای سایر موارد نیز صرفه جویی شود. استفاده از دستگاه به لطف وجود طراحی بدون قطره آن و پرتفیلتر تجاری درجه یک کار بدون دردسر بوده است.

یک مورد که بیشتر مشتریان ماشین عشق کلاسیک اسپرسو Gaggia 14101 دوام ساخت و ساز است. چوب و قسمت کنترل بخار به طور محکم ساخته شده است و در درازمدت یک حق بیمه به شما می دهد. در عین حال ، لازم به ذکر است که گزینه های کنترل زیادی در جلو وجود ندارد.

این بسته از فیلترهای تک شات و دوتایی تشکیل شده است ، همراه با قلاب قهوه ای زمینی. بلافاصله پس از خرید ، می توانید شروع به ساخت اسپرسو مناسب کنید. علاوه بر این ، طعم اسپرسو تولید شده ارزش آن را دارد که باید بپردازید. حداقل ، شما در پایان روز یک دستگاه مقرون به صرفه دریافت می کنید. دستگاه اسپرسو کلاسیک Gaggia 14101 عملکرد استاندارد ، انعطاف پذیری را نشان می دهد اما دارای یک مخزن آب فوق العاده بزرگ است. بنابراین ، ما فکر می کنیم این دستگاه برای دوستداران اسپرسو مبتدی که در روز چندین فنجان مصرف می کنند ، مطلوب است.

بهترین ماشینهای اسپرسو تجاری 2019
ماشینهای سوپر اتوماتیک اسپرسو بهترین ترکیب آسان و کارایی هستند. در حالی که آنها ماشینهای کاملی هستند ، شما نیازی به تلاش خارجی ندارید. فقط موضوع چند دکمه است که شما می توانید فنجان اسپرسو مناسبی داشته باشید.

این ماشین های چشمگیر مناسب برای افراد شلوغی هستند که می خواهند به راحتی بتوانند ظرف مدت چند دقیقه نوشیدنی مورد نظر خود را تهیه کنند. اگرچه به نظر باور دشوار است ، اما سیستم ها قادرند بخش عمده ای از کارها را از طرف شما انجام دهند ، از سنگ زنی گرفته تا دستکاری ، دم کردن نوشیدنی گرفته تا بخار شیر برای شات اسپرسو خوشمزه شما. جای تعجب نیست که این ماشین ها بسیار آسان برای مانور و تولید هر بار شلیک مداوم هستند.

 1. دستگاه قهوه اتوماتیک Jura Giga 5
  افرادی هستند که برای داشتن بهترین ماشین قهوه از هزینه زیادی دریغ نمی کنند. اگر یکی از آنها هستید ، باید دستگاه قهوه اتوماتیک Jura Giga 5 را بررسی کنید. این یک دستگاه اسپرسو فوق العاده اتوماتیک فوق العاده اتوماتیک است که می توانید برای سایر کافه های ویژه نیز از آن استفاده کنید.

دستگاه قهوه اتوماتیک Jura 13623 Giga 5 ،
قیمت
آلومینیوم
:
اکنون در آمازون بخرید
دستگاه قهوه اتوماتیک Jura 13623 Giga 5 ، آلومینیوم
افشای کامل: اگر روی این لینک کلیک کرده و خرید کنید ، بدون هیچ هزینه اضافی برای شما یک کمیسیون کسب می کنیم.
آخرین بروزرسانی:
30/30/2019

با استفاده از این دستگاه منفرد می توانید حداکثر 17 کافه تخصصی داشته باشید . شما فقط باید از کنترل پنل TFT-Display انتخاب کنید و قهوه در عرض چند ثانیه آماده می شود. با سوئیچ Rotary و بخش نمایشگر چشمگیر همه چیز آسان بود.

با ورود به جنبه عملکرد ، دستگاه قهوه اتوماتیک Jura Giga 5 نمایش را می دزد. این دستگاه دارای 2 چرخ دیسک سرامیکی حرفه ای است که به هیچ وجه صدا ایجاد نمی کنند. از آنجا که شما در حال قرار دادن دانه های قهوه – به جای قهوه خاکی – احساس تازه ای از طراوت شما در اسپرسو است.

