ایالات متحده خیابان calmest در روز به عنوان تظاهرات عمدتا مسالمت

تظاهرات در آمریکا عمدتا مسالمت آمیز و ملت شد و آرامتر نسبت به آنها شده است در روز پس از قتل جورج فلوید تنظیم کردن تظاهرات که در بار آورده خشونت و تخریب همراه با درخواست برای توقف خشونت پلیس و بی عدالتی علیه مردم سیاه و سفید.

وجود دارد گزارش های پراکنده از غارت در شهر نیویورک یک شبه و از صبح روز چهارشنبه وجود نداشته است بیش از 9000 دستگیری در سراسر کشور پس از ناآرامی ها آغاز شد فلوید مرگ 25 مه در مینیاپولیس. اما مشخص شده آرام در مقایسه با ناآرامی ها از گذشته چند شب است که شامل آتش سوزی و تیراندازی در برخی از شهرستانها.

آرامتر شب آمد به عنوان بسیاری از شهرستانها خود را تشدید کرده حکومت با مقامات در نیویورک و واشنگتن سفارش مردم در خیابان در حالی که آن را هنوز هم در روز روشن.

یک بلوک دور از خانه هزاران نفر از تظاهرکنندگان فراوان پس از سرکوب یک روز قبل وقتی ماموران با پای پیاده و سوار بر اسب سوار به شدت معترضان مسالمت آمیز و دور از لافایت پارک پاکسازی راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام یک عملیات عکس در نزدیکی کلیسای سنت جان. روز سه شنبه معترضان مواجه پرسنل اجرای قانون که ایستاده بود پشت یک زنجیره لینک حصار که قرار بود تا شب برای جلوگیری از دسترسی به پارک.

سازمان دیده بان | تهمت را تهدید به اقدامات علیه معترضان را محکوم کرد

وجود گسترده محکومیت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به مداخله نظامی برای متوقف کردن تظاهرات و داشتن پاک معترضان با نیروی عکس فرصت است. 3:14

“شب گذشته تحت فشار قرار دادند من راه بیش از لبه” جسیکا گفت: DeMaio, 40, واشنگتن که با حضور فلوید اعتراض سهشنبه برای اولین بار. “اینجا بودن بهتر است از بودن در خانه احساس درماندگی.”

کشیشان در کلیسا دعا با تظاهرکنندگان و دست از آب بطری. جمعیت باقی مانده در محل پس از شهر 7 بعد از ظهر حکومت نظامی تصویب هجوم هشدار که پاسخ از اجرای قانون می تواند حتی قوی تر. اما جمعیت سهشنبه صلح آمیز بود حتی مودب. در یک نقطه, جمعیت هو هنگامی که یک معترض صعود نور ارسال شده و در زمان پایین خیابان ثبت نام. یک شعار بالا رفت: “تظاهرات مسالمت آمیز!”

‘Lowlifes و بازندگان’

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن تقویت خود خط تماس از شنبه, زمانی که او را تهدید به ارسال در ارتش برای برقراری نظم اگر فرمانداران آن نیست.

“نیویورک تماس بگیرید تا گارد ملی” او هنوز توییتی. “این lowlifes و بازنده ها شما پاره از هم جدا. عمل سریع!”

هزاران نفر از مردم همچنان در خیابان های شهر نیویورک سه شنبه شب مصمم توسط یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی هر چند اکثر خیابان ها روشن بود در اوایل روز شنبه به غیر از پلیس بودند و گشت زنی برخی از مناطق. Midtown منهتن بود pocked با کتک عرض روز پس از تظاهرات.

تظاهرات همچنین تصویب در سراسر ایالات متحده از جمله در لس آنجلس, میامی, St. Paul, Minnesota, کلمبیا, کارولینای جنوبی و هوستون که در آن رئیس پلیس صحبت به تظاهرات مسالمت آمیز تعهد اصلاحات.

“خدا را به عنوان شاهد تغییر در راه است,” هنر اکودو گفت. “و ما در حال رفتن به آن را انجام دهد به راه راست.”

بیش از 20 ، 000 از اعضای گارد ملی نامیده شده اند تا در 29 متحده برای مقابله با خشونت است. نیویورک است که در میان آنها نیست و شهردار, بیل د Blasio گفت: او نمیخواهد گارد. در روز سه شنبه به لیبریا اندرو کومو به نام چه اتفاق افتاده در شهر “رسوایی است.”

