مغلوب ساختن پیشی جستن دارای حادثه چهارم جولای در واشنگتن با وجود درخواست مقامات برای جلوگیری از تجمعات

مقامات در سراسر آمریکا التماس کرد با آمریکایی ها برای محدود کردن شور و شوق خود را برای بزرگ چهارم جولای جمعیت شنبه حتی به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترغیب توده ها با یک “ویژه شب” از ادای احترام و آتش بازی صحنه با جدید ایالات متحده عفونت کروناویروس در حال افزایش است.

مردم سرگردان بازار ملی در پخت حرارت و زمان سایه در زیر درختان پراکنده در حالی که دور نیست, موسیقی پیچید از یک مهمانی در کاخ سفید در جنوب چمن. آمده است: “سلام آمریکا” جشن با مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی از کاخ سفید به دلایل نظامی هوایی نشان می دهد و بلند پروازانه تر نمایش آتش بازی کمتر دیده شده است در سال.

جمعیت در بازار بودند کاملا نازک تر از یک جمع آوری شده برای سال گذشته مسدود جشن در بازار ملی. بسیاری از کسانی که نشان داد تا عینک و ماسک.

اما نه Pat Lee فوقانی دوبلین Pa. یا دو نفر از دوستان او با یک پرستار از Fredericksburg, Va., که فقط سر دنده بود MAGA کلاه.

“POTUS گفت: این امر از بین برود” لی گفت: از همه گیر با استفاده از مخفف رئیس جمهور ایالات متحده است. “ماسک من فکر می کنم مثل یک جعل است.” اما او گفت: او یکی داخل Trump International Hotel, جایی که او در آنجا ماند.

مردم دیده می شود در بازار ملی به عنوان تهمت صحبت می کند در طول یک رویداد در جنوب چمن کاخ سفید در روز شنبه. (Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

با جنگ جهانی دوم, یادبود, خدمات پارک های ملی دست بسته از پنج پارچه سفید ماسک به همه کسانی که آنها را می خواستم. مردم نیاز به آنها را می پوشند.

یکی دیگر از پرستار, پر از وزوز وات از ریورساید کالیفرنیا آمد به دیدن این نمایش هوایی و آتش بازی با شوهر و دو دختر خود را یکی از آنها زندگی می کردند در واشنگتن است. آنها عینک مطابق با پرچم آمریکا ماسک صورت حتی زمانی که نشسته با هم روی نیمکت پارک.

“ما تصمیم به پوشیدن ماسک برای محافظت از خودمان و دیگران” وات گفت. او گفت که خانواده اش تقسیم شد در مغلوب ساختن پیشی جستن اما او “بیشتر از یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی. که از جنوب کالی من گرایش سوسیالیستی. من خسته از پرداخت مالیات به طوری که دیگران می توانند در خانه بمانند.”

در کاخ سفید با چند صد نفر مهمان دعوت مونتاژ در جارو جنوبی چمن جمع آوری در اطراف میز تزئین شده با گل و پرچم ایالات متحده به عنوان یک نظامی گروه راک ایفا کرده است. اکثر مهمانان بودند unmasked.

مغلوب ساختن پیشی جستن مهمان شد و پزشکان و پرستاران و اجرای قانون افسران و اعضای نظامی و همچنین مقامات از دولت گفت: Judd Deere معاون مطبوعاتی کاخ سفید ، او گفت: این رویداد یک ادای احترام به “شجاعت فوق العاده ای و روح” از کارگران خط مقدم و در این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش, Melania Trump دیده می شود در جنوب چمن کاخ سفید در روز شنبه. (پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس)

در بسیاری از نقاط کشور مقامات دلسرد تجمع جمعی برای تعطیلات پس از روزها که دیده اند COVID-19 موارد رشد در نرخ را تجربه نکرده و حتی در طول مرگبارترین مرحله از این بیماری همه گیر در بهار.

در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به طلب جمعیت بزرگ که آن را به رویدادهای خود را.

او باز تعطیلات آخر هفته با سفر به کوه راشمور در داکوتای جنوبی برای یک نمایش آتش بازی جمعه شب در نزدیکی کوه کنده کاری از جورج واشنگتن و توماس جفرسون, آبراهام لینکلن و تئودور روزولت. در stark کلمات او را متهم معترضان که تحت فشار قرار دادند برای عدالت نژادی از درگیر شدن در یک “بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما است.”

حتی به عنوان او تحت فشار قرار دادند به جلو با جشن سایه coronavirus loomed به او نزدیک کند. Kimberly Guilfoyle, بالا جمع آوری کمک برای رئیس جمهور و دختر ارشد او فرزند Donald Trump Jr., آزمایش مثبت برای ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: اواخر جمعه. Guilfoyle توییتی شنبه که او به دنبال به جلو به “بازیابی سریع.”

در انتخابات ریاست جمهوری پیام روز شنبه در 244th سالگرد تصویب اعلامیه استقلال مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که “در ماه های گذشته روح آمریکایی بدون شک آزمایش شده است توسط بسیاری از چالش است.”

خود را دموکرات رقیب جو بایدن در بیانیه ای گفت که آمریکا “هرگز زندگی” به تاسیس آن اصل که “همه انسانها برابر خلق شده اند” اما امروز “ما باید یک فرصت به پاره کردن ریشه های نژادپرستی نظاممند در خارج از این کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای استفاده از گفتار به ادای احترام نظامی و ادای احترام به ارزش های آمریکایی قهرمانان, و موفقیت, با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار بود که مجاز به اظهار نظر بر اساس نام. دستیار اضافه شده که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال استفاده از گفتار به کنتراست چشم انداز خود را با بایدن این اظهارات نشان می دهد که امریکا همیشه زندگی می کردند تا به آن آرمان است.

تهمت حمایت از تجمعات در بازار ملی و در کوه راشمور در آمد که در بسیاری از جوامع تصمیم به قراضه آتش بازی و رژه می روند و دیگر سنت های تعطیلات به امید اجتناب و در عین حال بیشتر موج در عفونت.

موارد تایید شده در حال بالا رفتن در 40 متحده و ایالات متحده تنظیم یک رکورد دیگر جمعه با 52,300 به تازگی گزارش شده عفونت با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

سازمان دیده بان | جشن روز استقلال یک نگرانی ایالات متحده که در آن موارد در حال افزایش است:

به عنوان جدید روزانه موارد در ایالات متحده آمار یک رکورد نگرانی وجود دارد که جولای 4th, جشن خواهد منجر به یک انفجار از COVID-19 موارد به عنوان مردم مسخره در ماسک و فیزیکی فاصله. 2:01

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اخطار می دهد که تجمع جرم مانند یک برنامه ریزی برای واشنگتن در حال حاضر در معرض خطر برای گسترش ویروس. در عین حال جراح عمومی جروم Adams sidestepped وقتی پرسید که آیا او می خواهد احتیاط یک دوست در برابر حضور جمع زیادی. او گفت: مردم باید با پوشیدن ماسک و در غیر این صورت را تشکیل می دهند ذهن خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است درد به کشور بازگشت به حالت عادی شده است و مایل به فشار پاکت دورتر از بسیاری از ایالت ها و شهر های بزرگ شهرداران مایل به رفتن.

منطقه کلمبیا شهردار موریل Bowser خود گفت: او حق ندارد به تعطیل تعطیلات عینک آنجا که آن را در زمین فدرال. اما او هشدار داد که دولت فدرال در مورد خطرات ناشی از چنین جمعیت زیادی و به او گفت: ترکیبات: “فقط به خاطر کسی که شما را دعوت به یک مهمانی معنا نیست که شما باید برای رفتن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>