با نگاهی به محصول ، نمی توانیم چیزی بگوییم ، سکسی. این یک طراحی بسیار جذاب است که تقریباً در هر آشپزخانه ای مناسب است. این دستگاه با نگاهی سلطنتی و ظروف لوبیای قهوه در بالا ، انتظارات را برآورده می کند. شگفت آور است که بدانید که آنها دو سیستم گرمایشی و چرخ های داخل این دستگاه را شامل شده اند.

علاوه بر این ، ماشین قهوه اتوماتیک Jura Giga 5 با یک سیستم تمیز کردن و تمیز کردن یکپارچه – و کار را در یک دکمه مطبوعات انجام می دهد. همچنین شما یک سوئیچ پس انداز انرژی و گزینه هایی برای تنظیم سختی آب دارید. این برای کسانی است که می توانند هر چیزی را برای بهترین قهوه صرف کنند. این دستگاه اسپرسو چند منظوره با وجود گران بودن ، بهترین عملکرد را در کلاس و ویژگی های یکسان ارائه می دهد. اگرچه دارای ظرفیت مخزن آب 87oz است ، اما ما فکر می کنیم برای یک دستگاه اداری خیلی پیشرفته است.

 1. دستگاه قهوه / قهوه DeLonghi ESAM3300 Magnifica فوق العاده اتوماتیک اسپرسو
  اگر به دنبال یک قطعه مقرون به صرفه از اسپرسو اتوماتیک فوق اتوماتیک هستید ، این گزینه ایده آل خواهد بود . آنقدر قیمت مناسب دارد که می توانید با بودجه زیر 600 دلار یک لیوان اسپرسو خوشمزه تهیه کنید. در مقایسه با دیگران ، دستگاه از ویژگی های پیشرفته و سیستم های ثبت اختراع برخوردار است.

قیمت
دستگاه قهوه اسپرسو / قهوه DeLonghi ESAM3300 Magnifica Super Automatic
:
اکنون در آمازون بخرید
دستگاه قهوه اسپرسو / اتوماتیک قهوه DeLonghi ESAM3300 Magnifica Super-Automatic
افشای کامل: اگر روی این لینک کلیک کرده و خرید کنید ، بدون هیچ هزینه اضافی برای شما یک کمیسیون کسب می کنیم.
آخرین بروزرسانی:
30/30/2019

ویژگی های بسیاری وجود دارد که باعث می شود این محصول از سایرین جدا شود. به عنوان مثال ، می توانید مطابق ترجیحات خود چند نوشیدنی اسپرسو سفارشی تنظیم کنید. سپس ، همه آنها فقط یک دکمه دور هستند. علاوه بر این ، سیستم دم کردن آنقدر سریع است که مجبور نیستیم منتظر جام بعدی باشیم.

این پنل دارای یک کنترل کنترلی بصری است که از روتین دوتایی و دکمه فشار تشکیل شده است و می توانید عکس اسپرسو یک یا دوتایی داشته باشید. به شما اجازه نمی دهد سطح اسپرسو را تغییر دهید ، اما شما آن را در 5 دریافت می کنید. از آنجا که این بسته همراه با یک قورباغه کاپوچینو دستی است ، ساخت نوشیدنی های مورد نظر شما یک کار ساده است.

هنگامی که با ماشین های اسپرسو اصلی Super Automatic در شهر مقایسه می شود ، این دستگاه جمع و جور است. به علاوه ، دارای گزینه های ذخیره سازی قابل ذخیره سازی در آب و قهوه است. بنابراین ، هنگامی که نوبت به تمیز کردن یا تمیز کردن می رسد ، مشکلی با دستگاه نداشتیم.

سایر ویژگی های قابل توجه DeLonghi ESAM3300 Magnifica Super اتوماتیک اسپرسو / قهوه DeLonghi ESAM3300 سینی فنجان داخلی و فنجان گرمتر ، اندازه قابل تنظیم فنجان ، یکپارچه Burr Grinder است که بهترین قهوه زمینی را فراهم می کند و ویژگی ای به نام Instant Reheat را دارد. دستگاه قهوه اسپرسو / قهوه DeLonghi ESAM3300 Magnifica Super-Automatic دارای ظرفیت 80oz است ، برای گروه های پر مصرف نیز مناسب است. همچنین ، ما این ویژگی ها را کاملاً حق بیمه دانستیم.

