چه رانندگی Facebook ad تحریم ؟

باهوش ترین بینش و تجزیه و تحلیل از تمام دیدگاه های گرد از سراسر وب:

Facebook ضروری و تلاش برای جلوگیری از آسیب از یک تبلیغ تحریم که “تعداد بیش از 300 تبلیغ” گفت: تیفانی هسو و مایک اسحاق در نیویورک تایمز. تحریم که خواستار آن است که Facebook جلوگیری از سخنرانی نفرت در خود سیستم عامل بود آغاز شده توسط سازمانهای مدافع حقوق مدنی و دیگر گروه های حمایت پس از Facebook حاضر به خراب کردن التهابی پست از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله یکی که هشدار داد: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” Facebook رئیس مارک زوکربرگ در ابتدا “زده مبارز تن” اصرار دارد که او نمی خواهد قرار داده و محدودیت هایی در گفتار. اما به عنوان تحریم است snowballed, Facebook اتحاد “تلاش دارد تا دیدگاه موضوع سخنرانی نفرت به عنوان یک industrywide مشکل” گفتن تبلیغ که اگر آنها قطع تبلیغات در Facebook آنها باید شامل توییتر و یوتیوب بیش از حد. در حال حاضر بسیاری از بزرگترین تبلیغ — Coca-Cola, Starbucks, Unilever و دیگران — را متوقف کرده اند و تبلیغات در سراسر رسانه های اجتماعی.

“من فقط لغو آینده ما Facebook ad کمپین گفت:” سارا Spivey این افسر ارشد بازاریابی در یک شرکت نرم افزاری در Adweek. این آسان نیست — Facebook و Instagram مسلما “بهترین و موثر ترین ابزار” برای دریافت پیام های ما است. اما در چه هزینه ؟ “رهبری خود را انتخاب کرده و به دنبال راه های دیگر ظاهرا به نام آزادی بیان به عنوان بسیار قابل مشاهده است و آتش زا اظهارات تقویت شده بر روی پلت فرم خود را.” مارک های در حال ضربه Facebook که آن لطمه می زند گفت: سارا Halzack در بلومبرگ. تبلیغ باید بلند پرسید: Facebook به آغوش فراگیر ارزش. در حال حاضر آنها را در هیچ “عمده ریسک اعتباری با درخواست Facebook به انجام بیشتر” و شاید این بار آن را گوش دهید.

خطر است که تبلیغ کنندگان در واقع فکر می آید از زمان “بیدار اخلاقی وحشت” گفت: وال استریت ژورنال در سرمقاله. آنچه که واقعا در رفتن است “مترقی قدرت گرفتن” توسط فعالان ناراضی که Facebook “نمی سانسور به اندازه کافی سیاسی گفتار.” Facebook تلاش کرده است برای پاسخ به شکایات با وعده به پرچم و واقعیت-بررسی پست های سیاستمداران است. قابل پیش بینی این است که راضی نیست از فعالان سیاسی که می خواهند تنها به “اخراج دشمنان خود را از مربع های عمومی.” شرکت های که به دنبال این مسیر “بهتر بود امید که آنها را سریع و دائمی با دوستان در میان ضد گذاران جدید باقی مانده است.”

“دقیقا چه می خواهید تبلیغ پرسید:” کیسی نیوتون در آستانه. بسیاری از boycotters’ خواسته به نظر می رسد برای همه چیز — ضد–سخنرانی نفرت سیاست خارج ممیزی ممنوعیت رای گیری اطلاعات سطح بالا شرکت های بزرگ حقوق مدنی افسر — که Facebook در حال حاضر است. واقعیت آگهی عقب نشینی ممکن است کمتر از سر و صدا. بالای 100 تبلیغ در Facebook به حساب فقط 6 درصد از آن درآمد تبلیغ. برخی از شرکت ها که اعلام کرده اند آنها دیگر تبلیغات, حال, حداقل, Facebook بودجه در وهله اول; فورد مثلا صرف فقط $57,000 در ماه قبل از آن متوقف شده تبلیغات. “در میان همه گیر جهانی تبلیغ شده اند کاهش تبلیغاتی خود را صرف به هر حال” بنابراین موضع در حال حاضر آسان است — به خصوص اگر آن را منجر به “بازپرداخت برای تبلیغات است که در حال حاضر زد” بعدی به محتوای قابل اعتراض است. آزمون که آیا تبلیغ جدی خواهد بود که آیا آنها هنوز هم در آن در یک ماه — را انتخاب کنید و یا به “اعلام پیروزی و حرکت می کند.”

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به ادامه مطلب آن را دوست دارم شما می توانید سعی کنید شش ریسک مسائل از مجله اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>