ضروری سرخک واکسن در سراسر جهان هستند که به طور نامحدود به تعویق افتاد برای میلیون ها نفر از کودکان به عنوان سیستم بهداشت و درمان تمرکز بر coronavirus و کشورهای اجرا مستندات. سازمان ملل متحد می گوید دولت باید عمل کند.

بیش از 117 میلیون کودک در معرض خطر هستند از دست رفته در برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی سرخک واکسن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان ملل متحد اعلام کرد در روز سه شنبه. واکسن در حال حاضر به تاخیر افتاده است حداقل 24 کشور به دلیل افزایش فشار در سیستم بهداشت و درمان و اجتماعی فاصله گرفته است.

به طور کلی ایمن سازی تاخیر در 37 کشور مختلف انتظار می رود در هفته های آینده سرخک و سرخجه ابتکار (M&RI) تخمین می زند در یک گزارش جدید. این طرح با حمایت سازمان بهداشت جهانی (WHO) و یونیسف به آژانس سازمان ملل متحد برای کودکان.

“اگر این انتخاب دشوار به توقف واکسیناسیون ساخته شده است با توجه به گسترش COVID-19 ما مصرانه از رهبران به تشدید تلاش ها برای ردیابی کودکان واکسینه نشده به طوری که اکثر جمعیت های آسیب پذیر ارائه می شود می توانید با واکسن سرخک به عنوان به زودی به عنوان آن می شود ممکن است برای انجام این کار” این گروه در بیانیه ای گفت:.

ادامه مطلب: چرا سرخک بسیار مرگبار و واکسیناسیون بسیار مهم است

چقدر خطرناک است و سرخک?

در حالی که سرخک و میر کاهش یافته است به طور قابل توجهی در سراسر جهان پس از مقدمه ای از واکسن را چه کسی می گوید که 140,000 نفر از سرخک در سال 2018 است. این “بسیار مسری” ویروس است که به خصوص کشنده برای کودکان زیر سن پنج.

که تخمین می زند که بیش از 23 میلیون کودک شد نجات از مرگ بین سال 2000 تا سال 2018 با تشکر از واکسن. به طور کلی تخمین می زند که سرخک بر 20 میلیون نفر در هر سال است.

“در حالی که ما می دانیم که وجود خواهد داشت بسیاری از مطالبات در سیستم مراقبت های بهداشتی و کارگران خط مقدم در طول و فراتر از تهدید COVID-19 ارائه تمام خدمات ایمن سازی از جمله واکسن سرخک ضروری است برای صرفه جویی در زندگی” M&RI در بیانیه ای گفت:.

بنگلادش و برزیل و جمهوری دموکراتیک کنگو سودان جنوبی نیجریه اوکراین و قزاقستان دیده می شود که تمام شیوع زیادی در سال های اخیر و در حال حاضر به عنوان دیده می شود به خصوص در معرض خطر.

بیشتر بخوانید: آلمان: قانون الزامی واکسن در مدارس اثر طول می کشد

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im