آمریکا معترضان توجه به مرگ و میر بیشتر مردان سیاه زیر آتلانتا پلیس به قتل

این تیراندازی منجر به مرگ یک مرد سیاه با سفید آتلانتا افسر پلیس و مرگ یکی دیگر از مرد سیاه و سفید در بر داشت حلق آویز از یک درخت در خارج از سالن شهرستان در کالیفرنیا مشتعل جدید ضد نژادپرستی تظاهرات بیش از آخر هفته.

اوایل روز شنبه پلیس در آتلانتا Ga., اعلام کرد که یک افسر گرت Rolfe کرده بود از کار اخراج شده پس از تیراندازی مرگبار از Rayshard بروکس, 27 در شب جمعه. یکی دیگر از افسر Devin برازنان قرار داده شد در اداری وظیفه.

روز شنبه, شهردار Keisha لنس کف کرده به نام برای فوری شلیک افسر که باز آتش در بروکس و اعلام کرد که او تا به حال قبول استعفای رئیس پلیس اریکا سپر.

“من باور نمی کنم که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار” پایین گفت.

حدود 150 تظاهرات و راهپیمایی در خارج از وندی رستوران که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد reigniting تظاهرات که تا به حال تا حد زیادی پختند در گرجستان سرمایه نزدیک به سه هفته پس از جورج فلوید یکی دیگر از سیاه مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس فشرده زانو به گردن او. هر دو Rolfe برازنان و سفید هستند.

گرت Rolfe انجام یک زمینه هوشیاری آزمون 27 ساله Rayshard بروکس در یک وندی رستوران, پارکینگ, به عنوان نشان داده شده در یک تصویر هنوز هم از تصویری بدن دوربین افسر Devin Bronsan در آتلانتا. (آتلانتا اداره پلیس جزوه از طریق بی بی سی)

وندی مجموعه بود شعله ور در یک نقطه شنبه شب اگر چه آتش بود قبل از نیمه شب. گرجستان دفتر تحقیقات گفت که بروکس بود که دیده می شود بر روی بدن دوربین تصویری در یک ماشین مسدود کردن وندی درایو را از طریق شکست خورده متانت تست و به ضرب گلوله کشته شد در یک مبارزه بیش از یک پلیس تیزر.

در پالم دیل واقع در کالیفرنیا است صدها نفر از مردم روز شنبه با راهپیمایی به تقاضا رسیدگی به مرگ رابرت فولر 24 که داشت حلق آویز از یک درخت در اوایل روز شنبه در نزدیکی شهرستان سالن. معترضان راهپیمایی کردند که در آن از بدن پیدا شد به یک کلانتر ایستگاه با بسیاری از حامل نشانه هایی است که گفت: “عدالت برای رابرت فولر.”

افسر گرت Rolfe, سمت چپ شلیک شد و پس از تیراندازی مرگبار از Rayshard بروکس آتلانتا در اداره پلیس اعلام کرد در اوایل یکشنبه. شریک زندگی خود را, Devin برازنان راست قرار داده شد در اداری وظیفه. (آتلانتا اداره پلیس از طریق آسوشیتد پرس)

مقامات گفتند مرگ به نظر می رسد به یک خودکشی اما کالبد شکافی برنامه ریزی شده بود. شهرستان, گفت هیچ, هوای آزاد, دوربین های دیجیتال است که می تواند ثبت کرده اند چه اتفاقی افتاده است.

2 حلق آویز مرگ در کالیفرنیا

فولر مرگ به ارمغان آورده است به نور مرگ یکی دیگر از مرد سیاه و سفید در بر داشت حلق آویز از یک درخت در مه 31 در ویکتورویل یک کویر شهرستان 72 کیلومتری شرق گراش. یک کلانتر سخنگوی جودی میلر گفت: Victor Valley, اخبار بازی ناپاک بود مشکوک در 38 سال مالکوم Harsch مرگ اما مرد خانواده گفت: آنها نگران آن خواهد شد در حکم خودکشی برای جلوگیری از توجه بیشتر است.

معترضان در نیواورلئان پاره کردن یک مجسمه نیم تنه از یک برده صاحب پنج شنبه که در سمت چپ بخشی از ثروت خود را به نیواورلئان’ مدارس و سپس در زمان باقی مانده به رودخانه می سی سی پی و نورد آن را بانک ها به آب است.

جمع آوری مردم در اطراف پارک که در آن بدن از رابرت فولر مرده پیدا شد و در 10 ژوئن در سن دیگو ده الجندریا مربع در پالم دیل, کالیفرنیا. مردم در راهپیمایی به تقاضا رسیدگی به مرگ 24 ساله که داشت حلق آویز از یک درخت در نزدیکی شهرستان سالن. (Najee علی طریق آسوشیتد پرس)

سرنگونی مجسمه نیم تنه از جان McDonogh بود و در عین حال یکی دیگر از قسمت در به سرعت اتفاق می افتند جنبش را به پایین مؤتلفه مجسمه ها در ایالات متحده و ارزیابی مجدد آثار به چهره های تاریخی در سراسر جهان است.

همچنین روز شنبه اعضای دانشگاه کلمسون فوتبال تیم رهبری صدها نفر از تظاهرکنندگان در مدرسه در دانشگاه در کارولینای جنوبی است. این راهپیمایی یک روز پس از Clemson امنا رای به تغییر نام آن افتخارات کالج, رقص برهنه کردن از این برنامه به نام معاون سابق رئیس جمهور و برده داری طرفدار John C. Calhoun.

افسران پلیس در روز شنبه اسکورت پلیس SUV از جمعیت معترضان در حالی که بطری آب پرتاب آنها را در یک تجمع در برابر نابرابری نژادی و پلیس تیراندازی مرگ Rayshard بروکس در آتلانتا. (الیاس Nouvelage/فردا نیوز)

اروپایی معترضان به دنبال نشان دادن همبستگی خود با همتایان آمریکایی خود و برای مقابله با تعصب در کشورهای خود در روز یکشنبه. این تظاهرات نیز مطرح شده یک چالش به سیاست های در نظر گرفته شده برای محدود کردن جمعیت برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

در میلان ایتالیا معترضان ناخوانا “متجاوز” و “نژادپرستانه” در ایتالیایی در مجسمه اواخر نگار ایتالیایی که تا به حال اذعان کرد که تا به حال 12 سال اریتره عروس در حالی که مستقر در مستعمره در شاخ آفریقا در دهه 1930 ، مجسمه Indro Montanelli داخل یک میلان پارک که نام خود را خرس بوده است flashpoint در ایتالیا Black Lives Matter تظاهرات.

پلیس استقرار گاز اشک آور در تظاهرات روز شنبه در آتلانتا در نزدیکی وندی رستوران که در آن Rayshard بروکس بود به ضرب گلوله توسط پلیس آتلانتا قبلی شب در طول یک مبارزه در درایو از طریق خط. (بن خاکستری/مجله آتلانتا قانون اساسی از طریق آسوشیتد پرس)

در آلمان تظاهرات در برلین در روز یکشنبه برنامه ریزی شده نه کیلومتر زنجیره ای در یک پیام علیه نژادپرستی در میان طیف وسیعی از علل دیگر. تظاهرکنندگان در ارتباط بودند توسط رنگی روبان تشکیل آنچه سازمان به نام “روبان همبستگی” که کشیده شرقی از دروازه براندنبورگ به Neukoelln محله است.
 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>