 1. سازنده نسپرسو پیکسی اسپرسو
  ماشین های نسپرسو به دلیل سادگی و سلیقه مداوم خود ذکر شده اند! و ، Nespresso Pixie Espresso Maker دستگاه مقرون به صرفه ای است که می توانید از بازار فعلی داشته باشید. علی رغم قیمت پایین تر ، این دستگاه توانست بهترین قهوه را به طور مداوم تهیه کند.

Nespresso Pixie Espresso Maker، Titan Electric (مدل قطع)
قیمت:
اکنون در آمازون بخرید
Nespresso Pixie Espresso Maker، Titan Electric (مدل قطع)
افشای کامل: اگر روی این لینک کلیک کرده و خرید کنید ، بدون هیچ هزینه اضافی برای شما یک کمیسیون کسب می کنیم.
آخرین بروزرسانی:
30/30/2019

نکته ای که احتمالاً در مورد این دستگاه قهوه دوست دارید عملکرد فوری آن است. شما می توانید به لطف سخت افزار قدرتمند موجود در چند ثانیه ، قهوه / لنوو اسپرسو مورد علاقه خود را آماده کنید. همچنین دارای مخزن آب 24oz است که برای چند فنجان مناسب است.

در صورتی که نمی دانستید ، ماشین های نسپرسو به جای قهوه زمین از کپسول های نسپرسو استفاده می کنند. نگران نباش؛ شما می توانید انواع مختلفی از کپسول های Nespresso را از این مجموعه گسترده تهیه کنید. این دستگاه قادر به نگه داشتن 10 کپسول مورد استفاده نیز خواهد بود.

برنامه نویسی پیشرفته و چراغ های LED از دیگر ویژگی های قابل توجه Nespresso Pixie Espresso Maker می باشد. شما می توانید اندازه دلخواه فنجان خود را از قبل برنامه ریزی کنید ، بدون اینکه واقعاً روی زمان دم کردن تأثیر بگذارد. در عمل ، گرمای گرم کننده هوا نیز بسیار مؤثر است.

Who’s آن برای شما است: اگر به دنبال یک دستگاه اسپرسو فوق العاده کاملاً فشرده و کاملاً اتوماتیک هستید ، با Nespresso Pixie Espresso Maker زمان خوبی دارید. این سریع ، خوشمزه است و ویژگی های قابل برنامه ریزی را به روشی در دسترس برای همه حفظ می کند.

دستگاههای اسپرسو – مقدمه
از آنجا که شما در اینجا هستید ، امیدواریم که شما را در مورد اسپرسو خیلی خوب بدانید – نوشیدنی محبوب در بین معتادان قهوه در آنجا. بیشتر افراد عاشق اسپرسوها برای طعم شدید و طعم بی نظیر هستند و برای هر روز انرژی و منابع کافی به آنها می دهند. زمانی بود که ما برای تهیه این نوشیدنی ها دستگاه اسپرسو دستی داشتیم. یعنی شما مجبور بودید تمام مواد را وارد کنید و برخی از سطوح را فشار دهید تا فشار صحیح روی قهوه زمین اعمال شود. در این زمان بودیم که فنجان کامل اسپرسو را بدست آوردیم ، بدون آنکه مقدار کمی عطر و طعم و طعم خود را در جریان دمیدن از دست بدهیم.

در مورد این سوال که چگونه این ماشین ها کار می کنند ، از فشار و آب زیادی استفاده می کنند. شما باید مقدار کافی قهوه زمین را وارد کنید ، و دستگاه بقیه را انجام می دهد. آب تحت فشار قرار دارد و مجبور به قهوه زمین شده است. هنگامی که آب گرم فشار قوی با قهوه برخورد می کند ، روغنهای اساسی و طعم دهنده استخراج می شوند. بسته به دستگاهی که خریداری می کنید می توانید روش های مختلفی از اختلاط را پیدا کنید. برخی از دستگاه های اسپرسو از پمپ های برقی استفاده می کنند و برخی دیگر بر روی بخار می چسبند. در لیست توصیه های ما ، ما فقط ماشین های مبتنی بر پمپ برقی را پوشانده ایم. ما معتقدیم که اکنون آنها از نظر عملکرد مطابقت دارند.

امیدواریم اکنون ایده روشنی در مورد کار دستگاه های اسپرسو داشته باشید. اکنون برخی از راهنماها را برای انتخاب نوع مناسب به اشتراک خواهیم گذاشت.

