چرا میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال از دست دادن پوشش بهداشت و درمان در طول COVID-19 همه گیر

میلیون ها نفر از آمریکایی ها شده اند و ضربه را با دو ضربه در طول این همه گیر: آنها از کار و بدون بیمه سلامت اگر آنها مریض است.

ایالات متحده نیست فقط تنها کشور توسعه یافته فاقد پوشش جهانی آن را نیز مشخص است که اکثر افراد در سن کار تکیه می کنند کار خود را به ارائه بیمه درمانی.

راه این کار معمولا توسط مردم دریافت یک بسته بیمه زمانی که آنها شروع به یک کار جدید است. در زمان عادی اکثر آمریکایی ها بگویید نظرسنجی آنها مانند طرح خود را.

این نیست زمان عادی.

بیکاری و بالا رفتن سرسام آور است با تاریخی 10-درصد-نقطه پرش در یک ماه. جدید برآورد از غیر انتفاعی قیصر بنیاد خانواده می گوید: نزدیک به 27 میلیون نفر خواهد از دست دادن سلامت خود را طرح و در حالی که بیشتر خواهد شد واجد شرایط برای یارانه, برنامه پشتیبان گیری, نزدیک به شش میلیون نخواهد شد.

که به شرح زیر یافته های مشابه از موسسه سیاست اقتصادی و شهری موسسه است که نشان می دهد حداقل هفت میلیون نفر خواهد بود را بدون پوشش.

آن را ایجاد یک بحران پزشکی-در-یک-بحران با پتانسیل به شکل ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری است.

یکی از این کشور بهترین و شناخته شده سلامت-کارشناسان سیاست می بیند یک تراز از شرایط است که می تواند باعث اصلاحات است که فراموش سیاستمداران ایالات متحده برای نسل: تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه شهروندان است.

“آنچه [گیر] واقعا ما را وادار به کشف کردن که چگونه ما در حال رفتن برای رسیدن به پوشش جهانی,” دکتر گفت: حزقیال Emanuel که نه تنها در خدمت یک ارشد نقش در اوباما در کاخ سفید بوده ولی شنود گذاشته برای سلامتی-سیاست مشاوره توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سیستم پیچیده

ایالات متحده سیستم پزشکی است که واقعا چهار سیستم که باد تا پوشش اکثر آمریکایی ها: محل کار طرح; طرح های فروخته شده به افراد تحت موسوم به Obamacare به قانون و دو برنامه مدیکر برای سالمندان و پزشکی برای افراد کم درآمد است.

بسیاری از افرادی که از دست دادن یک شغل واجد شرایط برای پشتیبان گیری برنامه درمانی. اما سپس آنها را به صورت یک هاج خپله مقرراتو اینکه آیا آنها واجد شرایط بستگی به قوانین در دولت خود را درآمد خود را و تاریخ آنها اعمال می شود.

های مختلف وجود دارد ثبت نام دوره های سراسر کشور برای Obamacare و قوانین مختلف برای مدیکید. در حالی که همچنین برنامه ای به نام کبرا به تازگی برای افراد بیکار بیشتر نمی با استفاده از آن به دلیل آن گران است.

به عنوان یک نتیجه میلیون ها نفر پیش بینی شده به لغزش از طریق ترک ها و از دست دادن پوشش.

با معاون رئیس جمهور جو بایدن به دنبال رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما او را نشانه نقطه عطفی بهداشت و درمان اصلاحات به قانون در سال 2010. در حال حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به چالش کشیدن این قانون در دادگاه. (Jason Reed/فردا نیوز)

“این یک سیستم پیچیده” گفت: سارا کالینز سلامت-کارشناس سیاست در کشورهای مشترک المنافع صندوقهای واشنگتن-بر اساس مراقبت های بهداشتی حمایت از گروه. “من فکر می کنم این بیماری همه گیر در معرض چگونه شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی ما است.”

