ایالات متحده آمریکا چهره دو بحرانی و شرایط اضطراری. یک بیماری همه گیر کوروناویروس. از سوی دیگر ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دومی ادعا نیست و فقط مربوط به تهمت و دولت را به خوبی مستند نادرست از این بیماری همه گیر پاسخ. در واقع تهمت است رییس جمهور شود, گیر افتاد, کوتاه توسط یک بحران غیر منتظره. اما دیگر رئیس جمهور — FDR پس از پرل هاربر جورج دبلیو بوش پس از 9/11, باراک اوباما پس از سقوط اقتصاد در سال 2008 — آورده تمرکز خود را به خرس در نشست چالش های بزرگ قبل از آنها. اما به عنوان کسی که به تماشای مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین bonkers اخبار جلسه روز دوشنبه می تواند گواهی دادن, ضرب و شتم یک ویروس است که تهدید بهداشت عمومی است یک اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن تنها به حدی است که آن را کمک می کند تا او را دفاع از خود قدرت و حفظ تصویر خود را.

تهمت استفاده می شود این جلسه به نشان می دهد یک کمپین سبک تصویری دفاع از مدیریت خود را از گیر های درخشان به نقل از فرمانداران. “همه چیز ما درست بود,” او گفت. که درست نیست: گزارش ها نشان داده اند که تهمت بود آهسته به اقدام ویروس انحراف بحث های اولیه به بحث از vaping و متهم مشاوران بودن جنجال آفرینی زمانی که آنها هشدار داد که ویروس ممکن است نیاز به خاموش شدن ناگهانی ما در حال حاضر شاهد. رئیس جمهور قریب به اتفاق نیاز به لاف زدن و صیقل دادن شهرت او بعید است در بهترین زمان. که او اصرار بر اولویت آن زمانی که هزاران نفر از آمریکایی ها در حال مرگ هستند از COVID-19 صحبت می کند به او نادر اخلاقی و معنوی ورشکستگی. ما در حال حاضر پاسخ قطعی به یک سوال: آیا شخصیت مهم در یک رئيس جمهور ؟ بله, آن را ندارد و مغلوب ساختن پیشی جستن فاقد آن به طور کامل.

اما نگران کننده ترین بخش از رئيس جمهور در روز شنبه عملکرد آمد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ممکن است منظور دولت فرمانداران به سهولت پناهگاه در خانه قوانین و شروع به دوباره باز کردن اقتصاد خود است. مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد برای هل این دلیل او ترس رو دوباره انتخابات در حالی که اقتصاد در ژنده پوش با تشکر گسترده مستندات. اما کارشناسان ترس که بلند کردن مستندات سرعت بیش از حد می تواند منجر به موج جدیدی از کروناویروس بیماری و مرگ و میر.

پرسید که چه قدرت او به فرمان متحده دوباره باز مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است. و این راهی است که آن را باید.”

که نفس اشتباه است. قانون اساسی را به سادگی divvies تا فدرال قدرت بین سه قوه دولت و 10 متمم به صراحت نمایندگان قدرت به ایالات متحده. سیستم تنظیم است به طوری که هیچ فرد یا شاخه است “کل قدرت.” این اساسی ترین درس های تدریس در کلاس های تعلیمات مدنی, اما مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی نشان داده مناسب جهل از قانون اساسی جزئیات و محدودیت در قدرت ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد باید در نهایت کشتن هر مفهوم است که حزب جمهوری خواه و حزب چای پایه انگیزه های عمیق وفاداری به قانون اساسی و یا “محدود دولت است.” اگر رئیس جمهور سابق اوباما و قرارهای “کل سازمان” در هر نقطه در انتخابات ریاست جمهوری محافظه کار معترضان را به خیابان آمدند تا در ساعت و تشویق توسط فاکس نیوز و ایران با رهبران. در حال حاضر رئیس جمهور خودکامه اظهارات در حال دریافت و با سکوت و موافقت. نفاق خیره کننده خواهد بود اگر به آن نیست بنابراین قابل پیش بینی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای قدرت نامحدود خواهد بود ترسناک تر اگر او تا به حال اغلب طفره رفت در واقع با استفاده از قدرت از جمله در طول این بحران ترجیح می دهند به جای قربانی ملت فرمانداران تحت پوشش گیرد. مهمترین آنها او خودداری کرده است به مسئله ملی stay-at-home, منظور ترک که تصمیم به فردی متحده است. “ما یک چیزی به نام قانون اساسی که من گرامی شماره یک او گفت:” در اوایل این ماه. “شماره دو آن دسته از فرمانداران — من می دانم که هر یک از آنها — آنها در حال انجام یک کار بزرگ است. آنها که بسیار بسیار موفق در آنچه آنها انجام می دهند. و همانطور که می دانید من می خواهم فرمانداران به چیزهایی در حال اجرا.” به اندازه او با استفاده از قدرت خود از آن شده است به دنبال پیر bugaboos مانند بسته شدن مرزهای کشور و یا به شرکت در فساد مانند استفاده از هواکش به عنوان یک شکل از حمایت به مورد علاقه سیاستمداران جمهوری خواه.

در غیاب رهبری فدرال این کشور فرمانداران در حال ابداع خود را راه حل. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom (D-کالیفرنیا.) روز دوشنبه اعلام کرد دولت خود را تشکیل یک پیمان با واشنگتن و اورگان به برنامه ریزی چگونه به دوباره باز کردن اقتصاد خود; New York, New Jersey, کانکتیکات, پنسیلوانیا, رود آیلند, ماساچوست و دلاور در حال انجام یک اقدام مشابه.

در کوتاه: دولت فدرال تحت رئیس جمهور تهمت شکسته است مایل و یا قادر به انجام وظایف مورد انتظار از آن در طول یک اورژانس ملی. رئیس جمهور می خواهد تمام قدرت و تمام اعتبار و هیچ یک از مسئولیت است. نتیجه وحشتناک است مخلوط از استبداد و fecklessness که تهدید دموکراسی آمریکایی و بهداشت عمومی.

وجود دارد به نظر می رسد هیچ راه حل برای مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتار و حداقل تا انتخابات ماه نوامبر. رای دهندگان باید به یاد داشته باشید که فقط او نامناسب این همه گیر مرگبار اما که خود را در رفتار خود از تشکیل یک بحران در حق خود است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de