رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه پیشرفته یک بی اساس تئوری توطئه در مورد یک 75 ساله از معترضان در بوفالو, n. y. بود که تحت فشار قرار دادند توسط ماموران پلیس, به tweeting, بدون شواهدی وجود دارد که این تقابل ممکن است یک “راه اندازی شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که خود را به نام “رئیس جمهور شما از قانون و نظم” بود که یک بار دیگر جانبداری بصورتی پایدار و محکم با پلیس بیش از معترضان که به خیابان آمده اند در سراسر کشور است.

با صدای جیر جیر خود را تهمت اقدام به بازیگران شک در تصویری نشان بوفالو پلیس در ژوئن 4 تنه زدن انسان که سقوط کرد به عقب و ضربه سر خود را بر روی پیاده رو. مارتین Gugino, 75 بود دیده می شود خونریزی از سر خود را به عنوان افسر پیاده روی دور.

تصویری از برخورد موجب خشم آنلاین به عنوان تظاهرات بودند به خوبی در جریان در پی جورج فلوید مرگ در اعتراض به استفاده بیش از حد از زور و تحریک برای پلیس اصلاحات.

“بوفالو از معترضان راندند توسط پلیس می تواند یک ANTIFA provocateur” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “75 ساله مارتین Gugino بود تحت فشار قرار دادند دور پس از ظاهر شدن به اسکن پلیس ارتباطات در جهت سیاه و سفید کردن تجهیزات. @OANN من به تماشای او سخت تر از رانده شد. بود با هدف اسکنر. می تواند مجموعه ای ،

(CBC)

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در اخبار روزانه توجیهی شنبه بود apoplectic بیش از جیر که از او به عنوان “ریختن بنزین بر آتش” در طول زمان حاضر برای کشور است.

“چه که حتی معنی, ‘سقوط سخت تر از او رانده شد’ گفت:” کومو. “آیا شما فکر می کنم آن صحنه? آیا شما فکر می کنم خون آمدن از سر او برگزار شد?

“نشان می دهد برخی از نجابت, نشان می دهد برخی از بشریت” کومو گفت و به نام در مغلوب ساختن پیشی جستن به عذرخواهی می کنیم.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به نام رئیس جمهور جیر که شک و تردید در مارتین Gugino تعامل بود و پلیس به عنوان ‘بی پروا.’ 2:18

واکنش نیز سویفت از دموکرات ها در کاپیتول هیل در واشنگتن است. هاوایی بهداشت ، برایان Schatz یک دموکرات گفت: از آن زمان به درخواست خواهان و اگر آنها هنوز هم در حمایت از رئیس جمهور است که می تواند چنین ادعا می کنند.

شماره 2 حزب جمهوری خواه در سنا جان Thune از داکوتای جنوبی, آیا انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

“این یک اتهام جدی است که تنها باید با حقایق و شواهد است. و من را دیده اند هر حال Thune به خبرنگاران گفت: در کنگره.

پرسید اگر رئیس جمهور نباید ساخت چنین اتهام Thune گفت: “من فکر می کنم که داده.”

دیرین فعال صلح

بوفالو شهردار بایرون قهوه ای یکی دیگر از دموکرات توییتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که “شهر بوفالو توسط لیزر متمرکز در درمان اقدام علیه نژادی و بی عدالتی و ایجاد یک آینده خوب برای ما ساکنان. ما دعا می کنیم برای بهبودی کامل برای آقای Gugino و من بارها و بارها گفت که دو افسر سزاوار با توجه روند.”

Gugino که خارج از بخش مراقبت ويژه اما همچنان در بیمارستان بستری شده است توضیح داده شده توسط دوستان به عنوان یک بازنشسته و جانباز فعال صلح رانده شده توسط ایمان خود و میل به عدالت اجتماعی است. او درگیر با غرب, نیویورک, مرکز صلح و همبستگی کمیته گفت: Vicki راس, مرکز, مدیر اجرایی.

راس گفت: Gugino نیز تحت شیمی درمانی برای سرطان است.

