دولت ایالات متحده انجام 1st اعدام برای فدرال جنایات در 17 سال

دولت ایالات متحده در روز سه شنبه انجام اولین فدرال اعدام در تقریبا دو دهه از قرار دادن به مرگ یک مرد که به کشته شدن یک آرکانزاس خانواده در 1990s طرح برای ساخت یک سفیده-تنها کشوری در شمال غربی اقیانوس آرام. اجرای آمد اعتراض از قربانیان ،

Daniel Lee Lewis, 47, از یوکان, Okla., درگذشت توسط تزریق کشنده در زندان فدرال در ترر هوت, Ind.

“من آن را انجام نمی,” لی گفت: فقط قبل از اینکه او اعدام شد. “من ساخته شده بسیاری از اشتباهات در زندگی من, اما من یک قاتل…. شما در حال کشتن یک مرد بی گناه.”

تصمیم به حرکت به جلو با اعدام — برای اولین بار توسط اداره زندانها از سال 2003 — درو موشکافی از حقوق مدنی گروه ها و بستگان لی قربانیان که شکایت کرد به تلاش برای متوقف کردن آن با استناد به نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

منتقدان استدلال می کنند که دولت ایجاد شد غیر ضروری و تولید ضرورت سیاسی به دست آورید.

ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی قرار داده و نگه دارید و بر روی لی اعدام در روز دوشنبه بیش از نگرانی از زندانیان محکوم به اعدام در چگونه اعدام شد انجام شود و یک دادگاه تجدید نظر تایید کرد اما دادگاه عالی لغو آن است.

‘بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده’

که تاخیر آمد و پس از یک دادگاه تجدید نظر در روز یکشنبه لغو برگزاری است که تا به حال شده است در محل قرار داده در هفته گذشته پس از قربانیان و بستگان و استدلال آنها می تواند قرار داده در معرض خطر بالا برای coronavirus اگر آنها تا به حال به سفر برای شرکت در اعدام.

دو دیگر فدرال اعدام های برنامه ریزی شده برای اواخر این هفته اگر چه یکی در انتظار نگه داشته در یک حقوقی جداگانه ادعا می کنند.

“دولت تلاش کرده است برای شخم زدن به جلو با این اعدامها با وجود بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد قانونی بودن آن جدید اجرای پروتکل” گفت: Shawn نولان یکی از وکلای مدافع برای مردان فدرال روبرو اعدام است.

اجرای لی بود که مرده در 8:07 a. m. ET رفت و پس از یک سری از حقوقی که می بارند به پایان رسید که دیوان عالی کشور پا در اوایل روز سه شنبه در یک 5-4 حاکم و اجازه آن را به حرکت به جلو.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر اعلام کرده بود در ماه ژوئیه گذشته که وزارت دادگستری خواهد سر انجام اعدام برخی از زندانیان در فدرال محکوم به اعدام. بیش از 2000 نفر از زندانیان در انتظار اعدام در سراسر کشور 62 محکوم شدند در دادگاه های فدرال.

Barr گفت: وزارت دادگستری موظف است به انجام احکام اعمال شده توسط دادگاه ها از جمله مجازات اعدام و به یک معنا از بسته شدن به قربانیان و کسانی که در جوامع که در آن قتل اتفاق افتاده است.

شرکت متهم به دریافت حکم

اما بستگان کشته شدگان توسط لی در سال 1996 به شدت مخالف این ایده و استدلال کرد که لی سزاوار حکم زندگی در زندان است. آنها می خواستند به حال برای مقابله با هر گونه مشاجره که اعدام شد و در حال انجام از طرف آنها.

“برای ما این موضوع وجود دارد و گفت:” این نمی شود انجام می شود به نام ما; ما نمی خواهیم این را ” نسبی مونیکا Veillette گفت.

حکم دادگاه عالی در اوایل روز شنبه هموار راه را برای اجرای Lee انجام شود. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

آنها اشاره کرد که لی همکاری متهم و مشهور ringleader, Chevie Kehoe دریافت یک جمله زندگی است.

Kehoe از Colville, بشویید., استخدام Lee در سال 1995 به عضویت سفید supremacist سازمان شناخته شده به عنوان نژاد آریایی مردم ایران خواهد بود. دو سال بعد آنها دستگیر و به قتل فروشنده اسلحه ویلیام Mueller, همسرش, نانسی و هشت سال دختر قدیمی, سارا پاول در Tilly, ارک., حدود 120 کیلومتری شمال لیتل راک.

در سال 1999 دادگاه دادستان گفت: Kehoe و لی به سرقت اسلحه و $50,000 ما در نقدی از Muellers به عنوان بخشی از طرح خود برای ایجاد یک سفیده-تنها ملت است.

دادستان گفت: Lee و Kehoe ناتوان از Muellers و سوال سارا در مورد جایی که آنها می تواند پیدا کردن پول و مهمات. سپس آنها با استفاده از بی حس کردن اسلحه در قربانیان مهر و موم شده کیسه زباله با نوار مجرای در سر خود را به آنها را خفه ضبط سنگ به بدن خود و رها کردن آنها در نزدیکی یک شاخه فرعی رودخانه.

کمتر از اعدام, جنجال بیش از مواد مخدر استفاده می شود

شده اند وجود دارد, دو وزیر خارجه در ایالات متحده از این بیماری همه گیر مجبور خاموش شدن ناگهانی سراسر کشور در اواسط ماه مارس — یکی در تگزاس و یکی در میسوری با توجه به مجازات اعدام مرکز اطلاعات. آلاباما انجام شده در اوایل ماه مارس.

اعدام در سطح فدرال شده اند نادر و دولت قرار داده است به مرگ تنها سه متهم پس از بازسازی فدرال مجازات اعدام در سال 1988 — اخیرا در سال 2003 زمانی که لوئیس جونز اعدام شد برای 1995, آدم ربایی و تجاوز به عنف و قتل یک زن جوان سرباز است.

در سال 2014 پس مشکل دولت اعدام کلیتون Lockett در اوکلاهما باراک اوباما به کارگردانی وزارت دادگستری به انجام یک بررسی گسترده از مجازات اعدام و مسائل اطراف آن تزریق کشنده مواد مخدر.

دادستان کل گفت: در ماه ژوئیه گذشته که اوباما در دوران بررسی شده بود به اتمام پاکسازی راه را برای اعدام به سر.

او تایید روش جدید برای تزریق کشنده که جایگزین سه داروی ترکیبی که قبلا مورد استفاده در فدرال اعدام با یک داروی پنتوباربیتال. این شبیه به روش مورد استفاده در چندین ایالت از جمله گرجستان میسوری و تگزاس, اما نه همه.

تعداد خارجه کاهش یافته است به طور پیوسته از گذشته فدرال اعدام با توجه به اطلاعات وارد شده توسط اام مرکز اطلاعات. متحده اعدام 22 نفر در سال 2019 نه از آنها در تگزاس است.

در سال 1999 در ایالات متحده انجام شده 98 اعدامها بیشتر از مجازات مرگ ابقاء شد در اواسط 1970s.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>