سازمان دیده بان | منع رفت و آمد emboldens معترضان در شهر نیویورک

منع رفت و آمد اعمال شده در شهر نیویورک جسارت بسیاری از مردم معترض و غارت بیش از مرگ جورج فلوید در حالی که شهردار و فرماندار در تضاد هستند بیش نحوه رسیدگی به تشدید وضعیت. 3:00

“NYPD و شهردار انجام نمی کار خود را شب گذشته” کومو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در آلبانی.

او گفت: شهردار دست کم گرفت این مشکل و این کشور بزرگترین نیروی پلیس بود مستقر در تعداد کافی هر چند این شهر گفته بود آن را دو برابر معمول حضور پلیس.

سهشنبه مشخص هشتم شب متوالی از اعتراضات آغاز شد که در مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت و به سرعت گسترش در سراسر کشور است.

مادر جرج فلوید شش سال دختر قدیمی, Gianna گفت: او می خواست جهان را به می دانم که دختر کوچک او از دست پدر خوب.

“من می خواهم همه بدانند که این است آنچه که افسران در زمان” Roxie واشنگتن گفت: در مینیاپولیس در کنفرانس خبری با دختر جوان او را در کنار او. “من می خواهم عدالت برای او چرا که او خوب بود. مهم نیست چه کسی فکر می کند او خوب است.”

سازمان دیده بان | جورج فلوید خانواده صحبت می کند

مادر جرج فلوید شش سال صحبت از امروز و خواستار عدالت برای او فرزند پدر. 0:44

برخی از معترضان قاب رو به رشد جنبش به عنوان یک ضرورت پس از یک رشته از قتل توسط پلیس.

‘ما شاهد نقطه شکستن’

“آن احساس می کند مانند آن درست شده بی پایان آبشار از هشتگهای از مردم در حال مرگ و در آن احساس می کند مانند چیزی واقعا در حال انجام توسط ما رهبران سیاسی به واقع تصویب تغییر واقعی” گفت: کریستین Ohenzuwa, 19 با حضور در یک تظاهرات مسالمت آمیز در مینه سوتا امور خارجه کنگره آمریکا در سنت پل. “همیشه وجود دارد رفتن به یک نقطه شکستن. من فکر می کنم در حال حاضر ما شاهد شکستن نقطه در سراسر کشور است.

“من زندگی می کنند در این دولت است. این واقعا دردناک برای دیدن چه خبر است, اما آن را نیز واقعا مهم است به درک که آن را متصل به یک سیستم نژادی و خشونت” او گفت:.

در ضمن فرمانداران و شهرداران جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان رد تهمت را تهدید به ارسال در ارتش با گفت: برخی از نیروهای غیر ضروری خواهد بود و دیگران سوال که آیا دولت چنین اقتدار و هشدار داد که چنین اقدامی خطرناک خواهد بود.

معترضان بر اسب سوار در هوستون شنبه در برابر مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید. (Adrees Latif/فردا نیوز)

یک مقام ارشد کاخ سفید, رسمی, زبان, خواست نامش فاش نشود گفت که رئیس جمهور است نه عجله برای ارسال در نظامی که هدف او این بود برای فشار فرمانداران برای اعزام بیشتر اعضای گارد ملی.

استفاده از چنین نظامی را خیره کننده مداخله فدرال به ندرت دیده می شود در تاریخ آمریکای مدرن.

بایدن به طور رسمی عقد نامزدی

در میان تظاهرات نه ایالت و ناحیه کلمبیا برگزار می شود انتخابات مقدماتی که نقل مکان کرد جو بایدن نزدیک به طور رسمی عقد دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری. رای دهندگان منتظر در صف های طولانی ساعت پس از نظرسنجی بسته مسواک زدن در برابر حکومت در واشنگتن و فیلادلفیا دو شهر را برای تظاهرات.

همچنین سهشنبه, مینه سوتا, باز رسیدگی به اینکه آیا مینیاپولیس اداره پلیس یک الگوی تبعیض علیه اقلیت ها ، فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک سفید, مینیاپولیس, افسر, Derek چوین فشرده زانو خود را بر روی دستبند را گردن برای چند دقیقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>