همه گیر پوشش شکاف

در اینجا سه هفته بالا قطعات مالی بینش جمع آوری شده از سراسر وب:

یک معامله بهتر برای کسب و کار کوچک کمک
وزارت خزانه داری ثابت مرکزی مشکل با $349 میلیارد کوچک کسب و کار و نجات در هفته گذشته گفت: Eric Levitz در NYMag. بسته کمک های وعده داده شده شرکت با کمتر از 500 کارمند وام به پوشش “معادل هشت هفته قبل از خود را به طور متوسط حقوق و دستمزد” به علاوه اضافی 25 درصد است. اما وام قرار بود به رفتن را از طریق “بدنام بی حال بوروکراسی” اداره کسب و کار کوچک. در حال حاضر شرکت هایی که نیاز به کمک دارید می توانید در هر بانک است. علاوه بر این شرکت هایی که در حال حاضر به اخراج کارگران “می تواند امن بخشش توسط ‘سرعت’ rehiring.” دولت متعهد شده است تا “به طور کامل ببخش بخشی از این وام صرف حقوق و دستمزد و مزایای آب و برق, اجاره, پرداخت وام مسکن و یا سایر بدهی” — به عبارت دیگر “بیشتر یا کمتر همه آن را.”

همه گیر پوشش شکاف
یک سوم از شرکت های ایالات متحده را “کسب و کار بیمه وقفه” اما سیاست تغییر به بسیاری از قراردادهای بیمه ساخته شده پس از سال 2003 شیوع سارس آن را دشوار است برای گرفتن یک پرداخت, گفت:, Todd فرانکل در واشنگتن پست. سارس و یا سندرم حاد تنفسی آلوده تنها از 8000 نفر در سراسر جهان اما “منجر به میلیون ها دلار در کسب و کار-وقفه در بیمه ادعا می کند.” به عنوان یک نتیجه, بیمه “اضافه شده استثنائات استاندارد تجاری سیاست برای ضرر و زیان ناشی از ویروس یا باکتری است.” برخی از سیاست های “مدنی قدرت” بند “وقتی یک سازمان دولتی متوقف می شود یک کسب و کار از عامل” اما این به طور کلی نیاز به آسیب فیزیکی باعث شود. یک رستوران در نیواورلئان واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه گذشته “ادعا بیمه گر باید توان مورد نیاز برای پرداخت به دلیل coronavirus تا به حال باعث صدمه به اموال توسط سطوح آلوده.”

پرچین-صندوق قرنطینه
برای یک شرکت مالی “کار از خانه” به معنی کار و در حالی که منزوی با 23 معامله گران دیگر در خالی چهار فصل توچال گفت: لیز مک کورمیک در بلومبرگ. دو روز قبل از فلوریدا اعلام کرد ایالت مستند ارگ اوراق بهادار شرکت ها پسر عموی 32 میلیارد دلار ارگ صندوق تاسیس کن گریفین باز “موقت طبقه تجاری” در پالم بیچ فلوریدا., در داخل “بخشی از یک هتل ملک است که به روی عموم بسته شده.” معامله گران بودند که پرواز از شیکاگو و نیویورک “به کار خواهد کرد و خواب وجود دارد” و “باقی می ماند در سایت” در تمام زمانها. شرکت “ساخته شده است زیرساخت های لازم برای فلوریدا تسهیلات در کمتر از یک هفته و شروع تجارت وجود دارد که بازارهای آمریکا باز” در هفته گذشته.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر شبیه به آن را امتحان کنید مجله برای یک ماه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>