مغلوب ساختن پیشی جستن خارج گارد ملی از میان واشنگتن جورج فلوید تظاهرات در سراسر آمریکا

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او دستور داده به سرباز گارد ملی شروع به خروج از پایتخت کشور گفت: همه چیز این است که “تحت کنترل کامل.”

منطقه کلمبیا دولت درخواست برخی از نیروهای گارد هفته گذشته برای کمک به اجرای قانون با مدیریت اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید.

اما تهمت دستور داد هزاران نفر از سربازان و اجرای قانون فدرال به شهر به “تسلط” خیابان پس از برخی از موارد غارت و خشونت است.

سی شهردار موریل Bowser خود در هفته گذشته به نام مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی سرباز گارد ملی که برخی از ایالت ها به شهر فرستاده.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه که “آنها در جریان خواهد بود اما می تواند به سرعت بازگشت در صورت نیاز.”

تظاهرکنندگان تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن دی سی در روز یکشنبه. (مایا Alleruzzo/آسوشیتد پرس)

در یک سی هتل ده ها تن از نیروهای گارد ملی از کارولینای جنوبی دیده می شد چک کردن و انتظار برای اتوبوس.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین دستور داد بیش از 1000 فعال سربازان وظیفه به پرواز به دی سی-منطقه رزرو, اما آنها شروع به بازگشت به خانه خود را, پایگاه, پس از چند روز تظاهرات صلح آمیز است.

اعتراضات در سراسر آمریکا و جهان را برانگیخته توسط مارس 25 مرگ فلوید گزارشی که پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت.

تظاهرات در سراسر این کشور در روز شنبه بودند شاید بزرگترین روز بسیج فلوید پس از مرگ است.

مردم راه رفتن بر روی کلمات سیاه زندگی ماده که به رنگ زرد روشن نامه در 16 خیابان به عنوان تظاهر کنندگان تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید در روز یکشنبه. (مایا Alleruzzo/آسوشیتد پرس)

مشارکت مردم ادامه داد: در سراسر جهان روز شنبه حتی به شهرستانها ایالات متحده برداشته حکومت تحمیل میان هفته گذشته اسپاسم آتش سوزی ضرب و جرح و سر و صدا-و-گرفتن حملات در کسب و کار.

روزهای اخیر از ایالات متحده تظاهرات شده اند اکثریت صلح آمیز است.

شهر نیویورک آسانسور مقررات منع رفت و آمد

شهر نیویورک شهردار بلند است این شهر مقررات منع رفت و آمد جلوتر از برنامه موجب در تظاهرات علیه خشونت پلیس.

8 p. m. citywide مقررات منع رفت و آمد نیویورک برای اولین بار در دهه شده در اثر باقی می ماند از طریق حداقل یکشنبه با برنامه ریزی شهرستان برای بلند کردن آن را در همان زمان آن را وارد فاز اول بازگشایی پس از بیش از دو ماه از coronavirus shutdown.

اما شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد صبح روز یکشنبه در یک صدای جیر جیر که حکومت نظامی به پایان خواهد رسید “بلافاصله موثر.”

تظاهرات و تجمع در نزدیکی لبه میدان تایمز در نیویورک پنج شنبه, 7 ژوئن 2020. شهر نیویورک برداشته حکومت نظامی تحریک تظاهرات علیه خشونت پلیس جلوتر از برنامه یکشنبه پس از یک شب آرام و عاری از درگیری و یا غارت از فروشگاه لرزاند که شهرستان روز قبل. (ست Wenig/آسوشیتد پرس)

“دیروز و شب گذشته ما شاهد بهترین شهر ما” د Blasio توییتی “فردا ما را اولین گام بزرگ به راه اندازی مجدد.”

این حرکت به دنبال پلیس شهر نیویورک عقب کشیدن در اجرای مقررات منع رفت و آمد شنبه نیز هزاران تن به خیابان ها و پارک ها در اعتراض به خشونت پلیس.

بیش از دو ساعت پس از حکومت نظامی را گذرانده بودند شنبه شب گروه چند صد تظاهر کنندگان ادامه داد: به مارس در منهتن و بروکلین, در حالی که پلیس نظارت آنها اما در زمان یک دست کردن روش.

نهایی یادبود فلوید

هوستون رئیس پلیس می گوید فلوید بدن وارد شده در تگزاس برای نهایی مراسم یادبود و تشییع جنازه.

رئیس پلیس هنر اکودو توییتی اوایل یکشنبه که فلوید خانواده نیز با خیال راحت وارد شد. شش دقیقه مشاهده برای فلوید است که برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه در هوستون به دنبال خدمات مراسم تشییع جنازه و تدفین سه شنبه در حومه شهر پرلند.

قبلی یادبود برگزار شد فلوید در مینیاپولیس و Raeford, N. C., است که در نزدیکی جایی که او به دنیا آمد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>