واشنگتن — کاخ سفید گفته است که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که مقاله های خود را در آینده خاطرات هنوز هم حاوی مواد طبقه بندی شده و می تواند در حال حاضر یک تهدید امنیت ملی. اما بولتون وکیل گفت: انتشار پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده در ژوئن 23 و او را متهم به کاخ سفید از ناعادلانه تلاش برای نگه داشتن آن بر روی یخ.

جان آیزنبرگ, معاون کاخ سفید, مشاور, نوشت, Bolton, وکیل چارلز کوپر در این هفته افزایش نگرانی که این مقاله را برای “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” هنوز هم “شامل اطلاعات طبقه بندی شده.”

“همانطور که ما توصیه مشتری خود را زمانی که او امضا توافقنامه nondisclosure و به عنوان او باید به خوبی به عنوان آگاه به عنوان معاون رئيس جمهور در امور امنیت ملی در این دولت غیر مجاز افشای اطلاعات طبقه بندی شده می تواند بهره برداری توسط یک قدرت خارجی و در نتیجه باعث آسیب قابل توجهی به امنیت ملی ایالات متحده” آیزنبرگ نوشت: در نامه ای به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

آیزنبرگ اضافه شده که بولتون خواهد بود با ارائه لازم redactions از کاخ سفید بعد از 19 ژوئن.

کوپر نوشتن در وال استریت ژورنال گفت: کاخ سفید وکلا باید آهسته راه می رفت روند چون “رئیس جمهور تهمت به سادگی نمی خواهند جان بولتون به انتشار کتاب خود است.”

“این یک شفاف تلاش برای استفاده از امنیت ملی به عنوان بهانه ای برای سانسور آقای بولتون در نقض قانون اساسی خود را حق صحبت در مورد مسائل از اهمیت عمومی واردات” کوپر نوشت. “این تلاش موفق نخواهد شد و آقای بولتون کتاب منتشر خواهد شد ژوئن 23.”

به بیرون درز معابر از نسخه خطی roiled واشنگتن در میان مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه. شامل وحی که بولتون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که او مطبوع آزادی از کمک نظامی به اوکراین, در اوکراین که آیا دولت کمک خواهد کرد بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی. جوان بایدن پرداخت شده توسط شرکت گاز در اوکراین به عنوان یک عضو هیئت مدیره.

بولتون در ابتدا ارائه رونوشت به عنوان مورد نیاز برای الن شوالیه شورای امنیت ملی را به مدیر ارشد برای prepublication بررسی مواد نوشته شده توسط شورای امنیت ملی پرسنل در دسامبر. 30 با توجه به کوپر.

“آنچه به دنبال آن بود و شاید گسترده ترین و فشرده prepublication بررسی در شورای امنیت ملی تاریخ” کوپر نوشت. “آقای بولتون و خانم نایت صرف تقریبا چهار ماه از رفتن را از طریق نزدیک به 500 صفحه مقاله چهار بار اغلب خط به خط.”

کوپر گفت که در پایان این مصیبت شوالیه گفت بولتون در 27 آوریل “که آخرین ویرایش من واقعا برای شما فراهم.”

“با این حال زمانی که آقای بولتون پرسید هنگامی که او دریافت نامه تایید کتاب پاک بود خانم نایت cryptically پاسخ داد که او “تعامل” با نام دیگران در کاخ سفید در مورد این کتاب تا به حال شده است بسیار ظریف و که وجود دارد برخی از فرآیند داخلی ملاحظات به کار را از طریق”‘ کوپر نوشت.

سپس بولتون با دریافت این نامه در روز دوشنبه که کاخ سفید نگرانی در مورد مواد طبقه بندی شده در این کتاب باقی می ماند.

کاخ سفید کاهش یافته چهارشنبه.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net