آنچه امریکا می توانند یاد بگیرند که از شمال اروپا پلیس

آنچه که باید انجام شود در مورد آمریکا پلیس ؟ به عنوان خبرنگاران سند مستمر اجرای قانون جنایات در پاسخ به تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس ناگهان این سوال که چگونه برای اصلاح این نهاد واز توجه. دیرینه تماس برای حداقل تا حدودی پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس گرفته شده است بیشتر و بیشتر به طور جدی حتی به عنوان برخی از لیبرالها محکوم کردن این ایده به عنوان غیر واقعی و یا بیش از حد رادیکال.

کشورهای اسکاندیناوی به طور معمول باید آموزنده مثال برای امریکا است. این کشورها باید هر دو بسیار کوچکتر ادارات پلیس و زندان و سیستم های از ایالات متحده است و بسیار کمتر از جرم و جنایت خشونت آمیز به خصوص قتل. تقلید رویکرد اساسی خود را می تواند اجازه می دهد شهرهای آمریکا برای پاک کردن خود از سوء استفاده پلیس و هنوز هم لذت بردن از پایین جرم و جنایت است.

یک مطالعه اخیر از دانشگاه هلسینکی بررسی نوردیک رکورد در قتل. در یک سوی این کشورها برخی از پایین ترین قتل نرخ در جهان اعم از حدود 0.5 در هر 100000 نفر در نروژ به حدود 1.6 در فنلاند. در دیگر نوردیک ترخیص کالا از گمرک نرخ (تعداد قتل که منجر به دستگیری) به شرح زیر است: در ایسلند 100 درصد در فنلاند 99 درصد; در نروژ و دانمارک 97 درصد و در سوئد 83 درصد است. در ایالات متحده در مقابل نرخ قتل در مورد 5.0 در هر 100 ، 000 و جدید ترین ترخیص کالا از گمرک نرخ داده ها در سال 2018 شد ناچیز 62 درصد است که در واقع افزایش از زن و شوهر قبل از سال. این کشورها همچنین بسیاری از کمتر پلیس نسبت به جمعیت خود را از ایالات متحده و بسیار کمتری از مردم در زندان است.

چه می دهد ؟ بدون شک یکی از عوامل عمده ای است که سخاوتمندانه نوردیک دولت رفاه که هر دو را فراهم می کند امنیت مواد برای تقریبا هر کس در نوردیک جامعه و پایین نگه می دارد نابرابری. هر دو محرومیت از مواد و به خصوص نابرابری مدت طولانی است که شناخته شده به عنوان عوامل مؤثر در جرم و جنایت این نباید تعجب آور است که وجود یک رابطه قوی بین نابرابری و جرم و جنایت خشونت آمیز در سراسر کشور.

از سوی دیگر فوق العاده ای نوردیک موفقیت در حل جرم و جنایت نیز باید در بخش بازی. پس نوردیک پلیس مشغول نمی hassling جان مردم فقیر و یا سرکوب تظاهرات خود را از سوء استفاده از آنها می توانید تمرکز تمام تلاش خود را در ابتلا به مجرم که آنها به خوبی انجام دهد. از آنجا که تقریبا تمام جرم جدی است که در واقع مجازات وجود دارد بسیار کمتر از آن در همراهی با پژوهش (و حس مشترک) نشان می دهد که مصونیت از مجازات کیفری است یکی دیگر از جرم و جنایت.

از همه مهمتر نوردیک جملات هستند و نه نور با استانداردهای آمریکایی. دمای غیر زندگی جملات برای قتل طیف وسیعی از بیت زیر 10 سال در فنلاند تقریبا 14 سال در نروژ است. محکومین معمولا واجد شرایط آزادی مشروط پس از آنها بوده اند و دو سوم از آن زمان و یا نصف و در برخی موارد در فنلاند. کسانی که با زندگی جملات واجد شرایط آزادی مشروط پس از 12 سال در دانمارک و فنلاند; نروژ است و هیچ حکم و کسانی که با حداکثر 21 سال حبس (که می تواند به طور نامحدود افزایش یافته در 5 سال افزایش) واجد شرایط آزادی مشروط پس از 14 سال است. در مقابل متوسط آمریکایی قتل حکم بود که 40 سال از سال 2016 که سال قتل مجرم خدمت کرده بود به طور متوسط 15 سال قبل از اینکه منتشر شد.

مهم تر هنوز هم بسیاری نوردیک زندان هستند incomprehensibly لوکس با استانداردهای آمریکایی — بیشتر شبیه به یک آبرومندانه منصوب هتل با همه شیوه ای از آموزش و پرورش, آموزش کارگران و سرگرمی امکانات به جای استالین بتن قفس معمولی آمریکایی است. به جای به طرز وحشیانه ای کینه جو مجازات, نکته اصلی این است توانبخشی — تلاش تمام تلاش خود را به مطمئن شوید که مجرم نیست تبدیل به جنایتکاران سخت در زندان است و آنها از هر فرصتی برای فرود بر روی پاهای خود را زمانی که آنها اجازه دهید بیرون. مطمئن شوید به اندازه کافی میزان منتشر شد نوردیک زندانیان دستگیر و به جرم دیگری در عرض دو سال در سال 2005 در محدوده 20 درصد در نروژ به 43 درصد در سوئد در مقایسه با حدود 60 درصد از آمریکایی parolees بیش از مدت مشابه.

