آنچه که در مورد لیگ عدالت اسنایدر برش و چرا برخی از مردم ناراحت هستند در مورد انتشار آن

Ever پس از لیگ عدالت شک و تردید عمل انتقادی و تجاری در ماه نوامبر سال 2017, طرفداران شده اند لابی برای دیدن نسخه دیگری از این فیلم تحت هشتگ #releasetheSnydercut. مدیر زاک اسنایدر در کنار هم قرار بود نزدیک به چهار ساعت نسخه از فیلم قبل از یک تراژدی خانواده کشیده او را به دور از تولید. اسنایدر دست بر کمر به یکی دیگر از مدیر Joss Whedon که تولید پاپ فیلم است که به طور چشمگیری جدا از اسنایدر به طور معمول gloomier کرایه.

کوچک اما با صدای بلند زیر مجموعه ای از اسنایدر طرفداران مستقر کرده اند هر ترفند در اینترنت کمپین راهکار برای دیدن این افسانه نسخه از فیلم ابرقهرمان: آنها هرزنامهای برادران وارنر’ حساب های رسانه های اجتماعی خریداری تابلوهای تبلیغاتی در میدان تایمز و پرداخت برای یک هواپیما تحمل هشتگ #releasetheSnydercut به پرواز در سراسر سن دیگو کتابهای کامیک. برخی از آنها نیز مورد آزار و اذیت ویدون و دیگران در ارتباط با DC تمدید جهان (DCEU)—متهم آنها را از اینکه “مار” که کار به تضعیف اسنایدر را دید و تبلیغ عجیب و غریب, تئوری های توطئه در مورد فیلم منتقدان و روزنامه نگاران.

تاکتیک های کنار #releasetheSnydercut مشروط است در نهایت گرفتن آن آرزو به عنوان HBO حداکثر چهارشنبه اعلام کرد که “اسنایدر برش” از فیلم منتشر خواهد شد به طور انحصاری در آن جریان پلت فرم احتمالا مدتی در سال 2021 پس از اسنایدر بازیابی فیلم های قدیمی و کامل پس از تولید. آن را بعید است پیروزی: برای سال اسنایدر هرگز تایید #Snydercut وجود داشته و یا می تواند بنیاد با هم و حتی جان سخت طرفداران بستری شد ، هنوز هم وجود دارد سابقه کارگردان: Richard Donner جایگزین شد در سال 1980 فیلم Superman II, اما پس از چند دهه از فن لابی برادران وارنر در نهایت توافق به انتشار “Donner cut” این فیلم در سال 2005.

در یک لحظه زمانی که فرهنگ پاپ بیحال شدن به عنوان فیلم و تلویزیون تا حد زیادی باقی می ماند تعطیل در طول قرنطینه آزاد شدید پیش بینی برش قبلا منتشر شده فیلم های زرنگ و دانا اقتصادی حرکت می کند. اما وجود دارد برخی از کسانی که استدلال می کنند که برادران وارنر تصمیم به تسلیم به طرفداران که با استفاده از تاکتیک های مشکوک برای رسیدن به اهداف خود ممکن است در نهایت به اثبات غیر عاقلانه. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد اسنایدر را کاهش دهد.

چه اسنایدر برش لیگ عدالت?

زاک اسنایدر در زمان گوشته به عنوان معمار DCEU پس از کریستوفر نولان مجموعه ای از تن برای آینده DC فیلم با شوالیه تاریکی سه گانه بین سال های 2005 و 2012. پس از ایجاد یک سبک متفاوت خود اقتباسی از کتاب های کمیک سری 300 و گرافیک رمان نگهبانان, اسنایدر ٬ سوپرمن داستان با 2013 فیلم Man of Steel. مارول سینمایی جهان در حال حاضر شکوفا: مرد آهن برای اولین بار در سال 2008 و اولین تیم تا فیلم در آن حق رای دادن Joss Whedon است Avengersشکست گیشه سوابق. بازی گرفتن تا برادران وارنر چرخید مرد از فولاد به یک جدید سینمایی جهان با هنری Waters به عنوان سوپرمن بن افلک به عنوان بتمن, Gal Gadot به عنوان آن زن تعجب و Jason Momoa به عنوان آن Aquaman.

