تهمت و توهین دریایی جانباز تشکر. کونور بره تماس او را یک آمریکایی ‘تقلب’

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز چهارشنبه تحویل پیام به خانواده ها از 100,000 آمریکایی ها که شناخته شده اند و از COVID-19 اجازه دادن به آنها را می دانیم که آنها تنها نیستند.

“این ملت بدحال با شما گفت:” در یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی. “نگاهی به برخی از آرامش از این واقعیت است که همه ما غمگین با شما.” در چهارشنبه coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته 100,000 و بایدن گفت این بود که “لحظه ای در تاریخ ما طوری گریم بنابراین جانسوز” که آن را “برای همیشه ثابت در هر یک از قلب ما به عنوان مشترک و اندوه است.”

بایدن لمس در چه غم انگیز یک coronavirus مرگ است به عنوان بسیاری از خانواده ها و دوستان قادر به با یک دوست خود را با توجه به بیمارستان محدودیت و آنها می میرند به تنهایی. “آن همه بدتر با دانستن این است که یک نقطه عطف سرنوشت ساز ما هرگز باید رسیده اند و می توانست اجتناب شده است” بایدن گفت: با اشاره به های اخیر دانشگاه کلمبیا مطالعه نشان داد که تا به حال فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل اجرا شده است یک هفته زودتر 36,000 مرگ و میر ممکن است جلوگیری کرد.

این غم و اندوه ممکن است احساس “خفه کننده” در حال حاضر بایدن گفت: او می داند و همدردی خود را نمی خواهد “کسل کننده وضوح درد شما احساس می کنید در حال حاضر” اما “می تواند به شما قول از تجربه آن روز خواهد آمد که حافظه شما عزیزان به ارمغان خواهد آورد لبخند به لب خود را قبل از آن را به ارمغان می آورد و اشک را به چشم خود را. دعای من برای همه شما این است که بعد خواهد آمد هر چه زودتر به جای بعد. خدا نگهدار هر یک از شما و برکت حافظه از یکی از شما از دست داده است.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>