مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید فرمانداران آنها ‘ضعیف’ و نیاز به تسلط بر داعش را برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه تمسخر بسیاری از فرمانداران به عنوان “ضعیف” و خواستار تشدید سرکوب در سوختن و سرقت توسط برخی از تظاهرکنندگان پس از تظاهرات خشونت آمیز در ده ها تن از شهرستانها آمریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به فرمانداران در یک کنفرانس ویدئویی که همچنین شامل اجرای قانون و امنیت ملی مقامات گفتن دولت و رهبران آنها “مجبور به گرفتن بسیار سخت تر است.”

“بسیاری از شما ضعیف هستند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما باید به دستگیری مردم است.”

مردم در سراسر کشور شده اند در اعتراض به مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در طول بازداشت در مینیاپولیس یک هفته پیش. یک افسر پلیس دیده می شود شهروند-شات تصویری زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

فلوید بود در دستبند ، او پس از سفید افسر نادیده گرفته و اطرافیان فریاد به او و فلوید گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد. مرگ او را برانگیخته روز از تظاهرات در مینیاپولیس است که با گسترش به شهرستانها در سراسر آمریکا از جمله لس آنجلس آتلانتا و واشنگتن و نیویورک است.

سازمان دیده بان | تهمت lambastes فرمانداران در کنفرانس تلفنی در مورد تظاهرات:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید فرمانداران در یک کنفرانس تلفنی به استفاده از گارد ملی برای کنترل اعتراضات موجب مرگ جورج فلوید در طول بازداشت. 0:34

مقیاس تظاهرات اتحاد rivaled تاریخی تظاهرات حقوق مدنی و جنگ ویتنام اشاره کرد. حداقل از 4400 نفر دستگیر شده اند برای جرائمی مانند سرقت مسدود کردن بزرگراه ها و شکستن حکومت نظامی با توجه به تعداد وارد شده توسط آسوشیتد پرس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تصویر کشیده اعتراض به خشونت به عنوان کار خارج از گروه ها و افراط گرایان.

یک bellicose تهمت خواست فرمانداران برای اعزام گارد ملی که او اعتبار برای کمک به آرام کردن اوضاع یکشنبه شب در مینیاپولیس. او خواستار آن شدند که به طور مشابه اقدامات سخت گرفته شود و در شهرستانها نیز خشونت را تجربه کرده از جمله نیویورک و فیلادلفیا و لس آنجلس.

“شما رو به دستگیری مردم شما را به پیگیری مردم شما را مجبور به قرار دادن آنها را در زندان برای 10 سال و شما هرگز دیدن این مسائل دوباره گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما در حال انجام آن در واشنگتن ما در حال رفتن به انجام چیزی است که مردم قبل از دیده نمی شود.”

رئیس جمهور گفت: فرمانداران آنها خود را “شبیه احمق ها” برای تماس بیشتر گارد ملی به عنوان یک نمایش برای اجرا در خیابان های شهرستان.

ملی Guardsmen و لس آنجلس افسران پلیس نگهبانی معترض یکشنبه. (Jae C. هنگ/آسوشیتد پرس)

ایالات متحده دادستان کل لایحه Barr که او نیز در این تماس گفت: فرمانداران که مشترک تروریستی نیروی کار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری آشوبگران و خواست مقامات محلی به “تسلط” خیابان ها و کنترل واکنش نشان نمی دهند به جمعیت. وی از فرمانداران به “پس از رفتن مشکل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را عصبانی نصایح در کشور فرمانداران آمد و پس از یک شب یکشنبه از تشدید خشونت ها تصاویر آتش سوزی و غارت و درگیری با پلیس پر کردن ملت امواج رادیو و تلویزیون و تحت الشعاع قرار داده تا حد زیادی به تظاهرات صلح آمیز است. تظاهرات رشد کرده بود پس از گرم شب جمعه که سرویس مخفی با عجله رئیس جمهور به پناهگاه زیرزمینی که قبلا مورد استفاده در حملات تروریستی است.

روز دوشنبه تهمت نیز صحبت از تلاش برای جرم پرچم در حال سوختن است. دادگاه عالی اتحاد محافظه کار اعضای جدید پس از آن آخرین حکم در آن موضوع و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “من فکر می کنم آن زمان برای بررسی که دوباره.”

او ادامه داد: تلاش خود را برای پروژه های قدرت با استفاده از التهابی توییتهایی و ارائه حزبی حملات.

به عنوان شهر سوخته شب پس از شب ها و تصاویر خشونت را تحت پوشش تلویزیون تهمت مشاوران باید در مورد چشم انداز یک بیضی آدرس دفتر در تلاش برای کاهش تنش است. این مفهوم به سرعت اوراق برای عدم سیاست های پیشنهادی و خود رئیس جمهور ظاهری سردی در ارائه یک پیام وحدت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد در روز یکشنبه بود و نه برنامه ریزی شده به روز دوشنبه یا نه.

تظاهرات در واشنگتن به نظر می رسد به گرفتن افسران ، آنها را برانگیخت یکی از بالاترین هشدار در کاخ سفید پیچیده پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 در سال 2001.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مشاوران او نگرانی در مورد ایمنی خود را در حالی که هر دو بخش خصوصی و عمومی ستایش کار سرویس مخفی.

مرحله پلیس در پارک لافایت به جمع تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید شنبه مه 31 سال 2020 نزدیک به کاخ سفید است. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

تظاهرکنندگان بازگشت بعد از ظهر یکشنبه رو خاموش در برابر پلیس در پارک لافایت به شب. مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک پیام از یک مفسر محافظه کار تشویق مقامات برای مقابله با نیروی بیشتر است.

“این است که نمی خواهید برای متوقف کردن تا زمانی که بچه ها خوب هستند و مایل به استفاده از قریب به اتفاق نیروی در برابر مردمان بد” باک خادم نوشت: در یک پیام تکثير توسط رئیس جمهور.

در روزهای اخیر امنیتی در کاخ سفید تقویت شده توسط گارد ملی و پرسنل اضافی از سرویس مخفی ایالات متحده پارک پلیس.

وزارت دادگستری مستقر اعضای سرویس مارشال آمریکا و عوامل از اداره مبارزه با مواد مخدر به مکمل سرباز گارد ملی در خارج از کاخ سفید به گفته یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی. رسمی نمی تواند بحث در مورد این موضوع علنی و در صحبت خواست نامش فاش نشود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>