اسنایدر معرفی این دو شخصیت در سال 2016 را Batman v Superman: Dawn of Justice و شروع به فیلم لیگ عدالت که همان سال است. در ماه ژانویه سال 2017, او تا به حال تولید شده چهار ساعته برش فیلم. برادران وارنر می خواستم به انتشار یک ساعت دو نسخه و در خواست مدیر برای اصلاح خود magnum opus. اسنایدر به تازگی گفته خبرنگار هالیوود که او محدودتر هم فیلم را به مدت دو ساعت و 20 دقیقه قبل از غربالگری این فیلم برای استودیو و با توجه به اسنایدر همه توافق کردند که فیلم هنوز نیاز به کار قبل از آن می تواند به عموم مردم منتشر شد.

اما اسنایدر هرگز به پایان رسید و این فیلم است. دخترش درگذشت خودکشی در ماه مارس سال 2017 و اسنایدر چپ تولید به صرف زمان با خانواده اش. برادران وارنر استخدام Whedon, که در آن نقطه به حال کارگردانی دو Avengers فیلمهای مارول به پایان لیگ عدالت توسط خود برنامه ریزی نوامبر 2017 تاریخ انتشار.

نتیجه این شد یک معجونی از یک فیلم. اسنایدر و Whedon باید سبک های کاملا متفاوت. ویدون که برش دندان های خود را در نشان می دهد مانند Buffy the Vampire Slayer, تاسیس شهرت اوایل به عنوان پادشاه geek طنز. با دو Avengers , فیلم, او کمک کرد تا تعریف پانچ-کنایه سبک است که در حال حاضر غالب طیف. اسنایدر در مقابل ایجاد ابرقهرمان جهان هستند که فوق العاده خشونت اغلب به نقطه ludicrousness. (فکر می کنم: Leonidas لگد فارسی مسنجر به یک گودال به عنوان او فریاد می زند: “این. است. Sparta!” در 300.) اسنایدر ترجیح تیره تر ذائقه و grittier داستان مستقیم رد از مارول تن.

لیگ عدالت بود شامپانی. رنگ آن روشن شد. این کار اسنایدر.

فیلم به دست آورده $658 میلیون نفر در سراسر جهان یک ناامیدی نسبت به Whedon است Avengersکه تا به حال فروش 1.5 میلیارد دلار بود که آن را منتشر شد نیمی از یک دهه قبل است. هالیوود در نظر گرفته DC team-up movie چنین شکست تحقیرآمیز که افلک و Waters هر دو رفتگان حق رای دادن به زودی پس از لیگ عدالت’s آزادی.

طرفداران به سرعت به توییتر گرفت به تقاضای “اصلی” نسخه ای از این فیلم است. یک Change.org درخواست برای برادران وارنر به #releasetheSnydercut به دست آورد بیش از 100 ، 000 امضا ظرف پنج روز از فیلم ها آزاد.

آیا اسنایدر قطع در واقع وجود دارد ؟

مرتب کردن بر اساس. نسخه اسنایدر ارائه شده به شرکت برادران وارنر بود ناتمام فیلم بدون جلوه های ویژه و یا موسیقی است. در طول سال های متضاد حساب های پدید آمده اند که چگونه بسیاری از است که اصلی فیلم در واقع از آن ساخته شده به تئاتر. اسنایدر است گهگاه دامن زده حدس و گمان انداختن استوری بورد و یا تصاویر است که به نظر نمی رسد در Whedon را کاهش دهد.

از طریق تلاش هماهنگ شده یا تصادف کارگردان و بازیگران لیگ عدالت احیا اسنایدر قطع کمپین در اواخر سال گذشته. در دومین سالگرد انتشار این فیلم در ماه نوامبر گذشته, #releasetheSnydercut تا به حال بزرگترین آن روز هنوز در توییتر تشکر در بخشی به افلک و Gadot تویت کردن برچسب خود را. اسنایدر نسخه Justice League فیلم بیشتر شد توییتی در مورد فیلم برادران وارنر تا به حال ساخته شده است—حتی اگر آن را در واقع هرگز منتشر شده است.

