شبه باید مورد استفاده قرار گیرد به سرقت اطلاعات دهها هزار نفر از مردم در واشنگتن به متقلبانه دریافت صدها میلیون دلار در مزایای بیکاری از دولت اشتغال و امنیت گروه روز پنجشنبه گفت.

کمیسر سوزی لوین گفت: دولت در حال کار با اجرای قانون فدرال و موسسات مالی و وزارت کار ایالات متحده برای بررسی تقلب کنید و سعی کنید برای بازیابی پول پرداخت می شود در طول سنبله بزرگ در افزایش بیکاری در طول coronavirus بحران است.

لوین گفت که او نمی تواند از انتشار شماره های خاص و یا جزئیات این حال بررسی است. اما او گفت که مبارزه با اقدامات صورت گرفته توسط دولت را “مانع صدها میلیون دلار اضافی از بیرون رفتن به جنایتکاران و مانع هزاران نفر از ادعای جعلی بودن واصل شده است.”

لوین گفت که در علاوه بر این به دیگر اقدامات این سازمان در حال حاضر گرفته شده آنها ادامه خواهد داد برای به تاخیر انداختن پرداخت — یک گام آنها برای اولین بار در زمان هفته گذشته به تمام متقاضیان به منظور برداشتن گام های اضافی برای بررسی ادعا می کند.

نیویورک تایمز و سیاتل تایمز که قبلا گزارش شده است که یک سرویس مخفی آمریکا هشدار صادر شده در هفته گذشته شناسایی واشنگتن به عنوان هدف برتر تا کنون از نیجریه حلقه به دنبال ارتکاب تقلب در مقیاس بزرگ در برابر دولت بیمه بیکاری برنامه های.

لوین گفت که او نمی تواند صحبت می کنند و به جزئیات بررسی است. او گفت که سرویس مخفی هشدار نیست به طور مستقیم با او به اشتراک گذاشته اما که وزارت امنیت اشتغال دریافت آن از طریق منابع دیگر.

سازمان دیده بان l CERB تقلب رود اما تا چه حد ؟

CBC News آموخته از اقدامات جدید برای شناسایی افرادی که به ناحق دریافت $2,000 چک از طریق کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند اما گرفتن که پول را در زمان. 2:03

لوین گفت: مقامات آژانس متوجه چیزی با من بود و حتی قبل از آن هشدار هنگامی که آنها شروع به دریافت ارتباطات از کارفرمایان و یا کارکنان که اطلاعات در مورد مزایای بیکاری کارمند نیست به دنبال.

بیش از 1.1 میلیون نفر از مردم در واشنگتن زمینه را برای مزایای بیکاری از کسب و کار آغاز شده و بسته شدن در ماه مارس به دلیل COVID-19. مقامات وزارت امور خارجه روز پنجشنبه گفت: آنها معتقدند بخشی از افزایش در ادعا دیده می شود در هفته گذشته با توجه به اصطلاح “دغل تقلب” ادعا می کند.

حدود 4B در مزایای بیکاری دست از کلی

لوین گفت که قبلا وجود داشته است بدون نقض داده در آژانس و اخیر تلاش تقلب در مواردی که کسی به اطلاعات شخصی قبلا به سرقت رفته از منابع دیگر مانند طول سال 2017 Equifax نقض و در حال حاضر استفاده می شود به فایل برای منافع.

“این بسیار پیچیده جنایتکاران که خیلی قوی مجموعه ای از اطلاعات در مورد مردم و آنها در حال فعال شدن و کسب درآمد از آن اطلاعات,” او گفت:.

تا به امروز دولت به پرداخت نزدیک به 3.8 میلیارد دلار در منافع به بیش از 768,000 مردم از جمله پول فدرال است که ارائه بیکار با اضافی $600 در هر هفته در بالای دولت سود حداکثر تا $790 در هر هفته است.

لوین اشاره کرد که واشنگتن دولت هفتگی حداکثر سود در رتبه دوم در کشور — به علاوه اضافی فدرال هفتگی پول “آیا ما را جذاب تر هدف کلی است.”

سازمان دیده بان l برخی از این کلاهبرداری ها در کانادا هشدار می دهند از تست مثبت:

این COVID-19 همه گیر است که “زمان نخست” scammers که رشد در مردم اضطراب آسیب پذیری و انزوا. 1:46

واشنگتن اقامت در خانه سفارش در محل پس از 23 مارس — تمدید شده است از طریق حداقل مارس 31.

دولت نرخ بیکاری افزایش یافته و به رکورد 15.4 درصد در ماه گذشته و دولت را در اقتصاد از دست 527,000 شغل در ماه گذشته. لوین گفت که یک پرش در جدید بیکاری ادعای هفته گذشته بعد از اینکه اکثر کسب و کار بسته شدن رخ داده است — نقطه به نقطه اضافی تقلب تلاش در سراسر صنایع مختلف است.

“آن است که طیف گسترده ای از کارفرمایان در هر دو بخش عمومی و بخش خصوصی که تا به حال این تأثیر خود را کارکنان” لوین گفت.

بیش از دو ماه گذشته نزدیک به 39 میلیون نفر در سراسر کشور ثبت شده اند برای کمک بیکاری با توجه به اثرات اقتصادی از coronavirus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de