دستگاه های نیمه اتوماتیک نیمه اتوماتیک فوق العاده اسپرسو

دستگاه های نیمه اتوماتیک اسپرسو
همانطور که از نام ها می توان حدس زد ، ماشین های نیمه اتوماتیک اسپرسو کاملاً دستی نیستند. یعنی مواردی وجود دارد که توسط کاربر باید انجام شود. به عنوان مثال ، شما باید سطح دما را انتخاب کنید یا برخی اقدامات را انجام دهید. البته مزایا و مضرات خاصی وجود دارد.

صحبت در مورد مزایا ، بهترین دستگاه اسپرسو نیمه اتوماتیک به شما امکان کنترل بهتر قهوه را می دهد. شما می توانید مقدار قهوه ، آب و درجه حرارت را تنظیم کنید. همچنین بسته به شرایط لازم می توانید از سخت افزار اختیاری نیز استفاده کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید بهترین نتیجه را از شیر شیر یا چیز دیگری داشته باشید. علاوه بر این ، ماشین های نیمه اتوماتیک نسبت به نوع دیگر تقریباً مقرون به صرفه هستند. اما جدا از همه اینها ، دستگاه های اسپرسو نیمه اتوماتیک برای قابلیت استفاده ذکر شده اند. حتی وقتی در دنیای عکس های اسپرسو یک مبتدی پیش می آید ، با این ماشین ها خوب می شوند.

ماشین های اسپرسو فوق العاده اتوماتیک
این نوع دستگاه اسپرسو است که برای سازندگان جدید اسپرسو مناسب است. به دلایل آشکار قابل استفاده هستند. اول از همه ، این ماشین ها کنترل زیادی را به کاربر نمی دهند ، زیرا تقریباً همه چیز به صورت خودکار است.

اگر مورد مزایا را در نظر بگیریم ، قابلیت استفاده دلیل اصلی مورد اشاره است. اگر می خواهید از این ماشین ها استفاده کنید ، لازم نیست در مورد هر چیزی بدانید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که قهوه دلخواه مورد علاقه یا لوبیای کامل را وارد کنید. دستگاه مقدار بهینه قهوه ، آب و دما را انتخاب کرده و همه آنها را با هم مخلوط می کند. در نتیجه ، شما در طی چند ثانیه فنجان کامل قهوه اسپرسو را خواهید داشت. با این وجود ، می توان چند انتخاب زیر مجموعه در دسته ها نیز داشت. به عنوان مثال ، ما می توانیم مورد دستگاههای نسپرسو – که نوعی دستگاه اسپرسو اتوماتیک جمع و جور هستند – را در نظر بگیریم. در اینجا قرار است به جای قهوه زمین از کپسول های نسپرسو استفاده کنید.

اینها تفاوتهای اساسی بین دستگاههای اسپرسو نیمه اتوماتیک و فوق خودکار است.

بنابراین ، کدام یک بهتر است؟

اگر زنده ماندن بدون دوز روزانه عکس های اسپرسو را دشوار می دانید اما از عجله به نزدیکترین Starbucks خسته شده اید ، این دستگاه ها یک سرمایه گذاری ارزشمند هستند. سؤال این است که کدام نوع دستگاه را باید بدست آورید؟ خوب ، اکثر مردم تصمیم خود را بر اساس میزان لازم نگهداری انجام می دهند. حتی اگر این یک فاکتور معتبر باشد که باید در نظر داشته باشید ، خرید شما نباید تنها به این امر وابسته باشد. از این گذشته ، خواه در حال خرید یک دستگاه اسپرسو فوق العاده اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک هستید ، نگهداری گاه به گاه برای هر دو مدل ضروری است.

با این حال ، توجه داشته باشید که راه اندازی های نیمه اتوماتیک کمی نیاز به نگهداری بیشتری دارند. شما باید مرتباً سبدها ، صفحه نمایش دوش و پرتفیلترها را تمیز کنید. اما مدلهای فوق اتوماتیک نیز از الزامات TLC خود خلاص نیستند. در این حالت ، شما مجبور به تمیز کردن گره بخار ، گروه آبکش و شیر بخار هستید. در غیر این صورت ، عملکرد دستگاه فوق اتوماتیک بدون توجه به پیشرفت آن ، به خطر می افتد.