اسنایدر خود شروع به ارسال عکسهای از آنچه نگاه به متناوب قطع این فیلم در رسانه های اجتماعی پلت فرم به نام ورو. در 4 دسامبر 2019 او ارسال شده یک عکس ذخیره شده فیلم قرقره با نام او در آنها را همراه با عبارت “آیا این واقعی است ؟ نشانی از آن وجود دارد ؟ البته آن را ندارد.”

اسنایدر در حال حاضر می گوید که برادران وارنر با نزدیک شدن او در مدت کوتاهی پس از لیگ عدالت’s سالگرد دوم برای دیدن اگر او خواهد بود مایل به پایان افسانه برش و انتشار آن در جریان پلت فرم HBOMax. او موافقت کرد و این فیلم به احتمال زیاد در 2021.

معلوم نیست چقدر متفاوت اسنایدر قطع واقع خواهد شد از اصلی است. اسنایدر ادعا می کند که به این روز او هرگز به تماشای نسخه ای که منتشر شد در تئاتر. “شما احتمالا شاهد یک چهارم از آنچه من” کارگردان گفت: هالیوود. او اضافه کرد که او بر اساس آن قضاوت در مورد آنچه دیگران به او گفته بود Whedon نسخه.

اسنایدر است reassembling پست-تیم تولید از فیلم به recut نمره و اضافه کردن جلوه های بصری به نسخه های جدید خود را. برخی از بازیگران اصلی حتی ممکن است نیاز به دوباره ضبط گفت و گو است. کل تلاش خواهد شد به احتمال زیاد هزینه $20-$30 میلیون, با توجه به هالیوود.

چرا برخی از طرفداران نفرت Joss Whedon نسخه ؟

این Whedon نسخه مشخص محوری در برادران وارنر’ ابرقهرمان فیلم استراتژی—یک تغییر که نشسته بود به خوبی با برخی از طرفداران.

استودیو مارول تا به حال در بر داشت موفقیت عظیم با فیلم است که به دنبال خشنود اکشن-طنز فرمول. برادران وارنر’ فیلم بودند اثبات می کند کمتر موفق انتقادی و تجاری و بسیاری از منتقدان سرزنش اسنایدر را افسرده تن است.

برادران وارنر تا به حال نشانه های آن را می خواستم به حرکت به دور از آن غم انگیز پالت بعد از منتقدان زدم. Batman v Superman برای آن لحن غم انگیز. در طول سال 2016 برادران وارنر طعنه تیم ملی خودکشی به عنوان یک پیچ خورده حماسه: Will Smith, داستان مشترک از جارد لتو که بازی بذله گو ارسال و مرده موش ها و استفاده از کاندوم به بازیگران دیگر در مجموعه. اما پس از آن مستقل شرکت تولید که کاهش تریلر ایجاد تهوع پر تیزر برای این فیلم مجموعه ای به موسیقی پاپ. مردم دوست داشتنی و سرگرم کننده رویکرد سبک تر و استودیو عجله recut Suicide Squad به تقلید تریلر. نتیجه این شد یک متلاطم, نامنسجم طرح. بذله گو, طعنه به عنوان بازیکن اصلی در این فیلم تنها به نظر می رسد در تعداد انگشت شماری از صحنه است. شخصیت ها و نقاط طرح بودند به طرز مرموزی کاهش یافته است میدوی را از طریق فیلم.

اما این فیلم ثابت کرد یک دفتر جعبه سر و صدا, پرفروش $746.8 میلیون. سال آینده خوشبین Wonder Woman عرضه به موفقیت انتقادی و تجاری با $821.8 میلیون در فروش بلیط. و بنابراین عدالت لیگ تلاش برای تقسیم تفاوت بین شادی و تاریکی است.

طرفداران قضاوت, عدالت لیگ یک فاجعه به دلایل فراتر از دو قطبی تن. سوپرمن تا به حال از لحاظ فنی در درگذشت قبلی فیلم Batman v Superman—اما این استودیو خراب سوپرمن رستاخیز در لیگ عدالت در Comic-Con قبل از این فیلم منتشر شد undercutting مقدار از تنش دراماتیک از حق رای دادن. و در زمان Whedon تا به حال به برنامه آخرین لحظه reshoots برای این فیلم star هنری Waters حال رشد سبیل برای سال 2018 است ماموریت: غیر ممکن — خرید اینترنتی و قرارداد موظف به اصلاح آن است. استودیو CGI تجارت ایجاد شده فوق العاده منحرف جعلی لب بالا برای سوپرمن در بسیاری از صحنه های خود را.

