هزاران نفر از خانه ها به رودخانه و سد استراحت در مرکزی میشیگان

سیلاب غوطه ور نقاط شهر میدلند در مرکزی میشیگان در روز چهارشنبه پس از باران های سنگین ناشی از تورم رودخانه سرریز آن بانک ها و نقض دو در نزدیکی سد.

حدود 10 ، 000 نفر از مردم مجبور به نقل مکان. این Tittabawassee رودخانه کاکل در بیش از 11 متر (35 فوت) در میدلند حدود 90 سانتیمتر (سه فوت) زیر سطح پیش بینی.

“این سخت است برای گفتن 30 یا 35 پا سیل خبر خوبی است اما بهتر است از 38 پا” گفت: شهرستان, مدیر براد کی گفت که در یک شب در کنفرانس خبری.

هیچ آسیب و یا مرگ و میر مربوط به جاری شدن سیل شده و با توجه به میدلند سخنگوی Selina Tisdale.

“هرگز در تمام زندگی ما دیده می شود این سد شکست و گفت:” علامت گذاری استخوان, 53, یک صاحب کسب و کار و ساکن میدلند است که در مورد حدود 200 کیلومتری شمال غرب دیترویت. “این سیل بد واقعی در سال 86 اما هرگز شبیه به این.”

استخوان که همچنین به عنوان رئیس میدلند هیئت مدیره شهرستان کمیسیون گفت: او خواب نیست خیلی از تخلیه دستور داده شد برای جنوب و غرب طرف میدلند دو شب پیش به عنوان یک احتیاط. او گفت: هیچ آسیب و یا مرگ و میر در عین حال گزارش شده است.

سیلاب مخلوط با مهار برکه در یک Dow Chemical Co. گیاه و می تواند جابجایی رسوب از پایین دست Superfund سایت هر چند این شرکت گفت: وجود دارد هیچ خطر به مردم و یا محیط زیست است.

داو گفت: حوضچه برگزار شد و تنها آب آن را شناسایی کرده است هیچ مواد شیمیایی منتشر شده از این گیاه در میدلند که در آن شرکت تاسیس شد هر چند ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مقامات دولتی را بررسی گیاه زمانی که آنها قادر است. پس از جاری شدن سیل فروکش داو مورد نیاز خواهد بود برای ارزیابی Superfund سایت آلوده به دیوکسین شرکت ریخته در قرن گذشته — به تعیین اگر هر گونه آلودگی منتشر شد, سازمان حفاظت محیط زیست گفت.

‘500-سال سیل’

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer روز چهارشنبه در دولت فدرال برای ارائه کمک به دولت در پاسخ به جاری شدن سیل که زده در یک زمان هنگامی که آن دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

روز از باران های سنگین ناشی از تورم رودخانه سرریز آن بانک ها و نقض Edenville و سانفورد سدها. مقامات محلی با اشاره به این رویداد به عنوان یک “500 سال سیل.”

“آن است که رفتن به تأثیر عمده ای در جامعه و در کشور ما برای هم آمده است” Whitmer گفت.

ساکن به نظر می رسد در یک آب گرفتگی خیابان در امتداد Tittabawassee رودخانه پس از چند سد شکسته در مرکز شهر میدلند Mich., در روز چهارشنبه. (ربکا کوک/فردا نیوز)

یک سخنگوی کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال گفت که به زودی آن را به عنوان امن مهندسین ارسال خواهد شد به هر دو سدها به کمک وزارت امور خارجه و دیگر مقامات در یک تحقیق به علت نقض.

تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد بالا آب زني در اطراف ساختمان در مرکز شهر میدلند تا حدودی فرو پل ها و جاده ها.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر برنامه ریزی برای تور یک Ford Motors Co. خودکار کارخانه در میشیگان روز پنجشنبه گفت در توییتر او اعزام تیم از سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) و ارتش ایالات متحده به سیل زده منطقه به حمایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال تشویق معترضان خواستار آن است که Whitmer سهولت coronavirus stay-at-home سفارشات به tweeting “آزاد میشیگان” پیام هفته پیش chided او را دوباره در روز چهارشنبه به tweeting “فرماندار باید در حال حاضر ‘مجموعه شما رایگان’ برای کمک به. با شما خواهد بود به زودی!”

اورژانس گشوده به عنوان پرسش پدید آمده در مورد گذشته رکورد ایمنی از یکی از دو نقض سدها. فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات در سال 2018 لغو برق آبی تولید مجوز برای Edenville ساختار متهم اپراتورهای آن از عدم به آدرس های مختلف کمبود. این کمیسیون ابراز نگرانی از آن نمی تواند مقاومت در برابر سیل.

سانفورد سد ساخته شده بود که در سال 1925 موفق به دریافت یک شرایط عادلانه و امتیاز. هر دو سد در حال به فروش می رسد.

شدید سیل می آید که دولت با مبارزات اقتصادی و اجتماعی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر و این می تواند به فشار بیشتر منابع.

نقطه کاستلو 101 سال, نشسته بر روی یک تخت در یک مهاجر مرکز پس از تخلیه از خانه اش در طول Tittabawassee رودخانه پس از چند سد شکسته در میدلند Mich., در روز چهارشنبه. (ربکا کوک/فردا نیوز)

در Edenville, 58 ساله دن دیان بازگشت به خانه برای پیدا کردن همه چیز را در زیر خانه خود را شسته است.

“من هرگز چیزی شبیه به این,” او گفت:. “ما تا به حال یک سیل اما هیچ چیز مثل این. آن را مانند کسی برداشت من گاراژ و آن را تکان داد. وجود دارد یک فریزر, یخچال و فریزر در حیاط خلوت من. من نمی دانم که در آن از.”

وجود 19 بالا خطر سدها در رضایتبخش و یا وضعیت بدی در میشیگان در سال 2018 رتبه بندی آن 20th میان 45 متحده و پورتوریکو که آسوشیتد پرس به دست آمده از ارزیابی وضعیت.

سیل هشدار در میشیگان صادر شد زیر بارش گسترده از 10.2 به 17.8 سانتیمتر از روز یکشنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا. سنگین رواناب تحت فشار قرار دادند رودخانه بالاتر است.

این Tittabawassee رودخانه بود که در 9.3 متر و افزایش سه شنبه شب — سیل مرحله 7.3 متر است. انتظار می رفت که تاج روز شنبه در یک رکورد در حدود 11.6 متر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>