در پایان ، همه چیز مهم انتخاب دستگاه اسپرسو است که آنچه را که می خواهید انجام می دهد. بنابراین ، هرگز فراموش نکنید که چه چیزی در بازار گرم است. به دنبال ویژگی هایی باشید که برای شما مهم هستند. حالا که کمی بیشتر در مورد انواع دستگاه های اسپرسو آموخته اید ، وقت آن رسیده است که یک ماشین مناسب برای خانه خود انتخاب کنید.

چگونه ماشین اسپرسو مناسب انتخاب کنیم؟
شما هنگام انتخاب یک دستگاه اسپرسو باید انتخاب های صحیحی انجام دهید. و می توانید از عوامل زیر برای ساده تر کردن انتخاب استفاده کنید.

ظرفیت
هنگامی که شما یک مصرف کننده قهوه سنگین هستید ، باید به ظرفیت ذخیره آب دستگاه توجه کنید. به این دلیل است که شما ممکن است همیشه قبل از هر شلیک اسپرسو وقت لازم را برای پر کردن آب نداشته باشید. با توجه به این نکته ، لازم است مقدار مناسبی از گزینه های ذخیره سازی را انتخاب کنید. اگر دستگاه را برای چندین کاربر می گیرید توصیه می کنیم به چیزی بیش از 50oz بروید.

طرح
اگر می خواهید دستگاه اسپرسو را روی میز خود قرار دهید – یا در اتاق خواب خود اگر در اغلب موارد از آن استفاده می کنید. بنابراین ، باید نگاهی به طراحی کلی و قابلیت حمل دستگاه بیندازید. فقط در این صورت بهترین تجربه اسپرسو سازی را در پیش خواهید داشت. منظور ما از طراحی نه تنها اندازه دستگاه بلکه سبک و پایان آن است.

تایپ کنید
همانطور که قبلاً گفته شد ، می توانید انواع مختلفی از دستگاههای اسپرسو را از بازار داشته باشید. انتخاب اول باید بین نیمه اتوماتیک و فوق اتوماتیک باشد. برای انجام این کار ، باید انعطاف پذیری مورد نیاز خود را هنگام ساخت اسپرسو و زمانی که می توانید به آن اختصاص دهید ، در نظر بگیرید. در مرحله بعد ، بسته به روش ورودی باید دستگاه را انتخاب کنید. همانطور که گفته شد ، برخی از ماشین آلات به شما نیاز دارند که از غلافهای قهوه و کپسولها استفاده کنید ، در حالی که برخی دیگر به قهوه زمین بستگی دارند. با توجه به در دسترس بودن طعم مورد نظر ، می توانید انتخاب را انجام دهید. علاوه بر این ، توصیه می شود که قبل از چک کردن محصول ، روش و عملکرد گرمایش را بررسی کنید.

برنامه نويسي
برنامه نویسی می تواند یک ویژگی اضافی برای بسیاری از افراد ، به خصوص برای بارستاهای پیشرفته باشد. با این حال ، اگر دوست دارید نوشیدنی اسپرسو سفارشی داشته باشید یا هر روز نوشیدنی درست کنید ، باید این ویژگی ها را تأیید کنید. به عنوان مثال ، باید ببینید که آیا اسپرسو دارای یک تایمر داخلی برای روشن و خاموش کردن است. همچنین ، ما گزینه های اضافی مانند گزینه های دبی یکپارچه و کنترل دما را نیز توصیه می کنیم. لازم به ذکر است که کنترل های پیشرفته فقط در دستگاه های اسپرسو نیمه اتوماتیک یا دستی مشاهده می شوند.

جدا از همه اینها ، می توانید ویژگی های اضافی را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، ما همیشه عاشق یک قهوه ساز داخلی هستیم که اسپرسو تازه ای به ما می بخشد. همچنین ، داشتن بخاری های فنجان و قطعات قابل جدا شدن نیز خوب است.

سوالات متداول درباره دستگاه اسپرسو
1- فرق بین اسپرسو و قهوه چیست؟
اسپرسو نوعی قهوه است که فقط با مجبور کردن آب گرم از طریق لایه ای از دانه های قهوه بو داده ریز خرد شده تهیه می شود. از طرف دیگر ، قهوه با آب دادن کافی قهوه درست می شود. در حالی که اسپرسو از فشار استفاده می کند ، باعث طعم طبیعی طعم قهوه نیز در هنگام دم شدن می شود.

