کاخ سفید ادعا می کند آن را تأیید نمی کند پیتر ناوارو op-ed سطل زباله Fauci

کاخ سفید با راه اندازی یک کمپین هماهنگ در آخر هفته گذشته به تضعیف Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و آن را به نظر نمی رسد به خوبی پیش رفته اند. کلید تهمت متحدان خود در کنگره به سرعت در دفاع از Fauci و توسط چهار شنبه زمانی که کاخ سفید می خواستم به صحبت کردن در مورد یک جانبه تضعیف قوانین زیست محیطی آن را صرف روز در تلاش برای رد یک op-ed در آن مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور پیتر ناوارو شده از انگلیسی Fauci.

مقامات کاخ سفید از جمله رئیس ستاد علامت مراتع اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید نمی کند op-ed و معاون رئیس جمهور مایک پنس در توییتی یک عکس از خود را نشسته در کنار Fauci در coronavirus وظیفه برای جلسه. مغلوب ساختن پیشی جستن خود گفت: “ما همه در همان تیم از جمله دکتر Fauci” و ناوارو “نباید انجام است.” Fauci گفت آتلانتیک او گیج “عجیب و غریب” کاخ سفید حملات در او اضافه کرد: “من نمی تواند توضیح دهد که پیتر ناوارو. او را در جهان به خود است.”

“اما شکی نیست که ناوارو را در سطح پهن هرچیزی منعکس شده و به دادگاه تجدید نظر به رئیس جمهور خود نا امیدی با Fauci و” لس آنجلس تایمز گزارش به نقل از یک دولت رسمی که گفت: از ناوارو را op-ed “نه تنها او مجاز با تهمت او را تشویق کرد.” مراتع عقب رانده گفتن بار است که “رئیس جمهور تهمت را تایید نمی کند پیتر ناوارو را op-ed” و “این منبع ناشناس است که ارائه اطلاعات غلط” به “فریب خوانندگان خود را.”

مراتع واقعا ناراضی ناوارو, مقامات کاخ سفید گفت: واشنگتن پست, به خصوص از آنجایی که کاخ سفید تا به حال رد ناوارو درخواست برای انتشار op-ed. در همان زمان ارسال یادداشت “ناوارو را op-ed در برخی از راه تکرار تهمت نظرات در طول یک فاکس نیوز مصاحبه هفته گذشته است.”

که کاخ سفید حمله به خود را بالا بیماری های عفونی متخصص در حال حاضر وارد این زمانه. اواخر نشان می دهد و روزانه نشان می دهد هر دو ایجاد مسخره Fauci حمله تبلیغات و ضد مغلوب ساختن پیشی جستن لینکلن پروژه منتشر جدی ad شنبه به تیز یادآوری رای دهندگان که Fauci کار کرده است برای نجات امریکا زیر شش رئیس جمهور.

“یک مقام کاخ سفید گفت که دولت در تلاش برای د-تشدید این وضعیت با Fauci در روز های آینده یک ضمنی پذیرش است که تلاش برای لکه دار کردن اعتبار خود را تا به حال نتیجه معکوس” از ارسال گزارش. “اما هر دو متحدان و منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از ترس کاخ سفید را به تلاش برای حرکت از بیمار توصیه حملات علیه یک اپیدمیولوژی در طول یک بیماری همه گیر می تواند طرح میتوانست با ریاست جمهوری در یک صدای جیر جیر.” پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>