مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد او تنها رفت و به کاخ سفید پناهگاه برای ‘بازرسی’ آن

سه سابق افسران پلیس در حال بازگردانده شدن ضربه با اتهامات در ارتباط با مرگ جورج فلوید و یکی دیگر از سابق پلیس را به اتهام به روز رسانی شده است.

درک چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس که kneeled در Floyd گردن برای تقریبا ده دقیقه در حالی که فلوید گفت که او نمی تواند تنفس هفته گذشته به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. روز چهارشنبه استار تریبیون گزارش داد که مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون را بالا بردن اتهامات به قتل درجه دوم.

علاوه بر این سه نفر دیگر از افسران بودند که در صحنه Tou Thao, J. Alexander Kueng و توماس لین در حال شارژ با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم با توجه به استار تریبیون.

سناتور. Ctq (D-Minn.) اعلام این خبر در یک سایت نوشته “این یک گام مهم دیگر برای عدالت است.” سی ان ان روز چهارشنبه بعد از ظهر با ذکر سوابق دادگاه تایید دیگر افسران متهم شده اند.

این توسعه می آید پس از وکیل بنیامین Crump که به نمایندگی از فلوید خانواده گفت: او انتظار می رود سه تن دیگر از افسران دیده می شود در ویدئوها از فلوید مرگ به بازداشت “قبل از ما این یادبود در اینجا در مینیاپولیس فردا” با دعوت از آنها “فقط به عنوان گناه برای مرگ جورج فلوید به عنوان افسر چوین.” Crump انتشار بیانیه ای به استار تریبیون در روز چهارشنبه گفت: “این یک گام مهم رو به جلو در جاده ها به عدالت است و ما احساس خشنودی است که این مهم عمل آورده بود قبل از جورج فلوید بدن به استراحت گذاشته شد.” برندان فردا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>