چرا مردان نظامی هل دادن به عقب بر مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘فوق العاده’ رویداد در دموکراسی آمریکایی

یک نابجا رویداد در زندگی آمریکایی جمهوری گشوده این هفته در مه از فلش-انفجار نارنجک گاز اشک آور و آتش سوزی.

در یکی از قدیمی ترین ادامه دموکراسی در گذشته و حال مقامات نظامی تحت فشار قرار دادند پشت در رئیس جمهور صحبت کردن در مورد استقرار نیروهای نظامی در خاک ایالات متحده آمریکا.

“این واقعا فوق العاده ای گفت:” ریچارد کوهنیک دانشگاه کارولینای شمالی مورخ نظامی که مطالعات غیر نظامی کنترل ارتش است.

“این کاملا غیر معمول از نظر بافت تاریخی.”

چه طریقی اختلاف رئیس جمهور شد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استفاده از ارتش برای سرکوب خشونت ناشی از اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در بسیاری از شهرهای ایالات متحده.

سازمان دیده بان | تهمت و تهدید به استفاده از ارتش علیه معترضان:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فرمانداران دوشنبه که او را “به سرعت مشکل را حل کند” از تظاهرات اگر آنها نمی. او را تهدید به استناد 1807 قیام عمل به استقرار نظامی بدون فرمانداران اجازه. 1:15

مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت: روز شنبه که او می خواست فرمانداران دولت را به اتخاذ اقدامات برای “تسلط بر خود” خیابان. اگر آنها شکست خورده گفت: “استقرار نظامی و “سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

کاخ سفید گفت: کارکنان مغلوب ساختن پیشی جستن آماده شد به درخواست قیام عمل 1807 — که شده است با استفاده از سال 1992 است و تنها به ندرت استناد بدون دولت فرمانداران رضایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر دفاع علامت Esper با اشاره به شهرستانها ایالات متحده به عنوان battlespaces در یک تماس تلفنی با فرمانداران دولت در روز دوشنبه.

که همان روز ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley به نظر می رسد در خیابان های واشنگتن در نظامی خستگی.

یک وسیله نقلیه نظامی می گذرد پشت پرسنل اجرای قانون به تجمع معترضان در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن در ژوئن 3. (تام برنر/فردا نیوز)

این نادر است به اندازه کافی برای فعال وظیفه نیروهای مستقر می شود در آن رخ داده است به طور متوسط در حدود یک بار در هر نسل و زمان اتفاق افتاده از سال 1992 در لس آنجلس شورش.

نادر هنوز هم رگبار گلوله از انکار از مغلوب ساختن پیشی جستن ایده که زده در عرض چند ساعت. نامه پس از نامه روشن ساخته گسترده نارضایتی در درون محافل نظامی بیش از این پتانسیل به کارگیری است.

“این است که بی سابقه به مدنی-نظامی اصطکاک در درون یک دولت گفت:” پیتر Feaver یک غیر نظامی-نظامی روابط متخصص در دانشگاه دوک است.

“هر دولت آنها است. اما ویژگی های متمایز از این یکی به خصوص آن مصادف با تنگ مجدد انتخابات.”

آنچه ژنرال گفت:

ترین اظهارات صریح آمد از بازنشسته برنج.

شاید starkest هشدار آمد از ژنرال بازنشسته جان آلن هشدار داد که در مجله سیاست خارجی است که ممکن است این آغاز پایان دموکراسی آمریکایی.

سابق رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا بازنشسته نیروی دریایی دریاسالار مایک مولن نوشت: در مجله آتلانتیک که او را “بیمار” با استفاده از زور در تظاهرات قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op در واشنگتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اول دفاع, وزیر ژنرال بازنشسته جیمز Mattis گفت که او “عصبانی و وحشت زده” و بازیگران رئیس سابق خود به عنوان یک تهدید برای نظم مبتنی بر قانون اساسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشسته در سال 2018 در کنار وزیر دفاع جیمز Mattis. آنها در حال حاضر دشمنی آشکارا با Mattis تلفنی او را تهدید به قانون اساسی ایالات متحده. (لی میلیس/فردا نیوز)

فعال رهبران نظامی پیوست در بر انتقاد برخی از صراحت بیشتری نسبت به دیگران.

Esper به نظر می رسد به وزش تن او تا اواسط هفته. او ساخته شده یک اعتصاب عمومی در نظر چهارشنبه در برابر استفاده از active-سربازان وظیفه در خانه گفت که او مخالف چنین اقدامی.

Milley نیز منتشر شد یک نامه روز شنبه به فرماندهی نظامی تاکید بر سوگند خود را به قانون اساسی و آن جاسازی شده ارزش برابری نژادی و آزادی بیان و تجمع مسالمت آمیز.

