(لندن) — The Rolling Stones تهدید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اقدام قانونی برای استفاده از آهنگ های خود را در تظاهرات با وجود توقف-و-دست برداشتن احكام است.

سنگ در بیانیه ای گفت: روز شنبه که تیم حقوقی است که کار با موسیقی سازمان حقوق BMI برای جلوگیری از استفاده از مواد خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

“BMI باید اطلاع مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین از طرف سنگ که استفاده غیر مجاز از آهنگ های خود را را تشکیل می دهند نقض آن و صدور مجوز توافقنامه” سنگ گفت. “اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن disregards محرومیت و همچنان ادامه دارد و سپس او را به صورت یک طرح دعوی در دادگاه برای شکستن تحریم و پخش موسیقی است که مجاز شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی نمی بلافاصله در پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

سنگ شکایت کرده بود در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 مورد استفاده از موسیقی خود را به آتش تا خود را محافظه کار پایه در تظاهرات.

The Rolling Stones’ 1969 کلاسیک “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید” یک آهنگ محبوب برای رویدادهای خود را. آن را دوباره در نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع اخیر در Tulsa, Oklahoma — سرپوشیده رویداد انتقاد بالقوه آن برای گسترش coronavirus.

موسیقی سازمان حقوق BMI فراهم می کند مجوز برای سالن های بازی یک آرایه وسیعی از موسیقی و فروشگاه بیش از 15 میلیون آهنگ است که می تواند در رویدادهای سیاسی. هنرمندان می توانید انتخاب کردن از داشتن موسیقی خود را در رویدادهای سیاسی و BMI بیانیه می گوید سنگ انجام داده اند که.

BMI است به اطلاع مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین است که اگر آن را پخش سنگ های موسیقی دوباره در یک رویداد از آن خواهد شد در نقض آن و صدور مجوز توافقنامه بیانیه ای گفت:.

دیگر هنرمندان را نیز در مورد شکایت داشتن موسیقی خود را در ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن ،

خانواده از اواخر نوازنده سنگ Tom Petty گفت که آن را تا به حال صادر شده بس-و-دست برداشتن منظور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از آهنگ “I won’t Back Down” در تولسا.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به هیچ وجه مجاز به استفاده از این آهنگ بیشتر به یک کمپین است که برگ های بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها و حس مشترک پشت” بیانیه ای گفت:. “هر دو در اواخر Tom Petty و خانواده خود را بصورتی پایدار و محکم ایستادن در برابر نژادپرستی و تبعیض از هر نوع. Tom Petty هرگز می خواهید آهنگ های خود را برای استفاده در یک کمپین نفرت. او دوست داشت به مردم را هم.”

برنده جایزه گرمی نوازنده نیل جوان مشت کردن در مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 پس از شنیدن یکی از آهنگ های خود را در برابر خواسته های خود در طول مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از دورۀ مبارزات انتخاباتی تظاهرات. متولد کانادا نوازنده اندرز مغلوب ساختن پیشی جستن برای استفاده از 1990 تک “Rockin’ در جهان آزاد” در وجود زودتر هشدار.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de