ایالات متحده دادستان کل Barr لعنتی توسط دموکرات ها به عنوان “رئیس جمهور دلال’

ایالات متحده آمریکا لعنتی دادستان کل ویلیام بار در کنگره شنوایی در روز چهارشنبه بیش از اتهامات او نادرست و دخالت در پرونده های جنایی و ضد تراست پروب سیاسی, افزایش, اما, کوتاه متوقف متعهد به هر گام به تلاش برای سرنگونی برتر کشور بر اساس قانون ،

جلسه ویژه شهادت از دو زمان وزارت دادگستری کارکنان که در زمان غیر معمول مرحله از عموم باد سوت خود را در برابر کارفرما.

بر این رشد موشکافی او پس از مداخله در دو پیگرد قانونی مربوط به تهمت متحدان راجر استون و مایکل فلین اخراج دادستان فدرال که دفتر بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل و نظارت استفاده از زور توسط فدرال مأموران اجرای قانون علیه معترضان مسالمت آمیز در تاریخی لافایت مربع است.

“آقای Barr کار در وزارت دادگستری است و هیچ ربطی به اصلاح بی عدالتی است. او رئیس جمهور را دلال گفت:” جری Nadler رئیس خانه قضائیه کمیته.

دادستان فدرال هارون Zelinksy شهادت در روز چهارشنبه که باراک اوباما در واشنگتن تحت فشار از “بالاترین سطح” از وزارت دادگستری به مقیاس آن صدور حکم توصیه برای سنگ

“راجر سنگ بود که درمان متفاوت از هر دیگر متهم کرده است. او دریافت می شکند که تجربه بی سابقه گفت:” Zelinsky که کناره گیری از این پرونده بعد از ارشد مقامات اداره ثبت جدید صدور حکم یادداشت که حمایت از اصل توصیه از هفت تا نه سال در زندان است.

سنگ 67 بود که محکوم به انسداد شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره در طول تحقیقات خود را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

وزارت دادگستری رهبری تغییر از صدور توصیه برای سنگ تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی نارضایتی خود را در توصیه به نه سال در زندان گفته شده بود بیش از حد سخت. سنگ محکوم شد Feb. 20 به خدمت بیش از سه سال در زندان به علاوه دو سال آزادی مشروط و $20,000 خوب است.

بر گفته مغلوب ساختن پیشی جستن جیر هیچ نقشی در تغییر است. او گفت که او دستور تشکیل پرونده جدید ساعت زودتر از آنجا که او غافلگیر شده توسط اولیه صدور حکم توصیه و بر این باور بود که بیش از حد بر اساس حقایق در مورد.

به عنوان رد شایعات

Zelinsky توصیف داشتن یاد گرفتم از رسانه ها است که وزارت دادگستری برنامه ریزی برای ابطال محاکمه تیم محکومیت توصیه چیزی که او گفت که او در بر داشت غیر معمول با توجه به بخش متعارف عمل نه اظهار نظر در مورد.

هر چند باراک اوباما در ابتدا گفت: گزارش های کاذب بودند این تیم بود و بعد گفت که صدور حکم تفاهم نامه خواهد بود صادر شده است که به دنبال یک فندک مجازات برای سنگ.

“ما بارها و بارها خواسته است که برای دیدن یادداشت جدید قبل از پر کردن آن است. درخواست ما رد شد,” Zelinsky گفت. “ما در مورد محتوا و یا ماده از پیشنهاد تشکیل پرونده و یا حتی کسانی که در حال نوشتن آن است. به ما گفته شد که یک پتانسیل پیش نویس از تشکیل پرونده به ما حمله شخصا.”

Rep. Doug Collins گرجستان تلاش می کند به یک نقطه از نظم در جلسه کمیته روز چهارشنبه در کاپیتول هیل در واشنگتن است. (سوزان والش/آسوشیتد پرس)

جمهوری خواهان در پانل انتقاد Zelinsky بستری او تا به حال نه به طور مستقیم صحبت با بار و یا پس از آن اقدام آمریکا وکیل تیم شیا در مورد دلایل خود را برای پوسته پوسته شدن پشت محکومیت توصیه.

Zelinsky قانونگذاران گفت که شیا دفتر کاهش یافته است درخواست خود را برای یک جلسه است که J. P. کونای که نظارت عمومی در مورد فساد اداری در باراک اوباما در واشنگتن به او گفته بود که انگیزه های سیاسی شدند ناگهانی تغییر است.

تشکر. جیم اردن از Ohion و دیگر جمهوری خواهان اخراج شهادت به شایعات.

“این برای تلفن های موبایل مانند شما شنیده مسائل شما در حال حاضر آوردن به این کمیته به عنوان واقعیت” اردن گفت.

دونالد Ayer سابق معاون دادستان کل تحت George H. W. Bush که همچنین شهادت قبل از این کمیته روز شنبه گفت که او می ترسید Barr سوء رفتار بود فقط شتاب به عنوان انتخابات تساوی نزدیک تر است.

“ویلیام بر شمار بزرگترین تهدید در طول عمر من به ما حکومت قانون و به اعتماد عمومی در آن” گفت: دیروز. “چرا که او باور ندارد در هسته آن اصل — که هیچ فردی بالاتر از قانون است.”

Barr “سفید” به مولر گزارش با preemptory اخبار کنفرانس Ayer رقابت و با اشاره به شلیک چندین بازرسان کل در ماه های اخیر در دولت به عنوان تضعیف عدالت است.

با کمتر از پنج ماه قبل از انتخابات آمریکا با تعصب نمایش داده شده در طول قضایی مجلس جلسه بر روی صفحه نمایش با مجادله بیش از قوانین نظم. چند جمهوری خواهان در پانل انتقاد Zelinsky برای ظاهر شدن در فرد; دادستان گفت: او پدر نوزاد و ذکر coronavirus نگرانی.

Nadler نیویورک از حزب دموکرات بود mulled subpoenaing بار به نظر می رسد قبل از این پنل برای آینده شنوایی اما یک سخنگوی وزارت دادگستری در روز چهارشنبه توییتی که بار را به طور داوطلبانه و به نظر می رسد به شهادت در جولای 28.

بر احتمال خواسته می شود در مورد سنگ فلین و کنجکاو شرایط اطراف اخیر خروج از دادستان فدرال در نیویورک است.

کارمند دوم به شهادت روز چهارشنبه ضد تراست وکیل جان الیاس که صحبت در مورد این مورد سیاسی از آنتی تراست پروب به ماری جوانا شرکت ها و بخش خودرو.

الیاس دقیق تحقیقات ضد تراست که او می گوید آغاز شد در اعتراض شغلی کارکنان — یک مسئول وزارت تکذیب کرد و گفت او از این اداره بازرس کل به بررسی آنها.

جزئیات Zelinsky را باز گفته:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>