ViacomCBS قطره نیک کانن بیش از اظهارات ضد یهودی در پادکست

(لس آنجلس) — نیک کانن “نفرت سخنرانی” ضد یهودی و تئوری های رهبری ViacomCBS به قطع روابط با مجری تلویزیون و, تهیه کننده, رسانه های غول گفت.

“ViacomCBS محکوم تعصب از هر نوع و ما قاطعانه محکوم کردن همه اشکال ستیزی” این شرکت در بیانیه ای گفت شنبه. آن را فسخ ارتباط آن با توپ ViacomCBS گفت.

این شرکت در حرکت بود در پاسخ به اظهارات توپ در یک پادکست که در آن او و ریچارد “استاد Griff” گریفین سابق دشمن و عضو مورد بحث تعصب نژادی. پادکست گزارش فیلم برداری شده بود در سال گذشته و پخش دو هفته پیش.

“ما از صحبت با نیک کانن در مورد یک قسمت از پادکست ‘کانن کلاس’ در یوتیوب است که به ترویج نفرت گفتار و گسترش ضد سامی تئوری های توطئه” ViacomCBS گفت.

“در حالی که ما از آموزش مداوم و گفت و گو در مبارزه با تعصب ما عمیقا مشکل که نیک شکست خورده است و به اذعان یا عذر خواهی برای تداوم یهودی ستیزی و ما فسخ رابطه ما با او” این شرکت اعلام کرد.

توپ تولید “وحشی” n کردن” یک کمدی تریک سری برای VH1 یک ViacomCBS متعلق به کانال کابل. او شده است یک بخش به طور منظم از تلویزیون نشان می دهد بیارتباط به این شرکت از جمله به عنوان میزبان سابق ان بی سی “america’s Got Talent” و مجری فاکس “نقاب خواننده.”

وجود دارد هیچ پاسخ فوری به درخواست برای اظهار نظر ساخته شده به یک نماینده برای کانن و به او را از طریق وب سایت خود را. روباه نیز نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

به عنوان جنجال بر پادکست خود را شروع به حباب تا جمعه توپ در پاسخ به Facebook post.

“من چشم پوشی نمی کند بیان نفرت و نه گسترش نفرت حرف … سیاه و جوامع یهودی باید هر دو رو زیاد نفرت ظلم و آزار و اذیت و تعصب برای هزاران سال و در بسیاری از راه را ادامه خواهد داد و به همکاری با یکدیگر برای غلبه بر این موانع را,” او نوشت.

در طولانی پست توپ نیز گفت: استقبال از او در حال پاسخگو برای او در بیانیه ای که برگزار شد خودش پاسخگو “برای این لحظه و مسئولیت کامل.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>