خارج شده و نیاز به ماسک در تمام ایالات متحده فروشگاه

کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه روز شنبه نظرسنجی می دهد معاون رئیس جمهور جو بایدن بهترین شانس در عین حال برنده شدن 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

رای دهندگان پشت بایدن بیش از رئيس جمهور تهمت 52 درصد به 37 درصد از 49 درصد به 41 درصد از یک ماه پیش ملی نظرسنجی نشان می دهد. و در حالی که همه چیز به شدت می تواند تغییر در 16 هفته “این بسیار ناخوشایند زمان واقعی نگاه” در مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالی آینده اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی رای گیری تحلیلگر تیم مالوی می گوید.

یک جنبش مستقل به بایدن را در کنار کلید جدید خود را به سود. آنها بازگشت معاون سابق رئیس جمهور 51 درصد به 34 درصد به عنوان مخالف به 43 درصد به 40 درصد تقسیم در بایدن به نفع ماه گذشته. در ضمن تهمت را تصویب چهار امتیاز از شش امتیاز از ماه ژوئن به پایین فقط 36 درصد در این ماه. تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اقتصاد تقریبا معکوس از 52 درصد تصویب یک 45 درصد مخالفت در ماه ژوئن به 44 درصد تصویب و 53 درصد مخالفت در ماه جولای. رای دهندگان دقت می گویند که آنها در حال حاضر به اعتقاد بایدن رسیدگی اقتصاد بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

گذشته نظرسنجی را به طور معمول با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن یک مزیت در یک راه یا دیگری و یا نشان داد یک گروه از رای دهندگان او به طور بالقوه می تواند به نوبه خود جزر و مد با. اما این بار “وجود ندارد صعودی بدون پوشش نقره ای, بدون تشویق روند در جایی پنهان در این بررسی برای رئیس جمهور” مالوی گفت.

کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا مورد بررسی 1,273 ثبت نام رای دهندگان از جولای 9-13 از طریق تلفن همراه و تلفن های ثابت با 2.8 درصد خطا. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>