 1. چه چیزی باعث می شود اسپرسو از قهوه معمولی بهتر شود؟
  فواید اسپرسو بسیار بیشتر از قهوه سنتی است. برای مبتدیان ، دستگاه های اسپرسو مانند دستگاه های قهوه استاندارد به فیلترهای کاغذی احتیاج ندارند. بنابراین ، بسیاری از مواد معدنی و روغنهای اساسی موجود در طبیعی توسط قهوه نگهداری می شوند و اسپرسو را سالم تر می کنند.

علاوه بر این ، اسپرسوس ها به هیچ گونه مخلوط لوبیا یا سطح کباب احتیاج ندارند. بنابراین ، تهیه یک اسپرسو به هر روشی که می خواهید امکان پذیر است. بنابراین ، در بحث اسپرسو در مقابل قهوه ، فواید سلامتی اسپرسوها همراه با آماده بودن آنها ، آنها را به جای فیلتر قهوه ، باعث می شود علاوه بر این ، به کارهای روزمره فرد تبدیل شوند.

 1. چگونه می توان از دستگاه اسپرسو استفاده کرد؟
  دستگاه های اسپرسو قدرت را پمپ می کنند و از یک غلاف یا کپسول استفاده می کنند که در آن از دانه های قهوه زمینی استفاده شده است. این غلاف را باید در یک محفظه دم کرده وارد کنید و بعد از آن می توانید با توجه به ظرفیت دستگاه خود گزینه تولید آبجو را انتخاب کنید.

4- هزینه دستگاه اسپرسو چقدر است؟
قیمت دستگاه اسپرسو خانگی متنوع است. کمترین قیمت آن در جایی بین 200 تا 800 دلار است. قیمت های میان رده در جایی بین 800 تا 2500 $ قیمت دارند. مدل های رده بالا از 2500 دلار تا 5000 دلار قیمت دارند. این قیمت گذاری شامل دستگاه اسپرسو استفاده خانگی و تجاری می باشد.

 1. چگونه می توان تشخیص داد که دستگاه اسپرسو من به خوبی کار می کند؟
  شما می دانید که آیا “اسپرسو کامل” را توسط “کرما” ساخته اید همانطور که گوروس آن را اسپرسو می نامد. این یک لایه کرکی خوب از کف قهوه ای خامه ای است که در بالای نوشیدنی تشکیل می شود. این کرم محصول نهایی اسپرسو مناسب دم کرده است. هنگامی که 130 پوند فشار برای استخراج روغنها ، جوهر و طعم قهوه استفاده می شود ، گازها به حالت کرمی به حالت تعلیق درآمده و مرتب می شوند.
 2. چگونه یک دستگاه اسپرسو را تمیز کنیم؟
  تمیز کردن دستگاه اسپرسو به الگوی شما بستگی دارد. اما به عنوان یک قاعده کلی ، شما نباید دستگاه اسپرسو خود را جدا کنید و سپس آنها را در ماشین ظرفشویی قرار دهید ، حتی اگر تصور می شود “ماشین ظرفشویی ایمن” باشد. بیشتر آنها را با یک پارچه مرطوب پاک کنید و این کافی است. هنگام پاک کردن چوب بخار از احتیاط شدید استفاده کنید ، زیرا در هنگام گرم شدن باید آن را تمیز کنید ، خطر سوختگی بخار بسیار واقعی است.
 3. چه فشارهایی برای ماشینهای اسپرسو مناسب است؟
  یک مکتب فکری وجود دارد که نشان می دهد اسپرسو را با 9 بار فشار وارد می کند. با این حال ، برخی از سیستم های اسپرسو وجود دارند که فشارهای بالاتر را پیشنهاد می کنند ، به عنوان مثال 15 BAR یا حتی 17 BAR.

بسته بندی کردن
امیدوارم که شما مجموعه ما از بهترین دستگاههای اسپرسو موجود در بازار را دوست داشته باشید. اگر به روند سفارشی سازی اسپرسو علاقه ای ندارید ، فکر می کنیم دستگاه فوق اتوماتیک خوب است. اما ، شما باید آماده هزینه های بیشتری برای آن باشید. از طرف دیگر ، اگر می توانید برای به دست آوردن اسپرسو کامل تلاش کنید ، برخی جالبترین دستگاه های اسپرسو در بازار وجود دارد. یکی از موارد مناسب را برای وضعیت خود به عنوان یک باریستا انتخاب کنید و در تجربه قهوه سازی خود به جلو بروید – روز به روز.

