‘سگ باطل” و “شوم سلاح’: سیاست پشت مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین اعتراض تهدید

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دو برابر شدن سه برابر و quadrupling را در یک شرط بندی ریشه در تاریخ: زمانی که حقوق مدنی تظاهرات به نوبه خود اشوبگرانه آمریکایی ها را به نفع مشت آهنین.

خوراک توییتر خود در روز شنبه دوباره پر رزمی زبان — در مورد استفاده از سگ باطل و شوم اگر سلاح مخالفان کاخ سفید; نیاز به قدرت و قدیمی به سبک ژنرال; و معترضان در حال جیغ ranters که او تلویحا تشویق حامیان خود را به مقابله با.

مفسران کشیده اند تشابه به ریچارد نیکسون قانون نظم و پیام از سال 1968 آنها تهمت خود سابق مدیر کمپین به نام الهام بخش است.

تاریخچه حمل اخیر بیشتر نمونه.

آنها loom دوباره به خشونت نژادی برای تغییر گسترده در سراسر شهرهای ایالات متحده در هر سال یک انتخابات و برخورد با خواسته های به صورت نظم و قانون.

یک محقق که مطالعات لحظه هایی از این دست در آمریکا زندگی مبهوت شدم با چیزی که او متوجه شده در مورد یکی دیگر از پلیس مربوط به مرگ و مخرب آن پس در فرگوسن Mo.

یافته های خود را درگیر این واکنش از نوع خاصی از آمریکا: خود اعلام کرد مستقل سفید رای دهندگان. و برخی سیاستمدار: مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من خیلی زده هنگامی که ما تجزیه و تحلیل داده ها” گفت: Kevin ووزنیاک که مطالعات سیاست و افکار عمومی از عدالت کیفری در دانشگاه ماساچوست است.

او و همکارانش به بررسی رای دهندگان واکنش در طول سال 2016 انتخابات به حال نشان داده شده است تصاویر مختلف از جمله یکی از افسران پلیس ضد شورش در بالای یک خودرو زرهی.

آنها دریافتند که سفیده که نام خود را مستقل رای دهندگان شد و 10 درصد مردها به اعلام حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از دیدن این تصویر.

یک معترض هرچه ودکا به دهان دیگری در مقابل یک مغازه مشروب فروشی در شعله های آتش در مینیاپولیس, on May 28. (Kerem Yucel/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

این یافته ها مربوط به لحاظ سیاسی زیر خشم بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شده پس از یک پلیس kneeled در گردن او را وادار شب از اعتراض آتش سوزی غارت و خرابکاری در چندین شهرهای آمریکا است.

مقامات در مینیاپولیس متهم سفید آشوبگران از خارج از دولت از ارتکاب بسیاری از خرابکاری ادعا تهمت به تکرار در خود توییتر خوراک.

مغلوب ساختن پیشی جستن سابقه

در اوایل این هفته یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها بود سیلی با یک برچسب هشدار دهنده از توییتر برای تجلیل کردند. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد اصرار داشت که او در واقعیت صحه اعدام فراقضایی زمانی که او در توئیتر خود نوشت: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

افسران نگه داشتن تظاهرکنندگان دور از کاخ سفید در طول یک تظاهرات در پارک لافایت در واشنگتن در مارس 30. (تام برنر/فردا نیوز)

او گفت که او به سادگی فراخوانی برای تظاهرات مسالمت آمیز و هشدار در مورد خطر از خشونت: او اشاره کرد که هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در Louisville, Ky., در طول تظاهرات بیش از دیگر پلیس-درگیر مرگ است.

اما تاریخ وجود دارد که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن جیر و آخرین نظرات شنبه.

او همان رئیس جمهور که مورد اشاره عمدتا سیاه و سفید NFL بازیکنان مسالمت آمیز در اعتراض به خشونت های پلیس در طول سرود ملی به عنوان فرزندان عوضی.

او را بدست سلامتی از جمعیت از افسران پلیس برای گفتن آنها را که هنگام دستگیری خشونت آمیز مظنون “لطفا نمی شود بیش از حد خوب است.”

یک دیترویت معترض دارای یک عکس از جورج فلوید که کشته شد در بازداشت پلیس در مینه سوتا در یک مورد است که راه اندازی شده در سراسر کشور تظاهرات و باعث اتهامات جنایی. (سیلویا Jarrus/فردا نیوز)

تاریخ پشت نقل قول

کتاب جدید Jim Crow, توسط میشل الکساندر و سیاست سوت سگتوسط ایان هانی لوپز, نمودار, چگونه سیاستمداران از راه برگشت وقتی که ایالات متحده هنوز یک مستعمره استفاده کرده اند مجازات از سیاه پوستان به سیاسی خود را به پایان می رسد.

یکی از معروف قانون نظم و جانباز شد پدیدآورنده شعار تهمت توییتی در مورد غارت و تیراندازی است.

میامی پلیس که با ابداع عبارت والتر Headley شد nemesis مدنی-حقوق رهبران شرح داده شده در نیویورک تایمز قطعه به عنوان یک تندرو رئیس پلیس از مدرسه.

او اگهی صحبت در مورد تمایل خود را به استفاده از تفنگ ساچمه ای سگ و توقف-و-frisk تاکتیک برای مبارزه با جرم و جنایت در محلات منجر چندین مرگ و میر و آسیب های متعدد در سال 1968.

مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر که باعث شد یک هشدار از توییتر. کاربران از پلت فرم هنوز هم می توانید آن را بخوانید اما باید اول کلیک کنید و از طریق مشاوره. (توییتر)

او که در همان سال پس از سه ازدواج دو طلاق و یک حمله قلبی کشنده. در عین حال میراث خود را مانند آمریکا مسابقه, تاریخ, شامل پیچش و چرخش است که مخالف کتاب داستان نتیجه گیری.