طرفداران ذکر این اشتباه به عنوان سیگنال از مشکلات بزرگتر با یک حق رای دادن است که به نظر می رسید به از دست دادن ایمان اسنایدر ، برخی از زیر مجموعه طرفداران بسیاری خشمگین از آنچه آنها به عنوان “Marvelization” از DC فیلم تلاش برای ایجاد حق رای دادن بیشتر سرگرم کننده و دلگرم کننده و کمتر ریگ و “جدی است.”

چه با تعجب-DC fandom نيست ؟

طرفداران شور و شوق برای اسنایدر قطع نمی کند و به سادگی ناشی از تمایل به دیدن یک برش از متوسط فیلم. این #releasetheSyndercut بحث است بخشی از یک فرهنگ جنگ.

برای مدت زمان طولانی, کتاب طنز, فیلم, متعادل خنده دار و غم انگیز است. که روند تغییر با کریستوفر نولان در شوالیه تاریکی سری بود که به عنوان هیت لجر را بذله گو خواهد به ما یادآوری “خیلی جدی است.” طرفداران آن را خوردند ، اسنایدر سازگاری خود جدی کمیک مانند 300 و مراقبان احتمالا ممکن نبود بدون Dark Knight سری موفقیت است. به عنوان او ساخته شده DC universe اسنایدر ادامه داد: با الهام از نولان را gravitas در مرد از فولاد و Batman v Superman.

بر خلاف نولان در فیلم اسنایدر فیلم باید تمایل به کرایه ضعیف با منتقدان اغلب درآمد “فاسد” نمرات در بحرانی خبرخوان سایت Rotten Tomatoes جرقه خشم در میان طرفداران خود است.

منتقدان باید یک رابطه پیچیده با قهرمان فیلم است. حتی کسانی که عشق خاصی ابرقهرمان فیلم افسوس واقعیت است که مارول و DC را شلوغ کردن ایده های اصلی—نمایشنامه که تحت سلطه دفتر جعبه در ’90s یا کمدی است که رونق در ’80s در. در عوض کسانی که در ژانرهای اغلب پنهان و بسته بندی داخل کتاب های کمیک و فیلم به منظور فروش بلیط. بحث برانگیخته شده توسط مارتین اسکورسیزی متهم مارول فیلم بودن “نه سینما” خروشان در سال گذشته به عنوان اینکه آیا کتاب های کمیک فیلم ماهیت خود را فاقد بود ، برخی از منتقدان فرهنگی حتی ضمنی که کتاب های کمیک طرفداران فیلم در حالت arrested development.

کسانی که ارزیابی نمی نشینند و با جان سخت کتاب طنز فیلم طرفداران که می خواهند احساسات خود را به طور جدی گرفته شود. در تلاش برای اثبات ابرقهرمان فیلم نیست juvenile آنها را به اسنایدر یقین “فیلم” فیلم پر با (مسلما بلاعوض) جنسی و خشونت است. آیا همه که R-rated مواد ثابت می کند کسانی که فیلم “نیستند برای کودکان و نوجوانان” و یا بصورتی پایدار و محکم جایگاه آنها را در قلمرو یک پسر نوجوان فانتزی برای بحث است اما اسنایدر برش جنبش است که در مرکز آن جنگ است. انتشار آن می تواند ثابت کند یک پیروزی برای “جدی تر” ابرقهرمان فیلم و یا خدمت به عنوان شواهد بیشتری است که این نوع است که اطفال بسته به موضع شخصی خود را.

است #releasetheSnydercut سمی fandom?