نامه ای از ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک افراطیت و سوگند خود را به رعایت قانون اساسی و ارزش ها از جمله مجلس و برابری نژادی. متعدد رهبران نظامی منتشر مشابه نامه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اعزام نیروهای نظامی در خاک ایالات متحده آمریکا به سرکوب خشونت آمیز تظاهرات. (توییتر – @thejointstaff)

  

پس از آن آمد شبیه نامه های, در میان دیگران, رئیس گارد ملی اداره که فرمانده نیروی دریایی عملیات به رئیس ستاد نیروی هوایی را از ارتش و فرمانده تفنگداران دریاییکه برخی از آنها برای ابراز حمایت از معترضان.

زمینه های تاریخی

چهره های نظامی گاهی اوقات علنا انتقاد از دولت غیر نظامی گفت: لیندسی کوهن که متخصص در بخش های ملکی-نظامی روابط دریایی ایالات متحده دانشکده جنگ در نیوپورت ،

او با ذکر چند مثال — نظامی شکایت در مورد گی-حقوق و سیاست در اوایل 1990s و در مورد جنگ عراق استراتژی در سال 2006.

اما او در تلاش برای فکر می کنم از یک سابقه برای باز کردن بحث در مورد اینکه آیا به استقرار سربازان در خاک آمریکا.

که شامل یک پیش فوق العاده تاریک فصل در تاریخ آمریکا: جنگ داخلی.

یکی از آبراهام لینکلن ژنرال جورج McClellan, خار کردن حمله خود را سفارش و در نهایت برای فرار از رئیس جمهور در برابر لینکلن در سال 1864.

در یکی دیگر ناآرام لحظه ای در تاریخ ایالات متحده رئیس جمهور دوایت آیزنهاور و جان اف کندی در زمان نادر مرحله از استقرار فدرال آمريکا در برابر اراده متحده ارسال سربازان به ایالت های جنوبی به اجرا درآوردن حقوق مدنی.

کجا ما از اینجا بروم ؟

دولت فرمانداران باید پرسید نه تهمت برای فدرال آمريکا و او نیست مجبور موضوع تا کنون.

اما در یک جای رئیس جمهور می کند کنترل — و که در آن هیچ دولت — واشنگتن چند صد نفر از نیروهای مستقر در این هفته. آنها گزارش شده است به خانه فرستاد.

چهار غیر نظامی-نظامی روابط کارشناسان تماس گرفته توسط CBC News توافق بر روی یک سوال بزرگ ناشی از این هفته — و مخالفت در یکی دیگر از.

همه آنها ابراز تاسف کرد که تهمت قرار داده بود نظامی در این موقعیت وادار کردن آن به یک سیاسی اختلاف است.

کوهن گفت: مقامات نظامی مجبور شده اند بین یک سنگ (استفاده شده به عنوان “سیاسی آلت”) و یک محل سخت (ظاهر می شود به صحبت کردن و صدای سیاسی).

که در آن کارشناسان مخالف این بود که آیا دموکراسی آمریکایی در خطر است.

“من می گویند دموکراسی آمریکایی است که قطعا در یک نقطه بحران در حال حاضر” کوهن گفت و توضیح داد که این هفته جنجال فقط یک مثال از این کشور گرم می شود سیاست است.

استفان Saideman یک غیر نظامی-نظامی روابط متخصص که هنگامی که مشغول به کار در پنتاگون گفت که او بسیار نگران است.

وی با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخچه تماس انتخابات تقلب — مغلوب ساختن پیشی جستن آن را بارها و بارها در سال 2012 که باراک اوباما دوباره انتخاب شد (در توییتر به نام او برای یک انقلاب); او آن را در سال 2016 قبل از او به دست آورد; و او در حال حاضر در تلاش برای تردید در مشروعیت پست الکترونیکی-در برگه های رای.

“ما در حال حاضر دانه كاشته شده در مورد کار که آن را برای رفتن به بیرون راندن یک شکست رئیس جمهور از کاخ سفید است. که یک مکالمه ایالات متحده تا به حال — تا کنون — تا آنجا که من می توانید به یاد بیاورید” گفت: Saideman, مدیر کانادا دفاع و امنیت شبکه مستقر در دانشگاه کارلتون در اتاوا.

“هنجارهای زمان طولانی برای توسعه. و یک زمان کوتاه برای از بین بردن.”

کوهن است که کمتر نگران امریکا نهادهای دموکراتیک.

“من دیده ام دادگاه عقب راندن [در مغلوب ساختن پیشی جستن]. من دیده ام مردم آمریکا رای گیری در این انتخابات 2018. … در حالی که او را زدم پایین کاملا چند guardrails اصول هنوز هم وجود دارد,” او گفت:.

“به عنوان یک مورخ از ایالات متحده, من فکر می کنم ما موسسات انعطاف پذیر تر و عمیق تر ریشه از مردم فکر می کنم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>