مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه فرمان اجرایی با هدف رسانه های اجتماعی شرکت های

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشدید جنگ خود در رسانه های اجتماعی شرکت ها با امضای یک فرمان اجرایی روز شنبه به چالش کشیدن مسئولیت حمایت است که در خدمت به عنوان یک بستر برای نامحدود سخنرانی در اینترنت.

هنوز حرکت می کند به نظر می رسد بیشتر در مورد سیاست از مواد به عنوان رئیس جمهور هدف از هواداران پس از او به شدت انتقاد کرد در توییتر برای استفاده از چک حقیقت به خود توییتهایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: واقعیت این چک شد “سرمقاله گیری” توسط توییتر و به فعالیت سیاسی. او گفت که باید هزینه این شرکت ها خود را برای حفاظت از پرونده های حقوقی برای چه نوشته شده است بر روی سیستم عامل خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را که تکیه به شدت در توییتر شفاهی تنبیه کردن دشمنان خود را متهم به غول تکنولوژی در سیلیکون ولی از هدف قرار دادن محافظه کاران در رسانه های اجتماعی با واقعیت-چک کردن آنها یا حذف پست های خود را.

“ما در حال تغذیه با آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ادعا نظم را رعایت آزادی بیان.

مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی پس از توییتر اضافه شده هشدار در مورد گرفتن حقایق به دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها. (مت Rourke/آسوشیتد پرس)

آن را هدایت اجرایی سازمان به درخواست حکومت مستقل-ساخت سازمان از جمله کمیسیون ارتباطات فدرال و کمیسیون تجارت فدرال برای بررسی اینکه آیا آنها می توانند محل جدید مقررات در شرکت ها — هر چند کارشناسان ابراز شک و تردید بسیار می تواند بدون انجام عمل کنگره.

شرکت های مانند Twitter و Facebook اعطا مسئولیت حفاظت در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت زیرا آنها می شوند “سیستم عامل” نه “ناشران” است که می تواند در صورت دعاوی بیش از محتوا است.

مشابه فرمان اجرایی بود که قبلا در نظر گرفته شده توسط دولت اما کنار گذاشته نگرانی بیش از آن نمی تواند عبور حقوقی جمع اوری و آن را نقض اصول محافظه کار در مقررات زدایی و آزادی بیان است.

روشن تعصب سیاسی’ می گوید: تهمت کمپین

“آنها تا به حال بدون کنترل قدرت به سانسور, محدود, ویرایش, شکل, پنهان کردن, تغییر تقریبا هر نوع ارتباطی بین شهروندان خصوصی و یا عمومی بزرگ مخاطبان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از رسانه های اجتماعی شرکت ها را به عنوان او آماده برای ثبت سفارش.

“وجود دارد هیچ سابقه ای در تاریخ آمریکا آنقدر کوچک تعدادی از شرکت های بزرگ برای کنترل بزرگ حوزه تعامل انسان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود واکنش نشان داد و پس از توییتر اضافه شده هشدار عبارت به دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی که به نام پست الکترونیکی-در برگه های رای “جعلی” و پیش بینی کرد “جعبه پست الکترونیکی خواهد بود دزدیدند.” تحت توییتهایی وجود دارد در حال حاضر یک لینک مطالعه “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” که هدایت کاربران به یک صفحه با واقعیت-بررسی و اخبار در مورد تهمت به ادعاهای بی اساس.

(realDonaldTrump/توییتر)

تهمت متهم توییتر از دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری و اعلام کرد: “به عنوان رئیس جمهور من به شما اجازه نمی دهد این اتفاق می افتد.” مبارزات انتخاباتی خود مدیر براد Parscale گفت: توییتر را “روشن تعصب سیاسی” بود رهبری این کمپین به جلو “همه ما تبلیغات از توییتر ماه پیش.”

در واقع توییتر ممنوع تبلیغات سیاسی در ماه نوامبر گذشته.

توییتر پاسخ

اواخر روز چهارشنبه, توییتر, مدیر عامل شرکت جک دورسی توییتی “ادامه خواهیم داد تا به نقطه ای از نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان است.”

دورسی افزود: “این را نمی کند ما یک داور از حقیقت است.’ قصد ما این است که برای اتصال نقطه از اظهارات متناقض و نمایش اطلاعات در اختلاف بنابراین مردم می توانند قضاوت کنند.”

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی می گوید پلت فرم ادامه خواهد داد تا به نقطه ای از نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان است. (فرانسوا موری/آسوشیتد پرس)

از سوی دیگر Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ گفته فاکس نیوز پلت فرم خود را به “سیاست های مختلف, من فکر می کنم از توییتر در این است.”