این مهم به تشخیص چند سمی افراد از یک جنبش بزرگتر است. مردی که در اصل شروع Change.org دادخواست برای آزادی اسنایدر قطع روبرتو ماتا ساخته شده نژادپرستانه و جنسیتی نظرات. (در یکی دیگر از Change.org دادخواست او به نام منتقدان خود را “فمینیست های” سیاه و سفید “زندگی” موضوع طرفداران و “عدالت اجتماعی رزمندگان” تلاش برای سکوت او به خاطر “صحت سیاسی.”) به اعتبار خود برجسته دیگر صدای #releasetheSyndercut جنبش را انکار ماتا.

اما برخی از طرفداران هنوز هم استخدام چرخش تاکتیک برای رسیدن به اهداف خود. هنگامی که جریان اصلی منتقدان به بررسی مثبت به مارول, فیلم, برخی از پیش فرض با استفاده از اسنایدر برش برچسب برای متهم کردن منتقدان فیلم بودن دیزنی shills. وجود دارد حساب توییتر تنها اختصاص داده شده به چرخش تعجب طرفداران فیلم و روزنامه نگاران. آنها ganged در یک روزنامه نگار زن که با انتقاد از اسنایدر برش جنبش است.

در تعجبم که زن مدیر Patty Jenkins و مت ریوز است که مجموعه ای به طور مستقیم رابرت پتینسون بتمن فیلم باید هر دو تا به حال حساب خود را پر از اتهامات بودن “مارها” که تضعیف اسنایدر چشم انداز و انتشار اسنایدر را کاهش دهد. پس از رئیس سابق DC سرگرمی دایان نلسون توییتی از بذله گو “این چیزی است که ما انجام شده است باید پس از نولان” (یعنی استودیو باید ساخت فیلم مانند بذله گو به جای اسنایدر فیلم), #releasetheSyndercut مورد آزار و اذیت او تا زمانی که او حذف شده و حساب خود را. در تاریکی و وبلاگ نویسان با تمرکز بر تولید جف جانز به عنوان یک قربانی برای شکست لیگ عدالت.

اسنایدر طرفداران و حتی به تازگی ganged در برادران وارنر حساب توییتر که در آن نوشته شده یک بنای یادبود برای Kobe Bryant. یک نظر به عنوان خوانده شده: “ما عاشق کوبه. بنابراین با تشکر از شما @WBHomeEnt اما شما قلاب. #ReleaseTheSndyerCut! تبدیل به بزرگترین Laker از همه زمان. بله من آن را گفت. بزرگترین!!!” دیگری پاسخ داد که یک فوتوشاپ شده عکس از اسنایدر در کونی, فیلم نگار.

چرا برخی از طرفداران در نظر گرفتن این مشکل برای برادران وارنر به انتشار اسنایدر برش ؟

طرفداران احساس حق در حال رشد است. هر بار یک استودیو capitulates به یک گروه از طرفداران که استفاده از سمی به معنی رسیدن به پایان می رسد خود یک استدلال آنها مجموعه ای از یک سنت خطرناک.

برادران وارنر است که به دور از اولین استودیو به خم شدن به اراده خود بلندترین منتقدان. بعد از یک گروه از زن ستیزی اعتراض زن Ghostbusters دانلود فیلم و آزار و هک یکی از آن ستاره لسلی جونز به نقطه ای از رانندگی کردن رسانه های اجتماعی, Columbia Pictures greenlit دیگر Ghostbusters فیلمGhostbusters: زندگی پس از مرگبه کارگردانی Jason Reitman و به دلیل سال آینده—که چشم پوشی از حوادث سال 2016 فیلم. Reitman, اعلام کرد دست, فیلم بازگشت به, طرفداران” که بسیاری از زمان به عنوان یک پیشنهاد که زن ستیز دیوهایی که برافراشته در برابر یک زن Ghostbusters شد طرفداران واقعی و زنان بودند. بسیاری از روزنامه نگاران استدلال کرد که retconning زن Ghostbusters را ارائه دهد عضو شورای نظارت مدت یک برنده.

از فعالان با یک شفاف misogynistic دستور کار سعی کرده اند به مخزن گوجه فرنگی فاسد نمرات اصلی زن-بازیگران فیلم از جمله کاپیتان مارولقبل از آنها حتی برای اولین بار مجبور گوجه فرنگی فاسد خود را به تغییر سیاست داده است که به نقد و بررسی فیلم و هنگامی که.

