مرد زن مرده می پرسد توییتر را مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی او همسر اواخر

شوهر یک زن که درگذشت به طور تصادفی در یک دفتر سابق کنگره جو Scarborough دو دهه پیش است و خواستار آن است که توییتر حذف رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها نشان می دهد Scarborough در حال حاضر شدید تهمت منتقد او را کشته است.

“درخواست من ساده است: لطفا حذف کنید این توییت” Timothy J. Klausutis نوشت: به توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی.

“من از شما درخواست برای دخالت در این مثال به این دلیل که رئیس جمهور ایالات متحده گرفته شده است چیزی که به او تعلق ندارد — حافظه من مرده و انحرافی در آن برای درک سیاسی به دست آورید.”

بدن لری کی Klausutis 28 ساله داشت در سکربروق فورت والتون بیچ فلوریدا., کنگره در جولای 20, 2001.

تیموتی Klausutis گفت: در نامه فرستاده شده در هفته گذشته است که همسر او از یک بیماری قلبی تشخیص داده نشده و سقوط و ضربه سر او را بر روی میز کار خود را در محل کار. او به نام مرگ او “تنها دردناک ترین چیزی که من تا به حال برای مقابله با” و گفت که او احساس می کند زناشویی و تعهد به حفاظت از حافظه خود را در میان “یک رگبار گلوله ثابت, دروغ, نیمه حقایق کنایه و تئوری های توطئه از آنجا به بعد او درگذشت.”

Klausutis گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که در میان نظریه پردازان توطئه كردن “صفرا و اطلاعات غلط” در توییتر “توهین به حافظه” از همسرش و ازدواج خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب مورد انتقاد قرار MSNBC تلویزیون لنگر جو Scarborough سابق جمهوریخواه کنگره. (استیون Senne/آسوشیتد پرس)

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها نقض توییتر, جامعه, قوانین و شرایط استفاده از خدمات, او گفت:.

“یک کاربر عادی مثل من خواهد بود تبعید,” Klausutis نوشت.

در بیانیه صادر شده به سی ان ان روز شنبه, توییتر گفت که “عمیقا متاسفم در مورد درد این اظهارات و توجه آنها در حال طراحی هستند و باعث خانواده است.”

اما این شرکت ذکر نکرده تهمت توييتها به طور مستقیم و نگفت که آیا این امر انجام هر چیزی در مورد آنها.

“ما در حال کار برای گسترش محصول موجود امکانات و سیاست های, بنابراین ما می تواند به طور موثر تر آدرس چیزهایی مانند این رفتن به جلو و ما امیدواریم که این تغییرات در محل در مدت کوتاهی” بیانیه ای گفت:.

توییتر گفت: سال گذشته که توییت از چهره های عمومی با بیش از 100 ، 000 کاربران در نظر گرفته است که در جهت منافع عمومی است اما نقض سرویس قوانین خواهد بود پنهان با هشدار در توضیح این تخلف وجود دارد اما هیچ نشانه ای که رخ داده است با مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی در مورد Klausutis مرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی امروز نیز ادامه دارد

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی feuded با Scarborough در حال حاضر یک شرکت میزبان با همسر خود میکا برژینسکی از MSNBC را صبح و جو نشان می دهد اما پس از مارس 30 حملات گرفته اند نوبه خود تیره تر با هفت توییتهایی ه اشاره در برخی از مد به Klausutis مرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها سعی کردم به دلالت Scarborough حتی اگر او در واشنگتن در زمان مرگ او.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی این ماه: “هنگامی که آنها باز کردن یک مورد سرد در جو روانی Scarborough ماده در فلوریدا. او دور با قتل است ؟ برخی از مردم فکر می کنم. چرا او را ترک کنگره خیلی بی سر و صدا و سرعت ؟ آشکار نیست ؟ آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ در مجموع nut job!”

او تکرار کرد که “سرد مورد” اتهام جدید در توییت در روز سه شنبه.

بازی ناپاک نمی مشکوک

تهمت نیز خواسته است تا از طریق توییتر اگر NBC خواهد آتش سیاسی نشان می دهد بحث میزبان بر اساس “رمز و راز حل نشده” سال پیش در فلوریدا. “بررسی!” او توییتی در سال 2017.

اما وجود دارد هیچ رمز و راز است.

پزشکی و مقامات حکومت که لری کی Klausutis که به بیماری قلبی و گفت: دوستان ساعت قبل از آن که او را به خوبی احساس غش کرده بود و ضربه سر او. بازی ناپاک بود و نه مشکوک.

تلویزیون میزبان قبلا در خواست رئیس جمهور برای توقف حملات بی اساس خود با برژینسکی در هفته گذشته نیز ساخت یک درخواست تجدید نظر مستقیم به دورسی.

دموکرات ها و دیگر رسانه های اجتماعی کاربران ابراز نارضایتی تعطیلات آخر هفته روز یادبود با چندین تهمت توییتهایی ه حمله به زنان قابل توجه از جمله یکی که تحقیر سابق گرجستان سیاستمدار Stacy آبرامز وزن و دیگری که اشاره به هیلاری کلینتون به عنوان یک “عجیب و غریب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>