مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر شخصی تست مثبت برای coronavirus

تارا Reade صحبت کردن در مصاحبه با madadi این هفته مورد اتهام است که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن sexually assaulted او خواستار او را به خارج از 2020 مسابقه.

Reade که مدعی بایدن sexually assaulted او در سال 1993 زمانی که او کار می کرد برای او در مجلس سنا صحبت می کرد با کلی برای مصاحبه اولین کلیپ که منتشر شد بعد از ظهر پنجشنبه. در آن Reade ارائه یک پیام به بایدن شخصا.

“من و شما وجود دارد, جو بایدن,” او گفت:. “لطفا گام به جلو و پاسخگو. شما باید در حال اجرا بر روی شخصیت برای رئیس جمهور ایالات متحده است.”

پرسید: اگر او می خواهد بایدن به رها کردن از مسابقه Reade گفت: “من آرزو می کنم او را اما او نمی خواهد.”

Reade همچنین گفته شده است “خیره کننده” برای دیدن برخی از بایدن عملیاتی می گویند “واقعا چیزهای وحشتناک” در مورد او و او احساس نمی امن پس از آمدن به جلو با او نماید.

“مبارزات انتخاباتی خود است در نظر گرفتن این موقعیت که آنها می خواهید به قادر به صحبت می کنند و با خیال راحت” او گفت:. “من آن را تجربه نکرده است.”

بایدن شکست سکوت خود را در مورد Reade بدخشان در هفته گذشته انکار آن را در بیانیه ها و مصاحبه ها در MSNBC. “من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است می شود.” “و آن را نداشت. آن را هرگز اتفاق افتاده است.” برندان فردا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>