ایالات متحده شروع به پاره بازگشت هنگ کنگ وضعیت ویژه در میان موشکافی بیش از قانون تامین

ایالات متحده شروع به از بین بردن هنگ کنگ وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده در روز دوشنبه متوقف دفاع صادرات و محدود کردن قلمرو دسترسی به محصولات فناوری بالا به چین آماده جدید هنگ کنگ قانون امنیت.

ایالات متحده حرکت می آید به عنوان بالا تصمیم چین پارلمان deliberates پیش نویس امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است که معترضان در شهر ترس استفاده می شود برای از بین بردن مخالفان و سفت پکن را کنترل کنید.

“حزب کمونیست چین تصمیم به eviscerate هنگ کنگ آزادی را مجبور به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارزیابی مجدد سیاست های خود نسبت به قلمرو” وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت.

به سفارت چین در واشنگتن بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ماه گذشته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به برنامه های چین برای امنیت قانون گفت: او آغاز یک روند برای از بین بردن ویژه اقتصادی درمان است که اجازه هنگ کنگ به باقی می ماند یک مرکز مالی جهانی پس از آن تحویل توسط بریتانیا در سال 1997.

مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف کوتاه خواستار اقدامات فوری برای پایان دادن به امتیازات اما گفت که این حرکت می تواند طیف گسترده ای از ایالات متحده توافق با هنگ کنگ از یک معاهده استرداد به کنترل صادرات در دو-استفاده از فن آوری و بیشتر — “با چند استثنا.”

وزارت تجارت ایالات متحده گفت که تعلیق “درمان ترجیحی به هنگ کنگ چین و از جمله در دسترس بودن صادرات-مجوز استثنا.”

اقدامات بیشتر برای از بین بردن هنگ کنگ وضعیت شدند و در حال ارزیابی این departmemt گفت.

در سال 2018, $432.7 میلیون به ما کالا حمل می شد به هنگ کنگ تحت یک وزارت بازرگانی استثنا عمدتا مربوط به رمزگذاری, نرم افزار و فن آوری است.

Pompeo گفت که ایالات متحده و موثر شنبه بود و پایان دادن به صادرات تجهیزات دفاع به هنگ کنگ و نیز اقداماتی برای پایان دادن به صادرات دوگانه و استفاده از فن آوری های که هر دو تجاری و نظامی استفاده می کند.

قانون جدید به این معنی است که آمریکا دیگر نمی تواند تمایز بین صادرات کنترل موارد به هنگ کنگ و یا به سرزمین اصلی چین گفت: وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo, دیده در واشنگتن در ژوئن 24. (Mangel فا نگن/فردا نیوز)

در سال گذشته وزارت امور خارجه تایید حدود 2.4 میلیون دلار آمریکا ارزش کنترل دفاع مقالات و خدمات به هنگ کنگ مقامات دولتی از آن حدود 1.4 میلیون دلار آمریکا ارزش روانه بازار شد و طبق وزارت امور خارجه ،

“ایالات متحده مجبور است به این عمل برای محافظت از ایالات متحده آمریکا امنیت ملی” Pompeo گفت. “ما دیگر نمی تواند تمایز بین صادرات کنترل موارد به هنگ کنگ و یا به سرزمین اصلی چین است.”

در این اطلاعیه آمده است در یک زمان از آمریکا تشدید لفاظی علیه پکن به عنوان برگ برنده مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر. نظر سنجی ها نشان داده اند که رای دهندگان به طور فزاینده ای تلخ تری نسبت به چین به خصوص بیش از coronavirus که شروع وجود دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>