در اینجا انتخاب های برتر ما برای بهترین دستگاه های اسپرسو 2018 ارائه شده است
De’Longhi EC155

Breville BES870XL Barista Express

Gaggia 14101 Classic

Jura Ena Micro 1

نسپرسو اینیسیا

خلاصه

آیا به دنبال بهترین دستگاه اسپرسو برای مصارف خانگی و تجاری اما سرسختی در مورد نحوه انتخاب بهترین سازنده اسپرسو هستید؟

انتخاب دستگاه اسپرسو مناسب کار سختی است ، زیرا هیچ دستگاه اسپرسو با اندازه مناسب وجود ندارد. هر سازنده اسپرسو بسته به نوع آن (خودکار / نیمه اتوماتیک) و چند فاکتور دیگر متفاوت است. در اینجا لیستی از 6 دستگاه برتر اسپرسو وجود دارد که برای استفاده در منزل و محل کار شما مناسب خواهد بود.

4.6

Filed under: راهنمای خرید
Tagged with: دستگاه اسپرسو ، بررسی ها

درباره فرانسیسکو اشفورد
نام من فرانسیسکو اشفورد است و من یک وبلاگ نویس غذا در ساکرامنتو ، کالیفرنیا هستم. بعد از گذشت سالها با یک اختلال در خوردن غذا ، سرانجام این هنر را یاد گرفته ام که زندگی سالم و تندرستی داشته باشد. دیدگاه من در مورد اجرای این بلاگ قهوه الهام بخش و آموزش خوانندگان درباره “قهوه” است.

تعامل با خواننده
نظرات
رایان آمیدون می گوید

11 ژانویه 2018 ساعت 2:19 بعد از ظهر

با تشکر از این لیست سرآمد اسپرسو ماشینکاری شده. من یک سوال برای شما دارم ، Breville BES870XL VS BES920XL ، کدام مدل برای مصارف خانگی بهترین است و چرا؟

پاسخ
فرانسیسکو اشفورد می گوید

11 ژانویه 2018 ساعت 2:20 بعد از ظهر

Breville BES870XL یک خرید خوب برای مصارف خانگی است. BES920XL یک ماشین فوق العاده برای افرادی است که به دنبال قهوه با کیفیت هستند اما برای کار دستی طراحی شده است. بارستاهای با تجربه به دلیل گزینه های شگفت انگیز سفارشی سازی این دستگاه را دوست دارند. با این حال ، ممکن است خرید خوبی برای افرادی نباشد که به سادگی یک فنجان فنجان خوشمزه را می خواهند اولین چیزی که در صبح است.

BES870XL این کار را برای شما کاملاً انجام می دهد. این دستگاه نیمه اتوماتیک سهولت استفاده و همچنین گزینه های سفارشی سازی عالی را در اختیار شما قرار می دهد. قدرت دم کرده عالی است و هر بار ثروتمند و خوشمزه می شود. این دستگاه غنی از ویژگی دارای پمپ 15 بار است که در اکثر ماشین های درجه تجاری مشاهده می کنید. با این وجود عصاره بسیار خوبی را فراهم می کند و در کمتر از یک دقیقه فنجان قهوه صبح خود را به شما می دهد. این دستگاه دارای چرخ دنده مخروطی و عملکرد تصفیه خودکار است. به علاوه ، هشدارهای تمیز کننده از دستگاه دریافت می کنید ، و این یک خرید عالی برای مصارف خانگی است.

پاسخ
آدام گارسیا می گوید

11 ژانویه 2018 ساعت 2:21 بعد از ظهر

من به دنبال خرید یک دستگاه اسپرسو برای مصارف خانگی هستم و دوست دارم کمی کمک بگیرم. آنچه من به دنبال آن هستم:

 • تا حد امکان اتوماسیون در هنگام تمیز کردن و نگهداری 

  • عکس اسپرسو نیز می تواند اتوماتیک باشد – اما من فوم زیادی را دوست دارم و شیرم را خیلی گرم می خواهم ، بنابراین من به دنبال بیشتر دستگیره بخار دستی برای شستشو هستم. . همچنین ، ظرف شکن شیر نمی تواند پلاستیک باشد. فولاد ضد زنگ بهترین است.آیا می توانید به من بگویید که کدام دستگاه اسپرسو را باید با آن بروم؟