همزمان بحران خار جدید اصلاحات بحث

شرایط thrusting سلامت بحث را به جلو سوز در حال حاضر با هم قبل از همه گیر.

قبل از بحران 10 درصد از آمریکایی ها فاقد پوشش بهداشت و درمان.

این سقوط دیوان عالی کشور برنامه ریزی شده است برای شنیدن صدای شیپور دولت مورد به لغو موسوم به Obamacare به اصلاحات کمک می کند که مردم با از قبل موجود شرایط دریافت بیمه خصوصی.

پس از آن وجود دارد همه گیر خود را.

در حالی که ایالات متحده سیاست گذاران وعده برای پوشش COVID-19 درمان اکثریت زیادی از پاسخ دهندگان در یک نظرسنجی گفت: ترس از هزینه ها تاثیر می گذارد که آیا آنها به دنبال درمان برای این بیماری است.

سازمان دیده بان | مدل سازی نشان می دهد به احتمال زیاد همه گیر در حالی که به آخرین:

آنچه ریاضی شبیه سازی به ما بگویید که در مورد چگونگی COVID-19 همه گیر خواهد شد و بازی در دنیای واقعی است. 5:04

وجود دارد حکایات در سراسر کشور در مورد غیر منتظره صورتحساب برای درمان COVID-19.

یکی سرطان, بیمار, عاشقانه Askini گفت: CBC او می ترسید رفتن. او بیمار با COVID-19 در حالی که انتقال بین برنامه های بیمه و صورتحساب $50,022 Cdn.

این Danni Askini یک بیکار بهداشت عمومی, پرستار و بیمار سرطانی که قرارداد COVID-19 و به پایان رسید تا با یک لایحه بزرگ برای او هزینه های درمانی است. (فرستاده شده توسط این Danni Askini)

در ضمن یک میشیگان دکتر گفت CBC او می داند که از بیماران اجتناب از درمان برای بیماری های دیگر چون آنها از دست داده ایم بیمه.

دکتر ویکتوریا دولی گفت: برخی از بیماران مبتلا به دیابت و فشار خون بالا را متوقف کرده اند در آینده و همکاران او در حال گرفتن آن را بر خود به تماس در اطراف و مطمئن شوید که هر کس می شود انسولین آنها نیاز دارید.

“این خیلی افتضاح” دولی گفت. “ما نباید اتصال بیمه درمانی برای خود اشتغال است.”

تک پرداخت کننده استراتژی: فشار بایدن

تا همین اواخر دولی بود که سفر در سراسر کشور به عنوان یک کمپین جانشین برای بهداشت ، برنی ساندرز ترویج کانادا-سبک واحد-پرداخت کننده عمومی طرح است.

ساندرز در نهایت از دست رفته در مقدماتی و اذعان نامزدی حزب دموکرات را به جو بایدن که سوغات تر افزایشی رویکرد به پوشش جهانی.

دکتر ویکتوریا دولی دور چپ بود یک کمپین جانشین برای بهداشت ، برنی ساندرز در طول دموکراتیک مقدماتی. (لوکاس جکسون/فردا نیوز)

بایدن خواهد ایجاد یک اصطلاح عمومی گزینه — تحت آن هر کسی می تواند به خرید یک طرح مانند سالمندان مدیکر.

ساندرز هواداران داده نشده تا خود را تک پرداخت کننده هدف و به امید دستیابی به آن توسط ramping تا فشار بر بایدن.

برخی از ترقی خواهان باید گفت: presumptive نامزد مگر اینکه او تصویب مدیکر برای همه, آنها ممکن است از او حمایت این سقوط خدشه شانس خود را در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک ائتلاف از گروه هشت فشرده است که تقاضا در یک نامه به بایدن و نیز اعمال فشار از طریق نیروهای وظیفه تنظیم توسط ساندرز و بایدن تیم به نوشتن حزب پلت فرم.

دولی گفت: ترقی خواهان نیاز به استفاده از اهرم خود در حال حاضر.

