سیمپسون ها تا به حال چند انتخاب کلمات برای کلاس 2020. انیمیشن خانواده به طور موقت خود را ترک دیرین خانه در فاکس برای پیوستن به بیانسه, باراک و میشل اوباما, کتی پری و بیشتر در یوتیوب به صورت مجازی خود را شروع رویداد به نام عزیز کلاس از سال 2020 است. در حالی که شخصیت های جدید در محیط زیست آنها هنوز هم بسیار قابل تشخیص است.

به عنوان خانواده از لحاظ تئوری اجتماعی منزوی در خانه خود در اسپرینگفیلد آنها به نظر می رسد در دوربین در حال حاضر همه بیش از حد معمول زوم تقسیم صفحه نمایش با فرمت. به طور طبیعی آن را لیزا که در زمان رهبری بینندگان یادآوری است که این زمان در قرنطینه افراد مجاز به تمرکز بر روی خانواده است. او قلبی عبارت بودند فروختن توسط هومر تلاش (و شکست) برای قرار دادن بر روی لباس فارغ التحصیلی در حالی که مرگ به سختی موفق به کنار خودش روی صفحه احاطه شده توسط کوه از ظروف کثیف و غرغر “من نمی توانم کوک کنه. من نمی توانم آشپزی کنم.” هنگامی که او پرسید: برادر بارت برای کلمات خود را در نمونه بارت مد او پخش خود را derrière با کلمات کلاس 2020 مزین در باسن خود را.

پس از آن نمایش لیزا داد و تصمیم گرفت آن را امن تر به آن مراجعه به تنهایی اگر چه او بسیار دور. “به خوبی این کار این است که الهام بخش و وجود دارد مقدار زیادی از چیزهای خوب: هوا پاک تر از هر” او موفق به می گویند قبل از اینکه به طور ناگهانی قطع شده توسط هومر سرشار به اتاق.

“و نوشیدن در خانه در ساعت 10 صبح است که نه تنها قابل قبول آن را به نام مقابله” هومر می گوید, chugging داف با نام تجاری آبجو.

شناخت تم جدید, لیزا می افزاید: “و داشتن دوستان و بیش دیده می شود به عنوان یک انتخاب سالم به جای پایه محبوبیت.” هومر اشاره می کند که فارغ التحصیلان جدید کلاس 2020 می توانند “از زندگی در پدر و مادر خود را از زیرزمین به کار از پدر و مادر خود را زير زمين.”

برای قرار دادن تا چیز هومر می گوید: “عشق همسایه تو حتی اگر آن شدهاست.” برای لحظه آخر آدرس لیزا نگه می دارد تا یک نشانه با یک درخواست جدی: “تبریک کلاس 2020: لطفا ما را نجات دهد.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im