استراتژی بازاریابی در اینستاگرام

با داشتن یک استراتژی مناسب بازاریابی در اینستاگرام ، انتظار برای خرید فالوورها قبلی را باید داشت . به نظر ادع

توسط PATRIS-FUN در 17 اسفند 1399

با داشتن یک استراتژی مناسب بازاریابی در اینستاگرام ، انتظار برای خرید فالوورها قبلی را باید داشت .

به نظر ادعای بزرگی می رسد ، این طور نیست؟

این روش را بررسی کنید و تصور کنید که 4000 فالوور واجد شرایط اینستاگرام ، فقط در عرض چهار هفته از ایجاد حساب خود ، قدمی برای فروشگاه شما برداشته اند. این چه کمکی می تواند برای فروش شما داشته باشد؟

 

این نوعی افزایش است که با یادگیری چند راز بازاریابی در اینستاگرام و بکارگیری مداوم آنها در طول چندین ماه انتظار منطقی را دارید. من در مورد خرید فالوور واقعی واجد شرایطی صحبت می کنم که مشتریان هدف شما هستند ، آماده بازدید از فروشگاه شما و کمک به شما در افزایش درآمد هستند.

با این حال ، تعداد کمی از فروشگاه های آنلاین به طور موثری از قدرت مبارزات بازاریابی اینستاگرام برای ایجاد ترافیک و فروش استفاده می کنند. دلیل این امر این است که آنها هیچ ایده ای در مورد استفاده از این قدرت ندارند و یا اینکه آماده نیستند ساعت ها را سرمایه گذاری کنند. در هر دو مورد آنها نمی توانند از مزایای عظیم آن استفاده کنند.

بازاریابی در اینستاگرام راهی ارزان و نسبتاً آسان برای تمایز و رشد تجارت شماست. اما به خاطر داشته باشید که من قبلاً اصطلاح استمرار را استفاده کردم. این مهم است: گرچه این استراتژی یک برنده مطمئن است ، اما فقط یک روز کار کردن نیست. درعوض ، یک استراتژی محکم و یک فعالیت مستمر نتایج خوبی را به شما می دهد. و این به معنای تمرکز نه تنها درخرید لایک اینستاگرام بازدید ، بلکه در تبدیل این ترافیک به فروش است.

اکنون  بیایید مراحلی را که باید برای افزایش فالوورهای اینستاگرام خود بردارید و حجم زیادی از ترافیک واجد شرایط را برای تبدیل به فروشگاه خود ارسال کنید ، برداریم.نکته مهم این است که این مراحل به شما کمک می کنند تا سریع رشد کنید ، چه یک حساب کاربری اینستاگرام خوب داشته باشید یا یک خرید پیج اینستاگرام  کاملاً جدید.

در پایین خلاصه ای از آنچه از استراتژی بازاریابی تجارت الکترونیکی اینستاگرام من یاد خواهید گرفت در زیر آمده است:

1)     استراتژی بازاریابی 4 مرحله ای اینستاگرام من برای جذب دنبال کنندگان

2)     چگونه فالوورها را به ترافیک تبدیل کرده و فالوورها اینستاگرام را بررسی کنیم

3)     برای تبدیل فالوورها اینستاگرام به فروش در اینستاگرام ، نیاز به تغییرات عمده در وب سایت است

4)     نوع نتایجی که می توانید انتظار داشته باشید

در اینجا نیازی به اختراع چیز جدیدی ندارید. آیا سریعترین و ارزان ترین راه برای رسیدن به مخاطبان زیاد را می دانید؟ با تعامل  با مخاطب خارجی!

درست است. برند هایی وجود دارند که دنبال مخاطبان شما هستند ، اما  در همه محصولات مستقیم رقابت ندارند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که آنها را پیدا کنید ، با آنها تماس بگیرید و آنچه را که من آنرا مزیت محصول میدانم را به آن ها اطلاع دهید

سپس این مخاطبان یک تصویر در اینستاگرام و یک پیام در مورد نام تجاری شما ارسال می کنند.سپس شما پیروان و ترافیک عمده فروش دیگران را دریافت میکنید. مانند تبلیغات متقابل است و سریعترین راه برای تحریک پیروان جدید میباشد.

آخرین مطالب