آخرین:

  • ایالات متحده نزدیک نقطه عطف از سه میلیون شناخته شده COVID-19 عفونت.
  • کانادا وزیر دارایی به ارائه مالی ‘عکس’ از هزینه های دولت فدرال پس از همه گیری آغاز شده است.
  • رئیس جمهور برزیل می گوید او مطمئن است او را به سرعت بازیابی از COVID-19.
  • اسپانیا کاتالونیا منطقه باعث می شود ماسک های اجباری در همه جا.
  • تظاهرات در پایتخت صربستان به عنوان کشور reintroduces مستند بیش از سنبله در موارد.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال نزدیک شدن ترسناک یک نقطه عطف در ایالات متحده بیش از سه میلیون و تایید موارد با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان مطلب متحده گزارش شده تعداد بی سابقه ای از عفونت های جدید و فلوریدا مواجه قریب الوقوع کمبود مراقبت های ویژه بیمارستان تخت.

تگزاس و کالیفرنیا در این کشور بیشتر پرجمعیت متحده در میان کسانی که ضبط تعداد رکورد جدید ویروس موارد در سراسر ایالات متحده در روز سه شنبه.

مقامات گزارش کرده اند هشدار دهنده upswings روزانه caseloads در حدود دو دوجین متحده بیش از دو هفته گذشته نشانه آن است که تلاش برای کنترل انتقال از رمان coronavirus شکست خورده اند در ردیف هایی از کشور است.

هاوایی, Missouri, مونتانا و اوکلاهما در روز سه شنبه نیز درهم شکست قبلی خود را روزانه رکورد برای موارد جدید. حدود 24 متحده نیز گزارش نگران کننده بالا میزان عفونت به عنوان یک درصد از تست های تشخیصی انجام شده طی هفته گذشته.

در تگزاس به تنهایی تعداد بیماران بستری بیش از دو برابر شده فقط دو هفته است.

یک پیشخدمت حمل صفحات گذشته, فیزیکی, فاصله گلخانه ناهار خوری غلاف در سابق پارکینگ بانوی برد کافه در لس آنجلس در روز سه شنبه. (لوسی نیکلسون/فردا نیوز)

روند رانده است بسیاری از آمریکایی ها به دنبال COVID-19 نمایش. وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: آن را با اضافه کردن کوتاه مدت “خروش” تست سایت در سه مناطق شهری در فلوریدا, لوئیزیانا و تگزاس.

در هوستون یک خط بیش از 200 اتومبیل snaked در سراسر ایالات یادبود مرکز پزشکی به عنوان مردم منتظر ساعت در حرارت سوزان تست کنید. برخی از در حال وارد شب قبل به محل امن در خط در درایو از طریق سایت.

در فلوریدا بیش از چهار ده بیمارستان در سراسر 25 67 شهرستانهای گزارش خود را در بخش های مراقبت ويژه رسیده بود پر ظرفیت با توجه به دولت در اداره مدیریت بهداشت و درمان. تنها 17 درصد از کل 6,010 بالغ تخت ICU در سطح ایالت در دسترس بود در روز سه شنبه از 20 درصد سه روز پیش از آن.

اضافی بستری شدن در بیمارستان می تواند فشار سیستم مراقبت های بهداشتی در بسیاری از مناطق منجر به یک چشم انداز مثبت در مرگ و میر ناشی از بیماری های دستگاه تنفسی است که بیش از کشته 131,000 آمریکایی ها تا به امروز است.


آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

همانطور که از 5:30 a. m. ET در چهارشنبه کانادا تا به حال 106,167 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 69,883 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,755.

کانادایی ها را یک نگاه اجمالی روز چهارشنبه در چه حد دولت فدرال صرف شده است از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. وزیر دارایی لایحه Morneau ارائه می شود آنچه که او خود تماس بگیرید مالی “عکس فوری” شروع در 1:40 p. m. ET در مجلس عوام. آن پیش بینی شده است که کسری بودجه می تواند در بیش از 250 میلیارد دلار.

انتاریو معرفی قانون جدید سه شنبه به فعال کردن پسوند برخی از بیماری همه گیر اورژانس سفارشات بیش از سال آینده به عنوان استان گزارش 112 موارد جدید.

مردم پوشیدن ماسک صورت در تورنتو ایتون مرکز خرید بازار در روز سه شنبه. (اوان Mitsui/CBC)

در ضمن تورنتو و اتاوا پیوست کینگستون, Ont., در نیاز به غیر پزشکی پوشش صورت در داخل کسب و کار به روی عموم باز شروع روز سه شنبه.

سازمان دیده بان | آیا دست دادن بیش از ؟

COVID-19 ساخته شده است از دست دادن چیزی از گذشته. ملی را آدرین Arsenault می یابد که چگونه مردم می توانند با نشان دادن اعتماد و حسن نیت و بدون تکان دادن بر روی آن. 5:03

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان

در برزیلرئیس جمهور Jair Bolsonaro گفت که او مطمئن است او را به سرعت بازیابی از رمان coronavirus با تشکر از درمان با هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که ثابت نشده است موثر در برابر ویروس.

