ایالات متحده نمی تواند پیشرفت شوی میلیون ها نفر از آمریکایی های نژادپرستانه و تهمت می گوید

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت دولت او خواهد صدور یک فرمان اجرایی مشاوره ادارات پلیس را به اتخاذ استانداردهای ملی برای استفاده از زور اما متوقف کوتاه گسترده تر طرح در پاسخ به اعتراضات علیه خشونت پلیس باعث کشته شدن جورج فلوید.

صحبت در مبارزات انتخاباتی به سبک رویداد در یک کلیسا در دالاس تهمت افزود که دولت او خواهد سرمایه گذاری بیشتر در آموزش پلیس. او بارها و بارها اعلام کرد حمایت خود را از پلیس و گفت: پیشرفت خواهد بود ساخته شده توسط برچسب زدن میلیون ها نفر از آمریکایی ها به عنوان نژادپرست است.

“در روز های اخیر شده است وجود دارد بحث شدید در مورد چگونه برای اطمینان از انصاف و برابری و عدالت برای همه مردم ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“متاسفانه برخی از تلاش برای استوک سیتی را بدست آورد و به فشار شدید دستور کار — که ما نمی خواهد برای — که تنها تولید بیشتر و فقر بیشتر جرم و جنایت بیشتر رنج می برند. این شامل رادیکال تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت بین بردن و انحلال پلیس,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات خود را ارائه سیاستهای پیشنهادی در پلیس و مسابقه پس از مرگ در مارس 25, فلوید یک مرد سیاه و سفید پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. مرگ او باعث شد موجی از اعتراضات در شهرهای ایالات متحده و خارج از کشور دوباره انرژی سیاه و سفید زندگی می کند ماده نژادی و عدالت در حرکت است.

دولت پلیس طرح پاییز به خوبی از آن با آغوش باز استقبال دموکرات ها در کنگره که در حال حرکت رو به جلو با اصلاح قانون است که می تواند به رای 4 جولای در مجلس نمایندگان. جمهوری خواهان که کنترل سنا در حال کار بر روی یک جداگانه پیشنهاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت دولت او می خواست برای ترویج توسعه اقتصادی در جوامع اقلیت آدرس بهداشت و درمان-مراقبت از اختلافات نژاد و ارائه مطلب مدرسه انتخاب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>