جرم و جنایت کاهش یافته است در حالی که برای تحت Headley در برخی از مناطق خشن.

او جلب مثبت و مشخصات از آسوشیتد پرس که در میامی ساکنان سیاه شد و گفت: به استقبال او دشوار رویکرد و بیان امداد در محلات امن تر.

او بار اگهی همچنین گفت Headley اغلب ابراز غرور و افتخار در داشتن استخدام شهر سیاه افسران پلیس.

مردی که با ابداع عبارت تهمت توییتی میامی رئیس پلیس والتر Headley سمت چپ دیده می شود در اینجا در سال 1967 گوش دادن به Rev. تئودور گیبسون. (جیم Bourdier/فایل AP)

وجود دارد یک مسیر پر پیچ و به ناروا خود را در تاریخ اخیر با مسابقه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر صحبت می کند و اغلب مورد جنایی-عدالت بیل او را امضا کرد که نرم زندان محکوم شد. این موضوع مکرر در درخواست های خود را در نوسان متحده که در آن او به امید برنده شدن چند سیاه آرا.

در عین حال یکی از اولین چیزهایی که خود را در انتخابات پایه لذت می بردند در مورد او خود قانون نظم و نگرش است.

در یک سال 2016 مصاحبهتهمت داده های اصلی مدیر مت Braynard گفت: میل به عدالت دشوار بود شماره 1 تعریف مشخصه در میان تهمت اولین حامیان اصلی.

Braynard رد دو مشترک توصیفاتی از آنها — به عنوان استبدادی یا نژادپرست است. در همان مصاحبه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رسمی نیز تحقیر “Black Lives Matter تروریست ها” در اشاره به 2016 قتل افسران پلیس دالاس.

اوباما اثر

وجود دارد همچنین شواهدی از گذشته ریاست جمهوری چگونه یک پلیس و جنجال در مسابقه می توانید احتراق سیاسی اثر است.

در میان بیشترین کاهش در حمایت از باراک اوباما تا به حال تجربه اتفاق افتاده در ماه جولای 2009; او تا به حال اظهار نظر در دستگیری از برجسته آفریقایی-آمریکایی و استاد دانشگاه بود که در تلاش برای رسیدن به خانه اش.

تحقیقات پیو اشاره کرد که به عنوان یکی از عوامل آن را به عنوان ثبت یک هفت نقطه قطره در حمایت از اوباما در میان رای دهندگان سفید در عرض یک هفته.

او در اوایل ریاست جمهوری اوباما تا به حال تا حد زیادی هدایت و روشنی از صحبت کردن در مورد مسابقه.

اما آمریکایی ها در مورد نژاد ، نویسنده از یک کتاب, پست-نژادی یا بیشتر-نژادی? استدلال می کند که به سادگی با داشتن یک رئیس جمهور سیاه بی سر و صدا سوار نژادی خشم که آلوده مکالمات متعدد.

آبجو به اصطلاح اجلاس تصویر در سال 2009 هنگامی که پس از آن رئیس جمهور باراک اوباما دعوت دانشگاه هاروارد و محقق هنری لوئیس گیتس (L), Cambridge, Mass., پلیس Sgt. James Crowley (2 R) و جو بایدن به بحث در مورد اختلاف است. (جیم جوان/فردا نیوز )

نویسنده و دانشمند علوم سیاسی مایکل Tesler داشت و بزرگ نژادی تقسیم بین سفید پوستان و سیاه پوستان در حمایت از Obamacare اصلاح نظام سلامت — آن را 20 درصد بیشتر از شکاف در سفید-سیاه نگرش در دوران بیل کلینتون را شکست خورده اصلاح نظام سلامت تلاش سال پیش از آن.

دیگر تحقیقات نشان داده است که آمریکا سفیده اتخاذ نگرش محافظه کارانه تر زمانی که آنها شنیدن درباره این کشور تغییر نژادی جمعیت.

پس چه ووزنیاک فکر می کنم اتفاق خواهد افتاد در سال 2020 به عنوان یک نتیجه از این خشم بیش از خشونت پلیس و فوران غارت و ناآرامی های مدنی?

“یافته های ما نشان می دهد که مینیاپولیس قیام را به نفع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که از آن خواهد شد یک بسیج نیروی خود را برای, پایگاه,” او گفت:.

“من می خواهم اضافه کردن یک بزرگ بزرگ اخطار به آن،”

سازمان دیده بان | مینیاپولیس شهردار به دنبال گارد ملی کمک کند:

شورش و خرابکاری های بنیادی از اعتراض به مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید پس از مهار توسط پلیس. 1:42

خود نکته: وجود دارد بسیاری از به یاد ماندنی مسائل تاب سیاست آمریکا در حال حاضر که رای دهندگان ممکن است بیشتر متمرکز بر همه گیر سقوط اقتصادی و مهیجی بحث در مورد تهمت خود را.

در ضمن مغلوب ساختن پیشی جستن حریف به احتمال زیاد دموکراتیک نامزد جو بایدن امیدوار است رای دهندگان خود از نسخه ثبات — متفاوت از قانون و نظم است.

زمین خود را کمتر دراماتیک ریاست جمهوری است.

در یک آدرس به ملت از مبارزات انتخاباتی خود سایت بایدن گفت که او می خواهم به نام فلوید خانواده و گفت: در حال حاضر زمان برای رسیدگی به 400 سال نژادی زخم نه اضافه کردن بنزین به یک مسابقه جنجال.

“این است که هیچ وقت برای آتش زا توییتهایی,” او گفت:. “روح بسیار از امریکا در خطر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>