“ما هرگز [به آنچه ما می خواهیم] اگر ما نمی خواست آن را از سیاستمداران ما — اگر ما همین حالا بگو: دوست عزیز شما مدیکر برای همه نامزد و یا ما در حال رای گیری برای او'” دولی گفت.

“من امیدوار هستم این همه گیر و همه مشکلات آن را در معرض در جامعه ما را تشویق بیشتر مردم به سیاستمداران کار برای ما رای می دهند.”

بایدن در حال حاضر budged کمی و اخیرا توافق کردند که به چیزی که ممکن است بهترین توصیف به عنوان مدیکر برای اطلاعات بیشتر. او وعده داد که او را پایین واجد شرایط سنی برای سالمندان برنامه از 65 به 60.

مشکل از اصلاح نظام سلامت

امانوئل بود که عمیقا درگیر در تهیه Obamacare گفت: در آن طول می کشد نادر تراز سه شرایط به تصویب هر گونه اصلاح نظام سلامت از طریق کنگره ایالات متحده است. او آنها را می بیند در حال حاضر با هم.

شرط اول: گسترده به رسمیت شناختن یک مشکل است. دوم این است که یک catalyzing رویداد — COVID-19 و انتخابات آینده — که اسپرز تقاضا برای تغییر.

“قبل از [این بحران], آن ممکن است” خوب من بیمه کارفرما. این نیست که انتقادی به من.’ اما در حال حاضر آن را مانند, ” اوه. من می توانم از دست دادن من پوشش,'” امانوئل گفت.

آنچه که او احساس می کند از دست رفته است, اما بسیار مهم است قطعه سوم: اجماع برای حمایت از یک برنامه واحد. و که در حال حاضر بیشترین شدت مورد بحث سیاست موضوع دموکراتیک در سیاست است.

دکتر حزقیال Emanuel دیده می شود در اینجا در سال 2014 کار کرده و اوباما و نیز توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن در بهداشت و درمان-مراقبت از اصلاحات. (جیم Bourg/فردا نیوز)

امانوئل علنا ابراز شک و تردید خود را از مدیکر برای همه است. او معتقد است تعویض کل سیستم تنها با یک پرداخت کننده طرح بیشتر تفرقه بیشتر مخل به اقتصاد و مهمتر کمتر به احتمال زیاد به تصویب کنگره از ایده های دیگر.

او ترجیح میدهد یک مدل است که اجازه می دهد تا مردم به خرید یک طرح.

مدیکر برای همه است “یک میله رعد و برق,” امانوئل گفت: “من فکر نمی کنم ما می خواهیم به تصویب یک میله رعد و برق و برگرداند Obamacare … جنگ. من فکر می کنم که خواهد بود یک رویکرد بد.”

دولت فعلی به نظر می رسد به تصدیق اهمیت مراقبت از سلامت و توانایی خود را برای ایجاد انگیزه رای دهندگان, اما برای بیشتر وقت خود را در دفتر تهمت متمرکز شده است در مبارزه با اوباما اصلاحات.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که خاتمه [Obamacare] و به خوبی مراقبت های بهداشتی است.” او توضیح داد که چه جایگزین او می خواهم پیشنهاد می کنیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن دیده می شود در اینجا در کاخ سفید به باغ گل رز در مارس 11, می گوید او را دنبال دیوان عالی کشور پرونده Obamacare. (کوین لمرقو/فردا نیوز)

امانوئل که مورد بحث و بررسی سیاست های بهداشتی با مغلوب ساختن پیشی جستن در مناسبت های مختلف گفت: رئیس جمهور فعلی نمی مراقبت زیادی در مورد جزئیات.

“این روشی نیست که او فکر می کند در مورد این. او فکر می کند در مورد این که ” من رو به انتخاب مجدد. من پایه ضد[Obamacare],'” امانوئل گفت.

“وجود دارد هیچ استراتژیک [فکر], ‘چه خوب است برای کشور ؟ چه خوب است برای بهداشت و درمان ؟ چه خوب است برای مبارزه با یک بیماری همه گیر?'”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>