رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید روز دوشنبه به طور دائم متوقف کردن کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی (WHO) اگر آن را مرتکب نشده به بهبود ظرف مدت 30 روز و به تجدید عضویت ایالات متحده در بدن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق کمک های ایالات متحده به این که در ماه گذشته آن را متهم به ترویج چین را “دروغ” در مورد شیوع کروناویروس هر چند که مقامات رد اتهام و چین گفت: آن شفاف و باز است.

“اگر کسی که مرتکب نشده به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده من را به توقف موقت از ایالات متحده کمک های مالی به این که دائمی و تجدید عضویت ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته رئیس آن Tedros Adhanom Ghebreyesus در نامه ای ارسال شده در توییتر.

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود که “انجام می شود بسیار غم انگیز کار” در آن دست زدن به ویروس و او را از تصمیم به زودی در ایالات متحده کمک های مالی.

در نامه خود مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تنها راه رو به جلو برای بدن بود اگر آن را می تواند نشان دهد استقلال از چین و افزود که دولت او در حال حاضر آغاز شده اصلاحات در گفتگو با Tedros.

در روز دوشنبه گفت که بررسی مستقل جهانی virus پاسخ آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و آن را تا به حال دریافت حمایت و سنگین تعهد وجه از چین در کانون به عنوان منشا این بیماری همه گیر.

ژنو-که بر اساس یک U. N. تخصصی سازمان است که منجر به یک ابتکار جهانی برای توسعه امن و موثر واکسن آزمایش و مواد مخدر برای جلوگیری از, تشخیص و درمان COVID-19.

بیش از 4.75 میلیون نفر گزارش شده آلوده شده اند در سطح جهانی و 314,414 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

ایالات متحده کمک بیش از 400 میلیون دلار به این که در سال 2019 یا حدود 15 درصد از این سازمان بودجه.

و در این سال, واشنگتن در حال حاضر پرداخت می شود که حدود 58 میلیون ارشد تهمت مقامات دولت گفت: در ماه گذشته نیمی از آنچه در آن است نیاز به پرداخت هزینه برای سال 2020 شناخته شده به عنوان یک ارزیابی سهم.

ایالات متحده به طور سنتی فراهم می کند چند صد میلیون دلار سالانه در بودجه داوطلبانه به خاص است که برنامه هایی مانند فلج اطفال ریشه کن کردن بیماری قابل پیشگیری با واکسن اچ آی وی و هپاتیت و سل و بارداری, نوزاد, بهداشت کودک و نوجوان.

معلوم نبود چقدر داوطلبانه کمک های مالی ایالات متحده در حال حاضر ارائه شده که برنامه ها در سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im