(ژنو) — U. N. دفتر حقوق بشر نامیده می شود در دولت فیلیپین در یک گزارش جدید پنج شنبه به پایان همه خشونت هدف مشکوک به مواد مخدر مجرم و به انحلال خصوصی و دولتی مورد حمایت گروه های شبه نظامی.

U. N. حقوق وقایع دیرینه نگرانی در مورد دولت مورد حمایت و فشار و خشونت است که در آن می گوید بدتر شده در فیلیپین تحت ریاست جمهوری رودریگو Duterte که به خصوص کشیده شده داخلی و بین المللی برای محکومیت مرگبار سرکوب مجرمان مواد مخدر و کاربران.

“یک دست سنگین تمرکز ملی مقابله با تهدیدات امنیتی و مواد مخدر منجر به جدی نقض حقوق بشر در فیلیپین از جمله قتل و خودسرانه بازداشت و همچنین تهمت مخالفت” این گزارش گفت:.

آن گفت: بسیاری از حقوق بشر نگرانی “را حاد تر در سال های اخیر” و ادامه داد: حتی در میان COVID-19 شیوع است.

حمله پلیس “به طور معمول انجام شده و بدون حکم” و پس از عملیات گزارش داد که شواهد ممکن است جعل شده اند. در این گزارش ذکر شده یک مطالعه از 25 عملیات مبارزه با مواد مخدر در شهر مانیل بین ماه های آگوست تا ژوئن 2016 و 2017 نشان داد که “پلیس بارها و بارها بازیافت اسلحه تحمل همان شماره سریال های مختلف از قربانیان در مکان های مختلف” نشان می دهد برخی از قربانیان غیر مسلح زمانی که آنها کشته شدند.

این گزارش درخواست شده توسط U. N. حمایت شورای حقوق بشر بر اساس نزدیک به 900 ارسالی و همچنین دولت در ورودی دادگاه و پلیس سوابق و مصاحبه با قربانیان و شاهدان.

آن اشاره کرد که آمار و ارقام رسمی را مستند بیش از 8,663 مردم کشته شده اند و از آنجا که دولت در مبارزه با مواد مخدر آغاز شد و چهار سال پیش “برخی برآوردها قرار دادن واقعی تلفات در بیش از سه برابر این تعداد است.” فیلیپین پولیس ملی قرار داده شده مرگ و میر از آنچه مقامات آن را “جنگ مواد مخدر” در بیش از 5600.

این گزارش همچنین با اشاره به کشتار و تهدید علیه مدافعان حقوق بشر در یک کشور شناخته شده برای یک جامعه مدنی پویا و با اشاره به تعقیب از روزنامه نگاران.

“متاسفانه گزارش مستند دیرینه مصونیت از مجازات به صورت جدی نقض حقوق بشر و قربانیان شده اند و محروم از عدالت برای قتل عزیزان خود گفت:” سازمان ملل کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله.

“افرادی که استفاده و یا فروش مواد مخدر خود را از دست نمی, حقوق بشر,” او گفت:.

هیچ نظر فوری از Duterte یا پلیس. اما آنها اعلام کرده اند در گذشته وجود دارد که سیاست های دولت condoning فراقانونی در سرکوب. سختی-صحبت کردن رئیس جمهور این بارها تهدید قاچاقچیان مواد مخدر با مرگ و تولید یک لیست از متهمان از جمله سیاستمداران محلی و برخی از آنان بودند بعد از کشته شدن هنوز حل نشده حملات.

این گزارش خواستار لغو یک پلیس دایره ای که راه اندازی مرگبار مبارزه با مواد مخدر در سال 2016 و بارها و بارها با استفاده از شرایط “نفی” و “خنثی سازی” از “دارو شخصیت است.”

“چنین بد تعریف شده و شوم زبان همراه با تکرار کلامی تشویق بالاترین سطح مقامات دولتی را به استفاده از نیروی کشنده ممکن است جسارت پلیس برای درمان این دایره به عنوان مجوز برای کشتن” در این گزارش اعلام کرد.

Duterte نیز تهدید مستقل محققان به دنبال کشتار و منع آنها از ورود به فیلیپین.

پیش از این گزارش فیلیپین ماموریت دیپلماتیک از طریق پست الکترونیکی نامه ای از سفیر اوان گارسیا به خبرنگاران در ژنو گفت که دولت او “همواره حفظ یک رویکرد مثبت به پرداختن به ادعاها و اتهامات و بررسی ادعای نقض بر اساس حقایق است.”

آن را شامل یک گزارش توسط دولت در مورد حقوق بشر در فیلیپین. آن گفت که حمایت مردمی برای Duterte و دولت او بودند “مغایر با تصویر سیستماتیک و نقض گسترده حقوق بشر و جامعه مدنی سرکوب شدن رنگ فیلیپین در جامعه بین المللی است.”

مستقل نظرسنجی, اما نشان داد که 76% از فیلیپینی اظهار داشت که وجود دارد بسیاری از نقض حقوق بشر از جمله قتل های فراقضایی در مبارزه با مواد مخدر. این نظرسنجی همچنین اعلام کرد که 73 درصد گفت: این تعداد غیر قانونی مواد مخدر کاهش یافته بود پس از Duterte آن در اواسط سال 2016.

اجتماعی, آب و هوا ایستگاه های مورد مطالعه از 1200 نفر از Dec. 13-16 در یک نظرسنجی را در سراسر کشور است که دارای یک حاشیه خطا از 3 درصد است.

در ماه جولای سال گذشته شورای حقوق بشر رای دادند 18-14 با 15 رای ممتنع به تصویب یک قطعنامه درخواست شیلی برای تهیه گزارش جامع در مورد حقوق بشر در فیلیپین. Duterte واکنش نشان داد و با عصبانیت با سفارش تعلیق مذاکرات بر هرگونه وام و کمک های مالی که ممکن است ارائه شده توسط 18 کشور که مورد حمایت این قطعنامه به ویژه ایسلند که پیشگام تماس برای رسیدگی به شرایط حقوق در فیلیپین.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im