محققان به سفارش سازمان ملل متحد را بالا حقوق بشر بدن می گویند نیروهای دولتی سوریه و روسیه متحدان بمباران سایت های غیر نظامی در استان ادلب یکسره در حالی که شورشیان شکنجه و اعدام غیرنظامیان در ماه های اخیر در عمل به مقدار جنایات جنگی در هر دو طرف.

یافته های آخرین گزارش از کمیسیون تحقیق در سوریه span دوره از نوامبر تا ژوئن است. بخشی از آن را از نزدیک به یک دهه تلاش به وقایع نقض حقوق بشر و نقض حقوق بشر در امیدوار است که عاملان ممکن است یک روز بود به عدالت به ارمغان آورد بیش از این کشور را ویرانگر نه سال جنگ داخلی.

این گزارش با تمرکز بر استان ادلب گذشته عمده شورشی سنگر و استحکامات در سوریه و سایت از مهاجرت بیش از یک میلیون غیر نظامی. آنها آواره شدند در میان تشدید روسیه و دولت سوریه توهین آمیز و همچنین شکنجه و دیگر موارد نقض حقوق توسط سازمان ملل متحد تعیین شده گروه های تروریستی است.

“این کمیسیون است گفت: زمان و دوباره که ایران یک بمب ساعتی — و این گزارش میسازد چه درد و رنج انسان پس از تحقیق و بحث جزئی انفجار” کمیسیون صندلی پائولو پینهیرو به خبرنگاران گفت:. “مردم ادلب به دام افتاده زخمی توسط جنگ و نقض حقوق بشر توسط همه طرف ها در طول جنگ و مجبور به زندگی در ترور است.”

خروج غیرنظامیان صورت گرفت بیش از چند ماه در اجرای آتش بس در ماه مارس شده است که تا حد زیادی برگزاری است.

سازمان دیده بان | مهاجران گیر در وسط دمشق, مرز, مرحله نهایی مسابقات:

هزاران نفر از مهاجران در وسط خشونت جاری در کشور سوریه و مرز مناقشه بین ترکیه و یونان است. 2:16

این کمیسیون در گزارش بیش از 50 حمله نهفته است که بیمارستان ها و مدارس و بازارها و خانه ها را با هر دو هوایی و حملات زمینی — برخی مربوط به استفاده از مهمات خوشه ای. آن را در بیانیه ای گفت این حملات مقدار به “جنایات جنگی از راه اندازی بی رویه و حملات عمدی حملات بر محافظت اشیاء.”

اصلی وابسته به القاعده در سوریه حیات تحریر الشام یا HTS, “بازداشت شکنجه و اعدام غیرنظامیان ابراز نظرات مخالف و از جمله روزنامه نگاران” این کمیسیون گفت. “HTS, علاوه بر این, یکسره پوسته پرجمعیت غیرنظامی مناطق وحشت در میان غیر نظامیان ساکن در دولت شدند.”

قرار است کمیسیون اروپا برای ارائه گزارش به شورای حقوق بشر سازمان ملل در ماه ژوئیه 14-15.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de