پاسخ
فرانسیسکو اشفورد می گوید

11 ژانویه 2018 ساعت 2:22 بعد از ظهر

Breville BES870XL کیک را هنگام استفاده از دستگاه غنی از ویژگی های کیک می گیرد که به شما امکان می دهد انواع نوشیدنی های قهوه را در خانه تهیه کنید. این دستگاه نیمه اتوماتیک است که هر بار یک تولیدکننده غنی را در اختیار شما قرار می دهد. چوب شیرخشک نیز بسیار با کیفیت است و برای هر نوشیدنی کف خامه ای به شما می دهد. طراحی و ظرافت این دستگاه از هم جدا است. این قهوه را بسیار خوب عصاره می کند و تقریباً به مدت 2 دقیقه نوشیدنی را به شما ارائه می دهد ، تقریباً به عنوان یک دستگاه کاملاً اتوماتیک. تعمیر و نگهداری نیز آسان است زیرا دستگاه با هشدارهای تمیز کردن اتوماتیک همراه است.

دستگاه Rancilio Silvia Espresso نیز مناسب برای نوع ماشینی است که به دنبال آن هستید. این دستگاه از ویژگی های درجه تجاری مانند فیلتر پورت 58 میلی متر ، دیگهای بخار بزرگ و استخراج عالی قهوه برخوردار است. این توابع مدیریت بخار را فراهم می کند و همیشه یک کرم فوق العاده گرم و غنی را در اختیار شما قرار می دهد. چوب شیر براق شیر از جنس استنلس استیل برای افرادی که فوم یا شیر خود را به خوبی بافت و خامه دوست دارند ، بسیار مناسب است.

قاب آهنی دستگاه دارای قطعات استیل و برنجی است که باعث می شود کمی از همتایان خود سنگین تر شود اما بسیار با دوام است. یک کیت آداپتور غلاف و کپسول نیز دریافت می کنید (که جداگانه خریداری می شود) که با لمس یک دکمه ، یک فنجان قهوه سریع و خوش طعم به شما می دهد.

گزینه خوبی برای تهیه قهوه اتوماتیک Nespresso VertuoLine Evoluo Deluxe است. این دستگاهی است که از هر نظر ظاهری شگفت انگیز ، یک فن آوری شگفت انگیز سانتریفیوژ و قهوه خوشمزه و غنی دارد. فقط کافی است کپسول مورد نظر خود را بارگیری کرده و دستگاه در کمتر از 2 دقیقه دستگاه شما را برای شما تولید می کند. این محصول برای تهیه انواع قهوه های خوشمزه با یک شیر خشک تولید می شود. با یک دستگاه می توانید یک شات اسپرسو غنی یا یک لاته خامه ای در طی چند دقیقه دریافت کنید. شیر همیشه گرم و چهارم همیشه خامه ای و خوش بافت است. ترکه شیر را می توان جداگانه از بازار خریداری کرد.

پاسخ
رابرت اتوی می گوید

11 ژانویه 2018 ساعت 2:26 بعد از ظهر

با تشکر از شما برای گردآوری فوق العاده دستگاه های اسپرسو. من فقط یک سؤال دارم ، چطور می توان دستگاه اسپرسو را از بین برد؟

پاسخ
فرانسیسکو اشفورد می گوید

11 ژانویه 2018 ساعت 2:26 بعد از ظهر

شما باید هر هفته یا بعد از هر 200 فنجان ، یک قهوه را به طور ایده آل شستشو دهید. برای شستشوی دستگاه ، ابتدا سینی قطره ای را تمیز کرده و دستگاه را با آب تازه فیلتر شده پر کنید. حال فیلتر کور را در دستگاه پیدا کنید ، مقداری تمیز کننده مورد نظر خود را اضافه کرده و آن را درون فیلتر پورتا قرار دهید. اکنون portafilter را در موقعیت اصلی خود قرار دهید. نحوه فعال کردن حالت تمیز کردن دستگاه خود را بررسی کنید. دستورالعمل ها بسته به سازنده متفاوت خواهد بود.

سپس دستگاه به طور خودکار شروع به مجبور کردن آب گرم به داخل فیلتر می کند. با این کار ماده تمیز کننده داخل دستگاه آزاد می شود. دستگاه تا زمانی که پاک کننده کاملاً حل نشود ، این کار را ادامه خواهد داد. سپس آب از طریق دریچه فشار 3 طرفه تخلیه می شود.