هزاران نفر از دستگیر لس آنجلس معترضان مواجه نیست و اتهامات دادستان ها می گویند

(لس آنجلس) — هزاران نفر از لس آنجلس بازداشت شدگان برای نقض مقررات منع رفت و آمد و دیگر پلیس سفارشات را نمی توان با جرم دادستان روز دوشنبه گفت که صدها نفر را به خیابان های شهرستان حمل تابوت به معنی مرگ جورج فلوید و دیگران کشته شده توسط پلیس.

دادستان شهرستان مایک Feuer گفت: دفتر خود را توسعه یک دادگاه جایگزین است که حامل هیچ مجازات برای کسانی که ذکر شده برای نقض مقررات منع رفت و آمد و یا عدم اطاعت از دستور به ترک تظاهرات بیش از مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که دو هفته پیش پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای چند دقیقه.

دادستان منطقه جکی Lacey گفت که او نمی خواهد پرونده اتهامات در اعتراض به بزه موارد از سایر نقاط لس آنجلس.

این شهر تا به حال بیشترین تعداد 10,000 اعتراض به بازداشت در آمریکا ردیابی توسط آسوشیتد پرس. تظاهرات پلیس با خشونت های نژادی و بی عدالتی را گریبانگیر این کشور برای نزدیک به دو هفته است.

در منطقه لس آنجلس پلیس و کلانتر نمایندگان بازداشت بیش از 3000 نفر در طول روز بیشتر از تظاهرات صلح آمیز است. حدود 2500 از کسانی که در این شهر برای نقض مقررات منع رفت و آمد و یا پراکندگی سفارشات با توجه به آمار و ارقام اداره پلیس لس آنجلس ارائه شده در 2 ژوئن. پلیس نیست که در یک روز رقم دوشنبه.

شهر تحمیل حکومت بیش از پنج شب و شهرستان و شهرهای اطراف آن دستور داد مردم را به ماندن در خانه بیش از چند شب از تظاهرات بود که در زمان تفویض به سرقت و خشونت است. آنها با استفاده از حکومت نظامی به منظور دور کردن معترضان که نمی خواهد را ترک کنند.

لا به پایان رسید آن مقررات منع رفت و آمد پس از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا شکایت کرد از طرف سیاه زندگی موضوع گفت: به منظور سرکوب متمم اول قانون اساسی را تضمین می کند به اعتراض سیاسی و آزادی حرکت.

Feuer نیست ارائه جزئیات در مورد چگونه او را به مسئولیت رسیدگی به این موارد اما گفت: برخی از نوع فروم خواهد آورد معترضان با پلیس و دیگران را به “ایجاد یک محیط که در آن شرکت کنندگان واقعا گوش دادن به هر یک از دیگر.”

تعقیب Bucklew گفت: او برطرف شد به گوش او نمی خواهد بود تحت تعقیب قرار, هر چند او احساس او هرگز باید دستگیر شده اند.

او در میان یک گروه از حدود 300 معترض در مرکز شهر لس آنجلس در ژوئن 1 که گفته بودند به ترک منطقه 15 دقیقه قبل از 6 بعد از ظهر حکومت نظامی. مردم شروع به وحشت و اجرا و او فکر می کند بیشتر خواهد را ترک کرده اند اما او گفت: ماموران آنها را احاطه و نمی خواهد اجازه دهید آنها را بروید.

او دست به دستبند با زیپ روابط مجبور به نشستن در خیابان برای ساعت ها پس از لود در یک اتوبوس در محله های نزدیک با سه دوجین دیگر از زنان در طول یک بیماری همه گیر و تا به حال به صبر برای پردازش و در نهایت منتشر شد. کل فرآیند در زمان بیش از هفت ساعت از زمان بازداشت.

