رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عینک ماسک به هنگام بازدید از یک بیمارستان نظامی در شنبه اولین بار رئیس جمهور شده است دیده می شود در عمومی با نوع صورت پوشش توصیه شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش و یا آلوده شدن توسط این رمان coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن پرواز با هلیکوپتر به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در Bethesda, Md., فقط در خارج از واشنگتن دی سی به دیدار زخمی اعضای و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مراقبت از COVID-19 بيمار. به عنوان او را ترک کاخ سفید به خبرنگاران گفت:: “هنگامی که شما در یک بیمارستان به خصوص … من فکر می کنم این انتظار به پوشیدن ماسک.”

تهمت بود با پوشیدن ماسک در والتر رید راهرو به عنوان او شروع به سفر خود را. او با پوشیدن یک زمانی که او پا کردن هلیکوپتر در تاسیسات.

رئیس جمهور این بود که دیر شروع به استفاده از ماسک در طول همه گیر که درگرفته است در سراسر ایالات متحده از ماه مارس و آلوده به بیش از 3.2 میلیون کشته و حداقل 134,000. برجسته ترین جمهوری خواهان از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس تایید پوشیدن ماسک به عنوان رمان coronavirus زمین به دست آورد در این تابستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de