به عبارت دیگر در شرایط کنترل جرم و جنایت در امریکا عظیم توده حبس پیچیده پر شده از مردم, خدمت, دهه, جملات کاملا بی معنی است.

آوردن این همه با هم: وحشتناک نابرابری و شپشو خدمات عمومی جامعه آمریکا به تولید انبوه ناامیدی شدید و اختلال در عملکرد اجتماعی. به عنوان ما را دیده اند بیش از هفته گذشته وظیفه اصلی پلیس آمریکا و زندان های سیستم سرکوب و انبارداری در نتیجه اختلال نیست و حل جرم و در نتیجه پلیس در حال ترس و نفرت در بسیاری از جوامع است. هزینه های جنایی مجازات 40 درصد افزایش یافته بین سالهای 1993 تا 2012 نیمی که از دولت های محلی و ادارات پلیس مصرف یک کسری از بودجه شهرستان — تا 40 درصد در بعضی از نقاط.

نوردیک مثال نشان می دهد که باید این اولویت ها بود معکوس جرم خواهد در تمام احتمال رفتن پایینو رفتن برخی از راه دور به سمت آرام تظاهرات علیه خشونت پلیس. بسیار سخاوتمندانه دولت رفاه و خدمات عمومی بهتر خواهد نیاز به مقدار بیشتر مالیات, اما آن نیز می تواند تا حدودی تامین می شود برش مقدار صرف شده در پلیس و (به خصوص) در زندانها است که به سادگی شکست abysmally برای کنترل جرم و جنایت به هر حال. باقی مانده پول برای پلیس خواهد بود به کارگردانی نسبت اساسا دوباره پیکربندی راه انجام کسب و کار با تمرکز بر حل جنایات و توانبخشی به جای کینه جو قصاص و سرکوب سیاسی (که هنوز هم نسبتا پر هزینه عادلانه بود). Camden, New Jersey چیزی شبیه به این در متوسط مقیاس چند سال پیش و جرم و جنایت در واقع سقوط کرد.

هنگامی که یکی از استدلال هایی از این مشترک ضد استدلال این است که نوردیک رفاه متحده و پایین بودن نرخ جرم و جنایت هستند چرا که این کشورهای کوچک و همگن. درست است که این کوچک سازمان ملل, اما آنها بطور قابل توجهی کمتر سفید از آنها چند دهه پیش (به ویژه سوئد) و سیستم های خود را سقوط نیست. احتمالا درست است که سمی میراث سیاسی از نژاد پرستی و برده داری هستند چرا امریکا ساخته شده است مناسب و معقول دولت رفاه و در عین حالاما باید ما قادر به انجام آن باید تابع در یک مد مشابه به عنوان آن را در جای دیگر.

نقطه مورد اندازه نیز کاهش در راه مخالف این استدلال فرض کنیم. آن است که آسان تر سخت تر نیست برای ساخت یک جامع دولت رفاه در یک کشور قدرتمند. این Nordics به مراتب کمتر توانایی تعقیب کردن مالیات تقلب و یا جلوگیری از فرار سرمایه از ایالات متحده و نیز مقدار بیشتر در معرض تجارت بین المللی است. امریکا با آن عظیم دیپلماتیک و اهرم های اقتصادی و بازار داخلی بی نظیر است قدرت به شیر منابع آن شهروندان ثروتمند و شرکت های بزرگ.

در حال حاضر ایالات متحده باید واقعا پوچ تعداد اسلحه در دست بخش خصوصی است و به احتمال زیاد خواهد شد نگه داشتن ما جرم و جنایت خشونت آمیز بسیار بالاتر از Nordics و یا همکار دیگر کشورها است. ما احتمالا نمی خواهد بود قادر به گرفتن تمام راه را به پایین به نروژ میکروسکوپی نرخ قتل, اما ما ممکن است در نیمه راه وجود دارد — هر چند آن را شایان ذکر است که در 1940s فنلاند نرخ قتل بود تقریبا به عنوان بالا به عنوان یک آمریکایی امروز است و از آن زمان قطع شده است حدود دو-سوم.

همه این ممکن است صدای نسبتا متوسط نسبت به فعال خواسته است که پلیس لغو شود در دسترس نباشد. اما باید تاکید کرد که اتخاذ یک نوردیک سبک پلیس نیاز به اقدامات تهاجمی اصلاحات. حداقل باید آن را با انحلال تمام بزرگ شهری ادارات پلیس و بازسازی آنها از ابتدا به ریشه کن کردن یک تثبیت فرهنگ خشونت بی قانون مصونیت از مجازات. (این در واقع استراتژی در کامدن (آرکانزاس).)

یک مجموعه مستند از چند سال پیش در زمان پلیس آمریکا کاپیتان و آمریکایی زندان سرپرست در سراسر شمال اروپا امکانات و در هر دو مورد آنها کاملا gobsmacked در مهربانی نجابت آنها را دیدم همه در اطراف آنها. نوردیک ادارات پلیس و زندان هستند بنابراین کاملا متفاوت از آنهایی که در آمریکا است که آنها اساسا همان نوع از موسسات. اتخاذ نوردیک پلیس مدل خواهد بود معادل به لغو آمریکا سیستم عدالت کیفری به عنوان آن در حال حاضر وجود دارد — آن است که چرا این اتفاق می افتد باید بلافاصله.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>