“من فقط به شدت اعتقاد دارند که Facebook نباید داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین,” او گفت:.

منتقدان تماس مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت غیر قانونی

رئیس جمهور منتقدان, در ضمن, بدحجابی این سیستم عامل اجازه می دهد او را به جلو اطلاعات نادرست یا گمراه کننده است که می تواند به اشتباه رای دهندگان.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منظور این است که به سادگی غیر قانونی گفت:” اورگن ایالت Ron Wyden یک دموکرات و مدافع آزادی اینترنت. مغلوب ساختن پیشی جستن است “به شدت در تلاش برای سرقت برای خود قدرت دادگاه و کنگره است. … همه برای توانایی گسترش كلیك كنید نهفته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد کرده است, چند, جدی مشکلات حقوقی و بعید است که برای زنده ماندن یک چالش با توجه به مت Schruers رئیس جمهور کامپیوتر و ارتباطات انجمن صنعت واشنگتن-بر اساس سازمان است که نشان دهنده کامپیوتر و اینترنت شرکت.

این امر همچنین به نظر می رسد به یک حمله در همان آنلاین آزادی فعال است که سیستم عامل رسانه های اجتماعی شکوفا در وهله اول — و آنها را چنین موثر میکروفون برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر سیاستمداران است.

“طنز که از دست داده است و در اینجا است که اگر این حمایت بودند به دور و خدمات رسانه های اجتماعی خواهد بود به مراتب تهاجمی تر در تعدیل محتوا و فسخ حساب” Schruers گفت. “ما پر جنب و جوش عمومی (persian) بحث و گفتگو خواهد محول به چیزی بیش از قبل از تایید soundbites.”

مجلس نانسی پلوسی گفت: آن را “ظالمانه” است که در حالی که توییتر قرار داده بود یک واقعیت-بررسی تگ در مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها ادعا گسترده پست الکترونیکی-در تقلب در انتخابات آن را به حال شده توییتهایی بدون شواهد نشان می دهد که تلویزیون اخبار میزبان بود به قتل یک دستیار سال پیش.

“مدل کسب و کار خود است که پول را در هزینه از حقیقت و واقعیت است که آنها می دانند که” او گفت: از رسانه های اجتماعی غول همچنین ذکر Facebook. او گفت: هدف آنها این است که برای جلوگیری از مالیات “و آنها نمی خواهند به تنظیم شود به طوری که آنها واسطه کار بد به کاخ سفید است.”

رئیس جمهور و دیگر محافظه کاران شده اند این ادعا برای سال های سال است که دره سیلیکون شرکت های فن آوری در حال مغرضانه در برابر آنها. اما هیچ مدرکی برای این — و در حالی که بسیاری از مدیران و کارکنان بسیاری از Twitter, Facebook و Google ممکن است تکیه لیبرال این شرکت تاکید کرده اند که آنها هیچ علاقه به کسب و کار در طرفداری از یک حزب سیاسی بیش از دیگر.

‘حقایق’

این شرکت در حال آماده سازی خود برای مبارزه با اطلاعات غلط در اطراف نوامبر انتخابات است. Twitter و Facebook را آغاز کرده اند نورد از ده ها تن از قوانین جدید برای جلوگیری از تکرار این موارد نادرست در مورد نامزدهای انتخابات و روند رای گیری که خدشه دار 2016 انتخابات.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را تشدید کرده این سیستم عامل’ پاسخ آنها را که منجر به اقدامات علیه سیاستمداران — حرکت آنها به مدت طولانی مقاومت — را که گمراه کننده ادعا می کند در مورد ویروس.

ماه گذشته توییتر معرفی “حقایق” برچسب مستقیم به رسانه های اجتماعی کاربران به اخبار و مقالات از رسانه های مورد اعتماد در کنار توییتهایی حاوی گمراه کننده و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد ویروس.

حتی به عنوان او و حامیان او شکایت از تعصب بر روی پلت فرم مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از توییتر به ساخت قوی و آواز آنلاین زیر است. رئیس جمهور حساب در حال حاضر بیش از 80 میلیون پیروان.

مغلوب ساختن پیشی جستن موفقیت در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که پیشنهاد خود را ممکن است بیشتر در مورد سیاست از هر گونه علاقه در قوانین و مقررات با توجه به دانشگاه راتگرز رسانه پروفسور جان Pavlik که مطالعات تاثیر تکنولوژی بر جامعه و دولت است.

Pavlik گفت که تلاش برای ارعاب سیستم عامل در حال حاضر او به دنبال کنترل 2020 کمپین پخش آنلاین و “در مورد توسل به پایگاه خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>