Bolsonaro 65 ساله گفت: او آزمایش مثبت برای coronavirus روز سه شنبه پس از ماه از کمرنگ جلوه دادن شدت آن در حالی که مرگ و میر نصب شده به سرعت در داخل کشور است.

سازمان دیده بان | Bolsonaro تست مثبت پس از کمرنگ جلوه دادن خطر COVID-19:

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro تست مثبت برای COVID-19 پس از گذراندن ماه کم اهمیت جلوه دادن خطر ابتلا به این بیماری است. 2:03

رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: او تحت یک ریه X-ray روز دوشنبه پس از تجربه تب و درد عضلانی و ضعف. از سه شنبه تب فروکش کرده بود, او گفت:, و او نسبت به بهبود به هیدروکسی کلروکین.

جناح راست پوپولیستی ارسال شده یک ویدیو به Facebook از او گرفتن سومین دوز هیدروکسی کلروکین که همچنین ترویج شده است توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“امروز من خیلی بهتر بنابراین قطعا این کار” Bolsonaro گفت: downing دوز با یک لیوان آب.

برزیل و در جهان ششم-بزرگترین ملت با بیش از 210 میلیون نفر یکی از شیوع را کشنده ترین نقاط داغ. بیش از 65,000 برزیلی فوت کرده اند از COVID-19 و بیش از 1.5 میلیون نفر آلوده شده اند.

هر دو شماره دوم در جهان-بالاترین بالغ بر پشت آن از ایالات متحده, هر چند درست و ارقام اعتقاد به توان بالاتر به دلیل عدم گسترده تست. در روز سه شنبه به تنهایی 1,254 مرگ تایید شد.

سازمان دیده بان | چه کسی می گوید شواهد هوابرد coronavirus انتقال قطعی نیست:

در حالی که بحث در مورد پتانسیل هوابرد انتقال coronavirus سازمان بهداشت جهانی دقیق آن علم سیستماتیک و رویکرد مبتنی بر شواهد برای رسیدن به نتیجه گیری خود را. 3:34

در ایران مرگ و میر از COVID-19 گذشت 12,000 روز چهارشنبه, سلامت, سخنگوی وزارت سیما سادات لاری گفت: در بیانیه ای که در تلویزیون دولتی. تعداد کل عفونت در کشور رسیده است 248,379, او گفت:.

در این پایتخت صربستان بلگراد در روز سه شنبه هزاران نفر از معترضان در پریشتینا با پلیس و تلاش برای طوفان ساختمان پارلمان پس از رئیس جمهور اعلام کرد که یک coronavirus مستند خواهد بود و دوباره به راه افتادند.

پلیس با شلیک چندین گلوله گاز اشک آور در تظاهرات برخی شعار “استعفا! استعفای!” عنوان آنها جمع شده در مقابل مرکز شهر ساختمان پارلمان. برخی از معترضان به طور خلاصه موفق به ورود به مجلس توسط نیروی بودند اما تحت فشار قرار دادند توسط پلیس ضد شورش است.

تظاهرات و درگیری با پلیس در مقابل مجمع ملی ساختمان در بلگراد در روز سه شنبه شب. (الیور Bunic/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

معترضان در پاسخ به پرتاب عود سنگ و بطری و تخم مرغ در پلیس. چندین درگیری های خشونت بار میان برخی از افراطی ترین تظاهر ظاهرا متعلق به راست گروه و باتوم-دارای حق اعمال ،

در رومانیتعداد COVID-19 مورد در حال حاضر بیش از 30000 با حدود 1,800, مرگ و میر, دولت گزارش روز چهارشنبه.

در اسپانیاکاتالونیا منطقه ای مقامات روز چهارشنبه تصمیم به آن را الزامی به پوشیدن ماسک صرف نظر از توانایی مردم برای حفظ یک فاصله امن تبدیل شدن به کشور اول منطقه به انجام این کار کاتالان رهبر منطقه ای Quim Torra گفت.
 
Torra گفت: اندازه گیری خواهد به اجرا در آمده در روز پنج شنبه.
 
با پوشیدن ماسک در داخل خانه و خارج از منزل الزامی است در اسپانیا اگر مردم نمی تواند تضمین 1.5 متر فاصله از یک دیگر تا زمانی که درمان یا واکسن برای coronavirus یافت.

در استرالیانخست وزیر اسکات موریسون در روز چهارشنبه گفت که این کشور باید آهسته بازگشت از شهروندان خود را از خارج از کشور به عنوان ملبورن پایتخت ویکتوریا و مناطق اطراف آغاز شد و یکی دیگر جزئی مستند به سرعت گسترش ویروس.

مرز بین ایالت ویکتوریا و نیو ساوت ولز, شلوغ ترین در کشور بسته شد یک شبه.

موریسون گفت: او را یک پیشنهاد در کاهش تعداد پروازهای بازگشت به ملی کابینه دولت و قلمرو رهبران در روز جمعه.

سازمان دیده بان | تقریبا 5 میلیون استرالیایی تحت مستند پس از سنبله در coronavirus موارد:

مستند در ملبورن دومین شهر شامل بسته شدن مرزهای ایجاد سردرد برای افرادی که به طور معمول کار می کنند و یا سفر بین ویکتوریا و نیو ساوت ولز. (Ross/AAP تصویر/فردا نیوز) 1:08

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net