مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور پیتر ناوارو بد ساخته شده شرط 60 دقیقه نمی پوشش همه گیر آمادگی اوباما تحت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وظیفه نیروی کار در زنجیره تامین برای پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی اجرا شده توسط Jared کوشنر و دوستان و متحدان — جمعی به نام “کودکان” در داخل سازمان مدیریت اضطراری فدرال مرکزی که در آنها کار کرده — است “تحت فشار قرار دادند کنار فدرال مدیریت اضطراری تیم های واکنش است که تا به حال طولانی تاسیس روش برای تعامل با کمک از بخش خصوصی و عمومی” و به جای “اولین رسیده به تماس های شخصی” ان بی سی نیوز گزارش روز شنبه.

“جارد و دوستان او تصمیم گرفت آنها را به انجام چیزی که خود” یک مقام ارشد دولت های درگیر در پاسخ گفت: تلاش NBC News. “هزینه آن هفته.” رادیو فردا’ 60 دقیقه صحبت با پیتر ناوارو, مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور و تازه minuted زنجیره تامین, مدیریت در مورد اینکه چرا تهمت و دولت به نظر می رسد, گیر افتاد, تخت, پا با این بیماری همه گیر.

“او در نقش جدید ناوارو مسئول فدرال پاسخ گرفتن تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE برای امریکا پزشکی کارگران” لایحه Whitaker گفت: برای راه اندازی یک کلیپ در 60 دقیقه اضافه کاری. “ناوارو بود و در زمان بیشتر علاقه مند به سوال 60 دقیقه‘ رکورد از در بحث آماده سازی برگ برنده دولت برای این ساخته شده جهانی و همه گیر.”

ناوارو صادر 60 دقیقه یک چالش خاص در واقع: “من شما را به چالش: به من نشان می دهد 60 دقیقه قسمت از یک سال پیش و دو سال پیش و یا در طول دولت اوباما در طول دولت بوش که گفت:” هی همه گیر جهانی است, در آینده شما باید انجام دهید X, Y و Z و راه ما را تعطیل کل اقتصاد جهانی برای مبارزه با آن است. به من نشان می دهد که قسمت و سپس شما باید برخی از اعتبار در نظر حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای عدم آماده شده است.” ویتاکر نشان داد که توسط ناوارو استانداردهای 60 دقیقه به حال مقدار زیادی از اعتبار به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن سطح آمادگی. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>