مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی تهدید به شاتر رسانه های اجتماعی شرکت ها پس از توییتر هشدار

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید برای تنظیم یا خاموش کردن رسانه های اجتماعی شرکت ها یک روز پس از توییتر, Inc. برای اولین بار اضافه شده هشدار به برخی از توییت خود باعث خوانندگان به واقعیت-بررسی رئيس جمهور ادعا می کند.

تهمت بدون ارائه هر گونه مدرکی تصریح کرد اتهامات خود را از تعصب سیاسی با چنین تکنولوژی, سیستم عامل, به tweeting: “جمهوری خواهان احساس می کنید که سیستم عامل رسانه های اجتماعی کاملا سکوت محافظه کاران صدای. ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد.”

وی افزود: “پاک کردن عمل خود را در حال حاضر!!!!”

نمایندگان for Twitter و Facebook نمی تواند بلافاصله نظر رسیده در مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها. سهام این شرکتها در بازار قبل از معاملات زیر نوشته.

در این جفت ارز از اوایل صبح پست جمهوری خواه رئیس جمهور دوباره لعنتی پست الکترونیکی-در برگه های رای به عنوان مملو از تقلب — هر چند هیچ شواهدی وجود ندارد که این مورد و بسیاری از آمریکایی ها با استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای در انتخابات قبلی است. پنج متحده در حال حاضر تنها با استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری برای همه انتخابات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده مشابه توییتهایی دربارهی انتخابات موضوع در روز سه شنبه که تا به حال نقل مکان کرد و توییتر برای اضافه کردن یک هشدار مدلول توسط آبی علامت تعجب در زیر توییتهایی برای هشدار دادن به او ادعا می کند ممکن است نادرست و یا بی اساس و مستقیم خوانندگان به یک صفحه از اخبار و اطلاعات در مورد این موضوع.

(realDonaldTrump/توییتر)

توییتر گفت: این اولین بار آن را تا به حال اعمال یک واقعیت-چک کردن برچسب به یک صدای جیر جیر توسط رئیس جمهور در یک فرمت جدید خود را “اطلاعات گمراه کننده” سیاست که معرفی شد در اوایل این ماه به مبارزه با اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس.

این تغییر چشمگیر توسط شرکت های فن آوری است که سخت تر سیاست های خود در سال های اخیر در میان انتقاد و آن دست کردن رویکرد مجاز است اطلاعات غلط به رشد باعث شده بود مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را متهم به دخالت در آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>