سال گذشته من در مورد نوشت: چگونه J. J. Abrams’ Star Wars: The Rise of اسکای واکر بازی مانند مستقیم رد از Rian Johnson ستارگان: آخرین جدیظاهرا خم را از طرفداران که در اعتراض به شخصیت های خاص و بزرگتر تم Johnson فیلم آغاز شده و حتی یک درخواست به بازسازی گذشته جدی. این تغییرات از جمله sidelining بازیگر Kelly Marie Tran نه تنها برای متوسط فیلم اما جسارت به جنسیتی و متعصب دیوهایی که تا به حال رانده Tran کردن رسانه های اجتماعی به دو سال قبل است.

تاکتیک های #releasetheSyndercut جنبش شده اند در زمان نگران کننده است. در حال حاضر که DCEU طرفداران برنده این پیروزی بیش برادران وارنر برخی ممکن است آن را به عنوان یک سیگنال که همان روش باید مستقر دفعه بعد آنها حتی کمی نا امید با یک فیلم است.

این استودیو همچنین به نظر می رسد به تنظیم خود را برای شکست. تجاری و انتقادی نا امیدی از ظهور اسکای واکر ثابت کرد که ساخت یک فیلم توسط فن کمیته معمولا با شکست مواجه هنری. این اسنایدر برش ساخته شده در تصورات طرفداران به مناسب حماسه است که تحت الشعاع قرار دادن نه تنها Whedon نسخه اما هر ابرقهرمان فیلم تا کنون ساخته شده است. هیچ راهی وجود دارد که این فیلم می تواند به مقابله با این انتظارات به خصوص آن را به عنوان بنیاد با هم ex post facto در طول زمان قرنطینه.

این به چه معنی برای آینده DCEU?

لیگ عدالت تقریبا کشته DCEU. هر دو Waters و افلک خارج شد حق رای دادن پس از فیلمبرداری به پایان رسید. طولانی برنامه ریزی شده spinoff فیلم را برای اعضای تیم های فلش و Cyborg هنوز هم محقق نمی شود.

برادران وارنر از چرخد به دور از نوع تیم تا فیلم ساخته شده است که استودیو مارول موفق ترین حق رای دادن در جهان به جای امید بستن به تمرکز بر روی یک فیلم که هیچ ربطی به با هر یک از دیگر طرح-حکیم: در سال گذشته Joker مجموعه فیلم در سال 1970 و با بازی خواکین فونیکس یک خودکشی پیراهن راه اندازی مجدد به دلیل سال آینده, جدید سری بتمن بازیگران پتینسون. آیا انتظار ققنوس و بذله گو به صورت خاموش در برابر پتینسون بتمن را هر زمان به زودی.

تنها Gadot را در تعجبم که زن و Jason Momoa را Aquaman باقی می ماند از اصل عدالت لیگ خدمه با هر دو انفرادی فیلم اجرای بسیار خوبی در دفتر جعبه را. آن را بعید است که برادران وارنر منتشر خواهد شد یکی دیگر از لیگ عدالت , فیلم حداقل با قبلی بازیگران از کاراکتر ها است.

اما یک چیز قطعی است: اسنایدر است که در DCEU دوباره. مدیر سمت چپ بود که قهرمان جهان در پشت به کار بر روی پروژه های جدید از جمله Netflix زامبی فیلم به نام ارتش مرده و اقتباس از رمان بحث برانگیز سرچشمه. اسنایدر به تازگی نشان داد او را رها کرده است دومی پروژه با توجه به جریان سیاسی. او نگران است که آین رند فلسفه “واقعا یک موضوع حساس در حال حاضر.” او گفت: سایت کتاب های کمیک بحث “مردم فکر می کنم آن را سخت جناح راست تبلیغ نیست, اما من آن را مشاهده و مانند آن. من فقط فکر می کنم داستان فوق العاده سرگرم کننده و دیوانه و ملودرام در مورد معماری و رابطه جنسی.”

و پس از رها سیاسی تمثیل, اسنایدر در حال بازگشت به کمی کمتر بحث برانگیز جهان از کتاب های کمیک ،

نوشتن به Eliana Dockterman در eliana.dockterman@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>