“من حدس می زنم همه چیز به نظر می رسید مانند یک نمایش مسخره است که من فکر می کنم من می شود جای تعجب نیست اگر آنها به دنبال از طریق با (اتهامات),” Bucklew گفت. “نه به ذکر است به محض شماره از مردم آنها بازداشت این هفته برای نقض مقررات. من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد به مقابله با آن. آن را فقط بیش از حد بسیاری از مردم است.”

دادستان گفت: آنها را نگه دارید به دنبال اتهامات عنوان شده برای غارت و دزدی و خرابکاری و هر گونه خشونت است. Lacey در حال حاضر به اتهام بیش از 60 نفر با جنایات مرتبط با اعتراضات اکثریت برای غارت.

تصمیم به آوردن اتهامات به دنبال یک تعطیلات آخر هفته از تظاهرات مسالمت آمیز که در ادامه دوشنبه.

صدها نفر از مردم در راهپیمایی, در اوکلند برای اریک سالگادو که به ضرب گلوله کشته شد توسط گشت بزرگراه کالیفرنیا افسران شنبه در یک محله.

معترضان می گویند افسران اخراج ده ها بار به یک ماشین کشتار سالگادو و مجروح شدن دوست دختر خود حامله بود که در صندلی مسافر.

پلیس اوکلند که در حال تحقیق در مورد تیراندازی تنها تایید کرد که یک مرد به ضرب گلوله کشته و یک زن مسافر در شرایط پایدار در یک بیمارستان است.

“آنها می تواند یک کودک می تواند آنها را به ضرب گلوله هر کسی می تواند آنها را به ضرب گلوله به خانه کسی و کسی کشته اما به وضوح آنها اهمیتی نمی دهند. ما می خواهیم عدالت برای Erik ما آن را می خواهم در حال حاضر گفت:” هوکو جفری با حقوق مدنی گروه به عنوان شناخته شده توسط هر معنی لازم.

در ساکرامنتو, دولت با مجلس و سخنران کلیدی دیگر قانونگذاران در روز شنبه حمایت این قانون ایالتی برای پلیس به استفاده از یک نوع از گردن نگه دارید که مانع از جریان خون به مغز شود و می تواند باعث آسیب جدی و یا مرگ در صورت استفاده بیش از حد طولانی.

این پیشنهاد به نظر می رسد به فراتر از هر کشور دیگر. عمده اجرای قانون گروه را بلافاصله می گویند اگر آنها را در مخالفت با این حرکت.

به عنوان نهایی مشاهده عمومی برای Floyd برگزار شد در هوستون کلیسا دوشنبه در آستانه مراسم تشییع جنازه لس آنجلس نورد تشییع جنازه به سبک ماشین کروبی که به اوج خود رسید در مرکز شهر با یک یادبود. صدها نفر از مردم شعار می دادند “Black Lives Matter” و فلوید نام.

کلی گریفین که عینک یک پیراهن و گفت: “من سیاه و سفید تاریخ” آورده او 12 ساله پسر بني اسرائيل McClurg برای اولین بار او را در اعتراض به بخشی از تاریخچه و روزی بگویید که خود بچه ها در مورد آن.

“من آمد به دلیل جورج فلوید کشته شد” اشعیا گفت. “و مردم دیگر کشته شدند. و من می خواهم بگویم که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

جمع آوری در یک خیابان در نزدیکی courthouses و تالار شهر احساس بیشتر شبیه به یک مراسم تشییع جنازه از یک اعتراض با موعظه و سرودهای و نمادین تابوت برای فلوید و دیگران کشته شده توسط پلیس.

“این بیشتر احساسی” از قبلی تظاهرات گفت: Phylisha Stinson که تحت تاثیر قرار شده است روزانه تظاهرات در سراسر کشور. “این است که بالاترین سطح از حرکت. ما را به نگه داشتن آن رفتن بنابراین ما می توانید ببینید تغییر واقعی است.”

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگاران جان Antczak در لس آنجلس جینی هار در سان فرانسیسکو و دان تامپسون در ساکرامنتو کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>