طالبان دریافت ستایش از آن coronavirus پاسخ

رئیس پیشرو یکی دیگر از عمده coronavirus جمع آوری کمک این یکی با تمرکز بر جمع آوری پول برای کمک در نیوجرسی.

بروس اسپرینگستین در زمان برای صبح به خیر امریکا روز سه شنبه اعلام جمع آوری کمک خواهد کرد که سود خود را در صفحه اصلی ایالت نیوجرسی همه گیر صندوق امداد. این رویداد به نام Jersey 4 Jersey, شامل, Jon Bon Jovi, Tony Bennett, Jon Stewart, Danny DeVito, Whoopi Goldberg, SZA, Chelsea Handler, Charlie Puth Kelly Ripa, Chris Rock, و بیشتر, با ستاره ها ظاهر می شود از راه دور در حالی که در خانه است.

“نیوجرسی بوده است و آمار به خصوص سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس و مردم نیوجرسی همیشه پا در طول زمان دشوار است” Springsteen گفت: در GMA. “این است که ما در تلاش برای انجام همه چیز ما می توانیم برای مردمی ما در اینجا در باغ دولت, و من امیدوارم که شما به ما بپیوندید.”

نیوجرسی تایید کرده است بیش از 60 ، 000 COVID-19 مورد و بیش از 2 ، 000 مرگ و میر. اسپرینگستین در میان ستاره ها از نیوجرسی که قبلا به نظر می رسد در ماه مارس تصویری برای نیوجرسی همه گیر صندوق امداد که خواست شهروندان به عمل اجتماعی فاصله.

نیوجرسی همه گیر صندوق امداد همچنین گفت: پخش خواهد شد که در دسترس برای سازمان دیده بان اپل موزیک و AppleTV و انجام برخی از ایستگاه های تلویزیونی مانند WABC کانال 7 خواهد شد “شامل حساب دست اول از خط مقدم کارگران و شهروندان نهفته این بیماری همه گیر.” نیوجرسی بانوی اول Tammy مورفی پرسید: “هر کس در کشور ما برای پیوستن به NJPRF و برخی از نیوجرسی بهترین برای برخی از مقدار مورد نیاز, موسیقی, سرگرمی, سبک سری و نیوجرسی غرور بی سابقه ای در طول این زمان.”

این رویداد سود را به دنبال خواهد داشت Elton John اتاق نشیمن کنسرت برای امریکا است که حدود 8 میلیون دلار برای coronavirus امداد و Lady Gaga-سرپرستی مجازی کنسرت این شنبه های پل مک کارتنی و جان لجند. نیوجرسی 4 نیوجرسی جمع آوری کمک برای مارس 22. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>