سازمان دیده بان | گرافیک محتوای warning: 75 ساله بوفالو مرد زدم خونین:

مردی بود که در یک اعتراض بود که نزدیک شدن به پایان آن زمانی که او تحت فشار قرار دادند توسط پلیس و ضربه سر خود را بر روی پیاده رو. دو افسر پلیس شده اند به حالت تعلیق درآمد. 0:35

Gugino وکیل کلی Zarcone گفت: آسوشیتد پرس که مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات “کاملا بی اساس و مضحک است.”

Gugino او گفت: “همواره صلح آمیز معترضان از آنجا که او در مورد مراقبت از جامعه امروز است.”

“هیچ کس از اجرای قانون کرده است و حتی پیشنهاد هر چیزی در غیر این صورت پس ما در از دست دادن درک است که چرا رئیس جمهور ایالات متحده را چنین تیره و خطرناک و نادرست در مورد اتهامات او است. ما می تواند تایید کند که این اتهامات کاملا بی اساس و مضحک” او گفت:.

جو بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد نیز به نام برگ برنده برای صدای جیر جیر.

دو بوفالو افسران پلیس متهم شدند با حمله روز شنبه در ارتباط با این حادثه. رابرت McCabe و هارون Torgalski که معلق شده بود التماس کرد گناه نیست به حمله درجه دوم و منتشر شد بدون وثیقه.

ده ها تن از افسران پلیس پا را از بخش کنترل جمعیت واحد با اعتراض به تعلیق از دو همکار افسران.

مکرر Antifa اتهامات

مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل ویلیام Barr به دنبال کراوات حوادث خشونت آمیز که گاهی اوقات رخ داده در دو هفته ملی تظاهرات با Antifa. در حالی که وجود داشته اند اعمال خشونت آمیز از جمله اموال تخریب و سرقت شواهد کمی وجود دارد که Antifa تراز معترضان می تواند پشت یک جنبش است که به نظر می رسد تقریبا به طور همزمان در صدها نفر از شهرستانها و شهرهای کوچک در تمام 50 ایالت فلوید پس از مرگ است.

Antifa کوتاه برای “ضد فاشیست” آیا به نظر می رسد به یک سازمان رسمی.

ضد افترا لیگ (ADL) که نظارت بر افراط گرایان توصیف Antifa به عنوان یک آمورف جنبش که پیروان مخالفت با افراد و یا گروه در نظر آنها استبدادی یا نژادپرست است. Antifa “هدف ترساندن و منصرف کردن نژادپرستان” اما آن تاکتیک های تهاجمی از جمله درگیری فیزیکی می تواند به ایجاد “باطل خود شکست چرخه حملات ضد حمله و سرزنش” به ADL گفته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر ارجاع یک گزارش از راست یکی آمریکا شبکه خبر. این گزارش مربوط به Gugino آمد از یک OANN خبرنگار که روسی است. به گزارش دیلی خبرنگار نیز کار کرده و Sputnik کرملین-حمایت رسانه های خروجی.

OANN را Chanel Rion محروم شد در ماه آوریل توسط White House Correspondents’ Association for بارها و بارها به جلسات در روز خود سازمان بود و نه در چرخش برای حضور در.

با وجود WHCA اقدام کاخ سفید اجازه داده است او را به ادامه حضور در.

به تازگی مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم سابق کنگره و زمان صبح جو میزبان جو Scarborough بودن همدست قتل یک کارمند مرگ نزدیک به 20 سال پیش با وجود هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا و معاینات پزشکی گزارش که حکم مرگ او تصادفی. با وجود نظرات عمومی از زن جوان مرد زن مرده که توییت شد یک منبع درد و مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به صدای جیر جیر در مورد مرگ او.

Rion به نظر می رسد به تهمت طرف در سکربروق جنجال در اخیر کنفرانس مطبوعاتی.

“اگر جو Scarborough بودند نمی توانستم او شکایت رئیس جمهور افترا?,” او پرسید: کاخ سفید را فشار دهید ، “و سپس به نوبه خود نمی تواند رئیس جمهور تهمت وکلای بلافاصله عزل جو Scarborough و اجازه می دهد او را به رفتن زیر سوگند به توضیح دهید که چگونه این 28 ساله زن مرده پیدا شد با میز با چند جمجمه شکستگی?”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im